Leslie ve Yürüyüş İle Zayıflama Günlüğüm

Günaydın bende bir haftadır hergun yapıyorum 4 mile ve leslie karin egzersizlerini
Merhaba geç gördüm mesajınızı...ben bu hafta gene aksattım.bir türlü hayatımı düzene koyamıyorum.iki küçük çocuğum var.bu hafta hastalıklarıyla uğraştım.önümüzdeki hafta düzenli yapayım istiyorum artık.beraber yapalım mı

Merhaba geç gördüm mesajınızı...ben bu hafta gene aksattım.bir türlü hayatımı düzene koyamıyorum.iki küçük çocuğum var.bu hafta hastalıklarıyla uğraştım.önümüzdeki hafta düzenli yapayım istiyorum artık.beraber yapalım mı
Yapalım tabiki geçmiş olsun miniklere

Bende bugün 3 mile ayruca Jillian Michaels 2 yaptım. Akşam da mekik çekeceğim. Ben Perşembe diyetisyen de ölçümlerimi yaptırdım kas kg yap vs. 2 hafta sonra yine perşembe gideceğim. 2 haftada neler değişmiş direk paylaşırım sizlerle .

Bugünde 5 mili tamamladım. Y Yatuk yıllar önce jillianı da araştırmıştım buradaki topiklerde duyup ama çok zor gelmişti.birde çoğu kişi diz problemi yaşadığını yazmıştı.bende kolaya kaçtım :)

Bugünde 5 mili tamamladım. Y Yatuk yıllar önce jillianı da araştırmıştım buradaki topiklerde duyup ama çok zor gelmişti.birde çoğu kişi diz problemi yaşadığını yazmıştı.bende kolaya kaçtım :)
Ben önce 10 gün falan tek leslie yaptım sonra jillian denedim evwt başlatda zorlandım açıkcası ama şuan 1 falan çok kolay geliyor , ama bak 2 hala zorluyor dizler değilde üst bacaklar cayır cayır kasılıyor. Spor ayakkabısız yapanlarda direk dize yük biniyor o yüzdendir ben spor ayakkabı ile yaptım.asıl delilik insanity yapmak , gözüm onda aklım onda ama cesaretim yok

4 mile power walk yazan videoyu yaptım kızlar. Ama gördüm ki 2 mil miş o sadece ama hareketler biraz farklı olduğu için şaşırtmış oldun vücudu diye düşünüyorum. Sonra tekrar başlayamadım. 2 mil kaldı. Bugünden itibarwn de yediklerimw daha da dikkat edeceğim 7 gün sonra kontrol , süper bir sonuç görmek istiyorum

4 mile power walk yazan videoyu yaptım kızlar. Ama gördüm ki 2 mil miş o sadece ama hareketler biraz farklı olduğu için şaşırtmış oldun vücudu diye düşünüyorum. Sonra tekrar başlayamadım. 2 mil kaldı. Bugünden itibarwn de yediklerimw daha da dikkat edeceğim 7 gün sonra kontrol , süper bir sonuç görmek istiyorum
O videoyu bende çok seviyorum.2 mil yapacağım zaman onu açıyorum arada.hadi bakalım inşallah güzel sonuçlar alacağız.şimdiden zayıflamış hissediyorum.vücudum sıkılaştı.
Ve bugünde 5 mil yapıldı

O videoyu bende çok seviyorum.2 mil yapacağım zaman onu açıyorum arada.hadi bakalım inşallah güzel sonuçlar alacağız.şimdiden zayıflamış hissediyorum.vücudum sıkılaştı.
Ve bugünde 5 mil yapıldı
5 mil çok iyi doğrusu ama 1 saat sürüyor heralde diöi ? Bide oradaki malzemelerle mi yapıyorsun 5 mil videosunda başka araçlar da kullanıyır sanırım

Evet 1 saat 10 dk sürüyor.benim yaptığım videoda plates lastiği kullanıyor arada.aletli yapılsa daha iyi tabi ama ben aletsiz yapıyorum.

Bende 2 mille başladım bugün
Çok tembelim spor konusunda
Kaç kere başlayıp spor salonuna yarım bıraktım
Bakalım sonuç alırım umarım

Bende 2 mille başladım bugün
Çok tembelim spor konusunda
Kaç kere başlayıp spor salonuna yarım bıraktım
Bakalım sonuç alırım umarım
Ah ah bende şimdiye kadar öyleydim ama sonra baktım ki kocam kendine öyle bakıyor ki arrık bi silkelendim onun baskılarından da sıkıldım koyuldum yola. Bende çok spor salonuna para verip üşenip gitmedim hele kış aylarında hep bahaneler. Ama şimdilik iyi gidiyor bakalım çok sıkılaştığımı hissetmiyorum belki de mucize beklediğimdendir bilmiyorum :) perşembe belli olacak.buraya yazmaya zorunlu hisset kendini. Umarım bırakmadan devam ederiz. Sağlığımız için özellikle...

X