Leslie DENEYİMLERİ.

1 hafta kadar düzenli 1 mil, 2 mil ve 3 mili yaptıktan sonra vize ve final ödevlerinin olmasıyla bıraktım yaparken kendimi dinç hissediyordum 3 gündür tekrardan düzenli yapmaya başladım umarım güzel sonuçlar alırım. 1, 2,3 mil bana hafif gelmeye başladığı için 5 mil yapmaya başladım

Ben de tekrardan basladım iki gündür 30dklık workoutlarını yapıyordum bugün 15 dk ve 1 de cardio dizisini yaptım ve 30 dk dan daha fazla kalori harcadım akıllı bileklik sonucuna göre 🙈 Hadi bakalım 66 kg ile başlıyorum Lesliecime 😂

Ben de 20 dakikalık boosted videosunu yaptım dün. Kan ter içinde bıraktı beni.
Aslında mesele hangi spor daha yararlidan ziyade hareket etmek. İnsan hangi hareketi yaparsa yapsın kalori yakıyor zaten.

Ben şimdi bir de ergin kırbaç'in 15 dakikalık bir egzersizini yapmak istiyorum. Ona da düzenli yapan insanlar olumlu yorumlar yazmışlar. Onun etkisi de oldu başlamak istememde.

Ben de 20 dakikalık boosted videosunu yaptım dün. Kan ter içinde bıraktı beni.
Aslında mesele hangi spor daha yararlidan ziyade hareket etmek. İnsan hangi hareketi yaparsa yapsın kalori yakıyor zaten.

Ben şimdi bir de ergin kırbaç'in 15 dakikalık bir egzersizini yapmak istiyorum. Ona da düzenli yapan insanlar olumlu yorumlar yazmışlar. Onun etkisi de oldu başlamak istememde.
Merhaba birşey sormak istiyorum bu altta ki göstergeleri nasıl yapıyorsunuz

Onu ben de merak ediyorum

Profilinize girmek için tıkladığınız bir yer var fark ettiyseniz eğer. Benim rumuzum mayamca mesela. M harfinin fotoğrafı var. Sizde de p harfi vardır muhtemelen. Oraya tıklayın. Önünüze çıkan sayfada hesap detaylarına tıklayın. Alt taraflara indiginizde kilonuzu yaşınızı boyunuzu falan soryor. Onları doldurun.

Profilinize girmek için tıkladığınız bir yer var fark ettiyseniz eğer. Benim rumuzum mayamca mesela. M harfinin fotoğrafı var. Sizde de p harfi vardır muhtemelen. Oraya tıklayın. Önünüze çıkan sayfada hesap detaylarına tıklayın. Alt taraflara indiginizde kilonuzu yaşınızı boyunuzu falan soryor. Onları doldurun.
[/QUOTE
Oldu sanırım sağolun 😍

X