Lenf kanseri olanlar

Yok şişlik oluşmadı yani aslında pekte kontrol etmek istemiyorum bişeyle karşılaşmaktan korkuyorum sanırım ama bel ağrım oluyor aslında bu hep vardı ama ben buna ilişkilendirmiyorum pek bide artık kan verince mosmor oluyor kolum belkide sürekli kan vermekten hassaslaşmıştır
dr birşey dedi mi?
hangi bölmn dr una gittin

Üniversite hastanesi hemotolojiye yönlendirdiler kapıda kemik iliği nakli polikiniliği yazıyordu baya şaşırmıştım üni hastaneleri yapıyormuş bu antikor testini o sonucu bana getir dedi doktorum onu götüreceğim
baya detaylı inceleme yapıyorlar,
sonuçların da tertemz çıknca için kafan baya rahat devam edersn hayatına..
görntülemeleri hangi bölm ün dr u istedi

İnşallah canım bizide bilgilendir sonucundan .Biyopsi sonucun çıkmadı degil mi henuz
Evet çıktı biyopsi sonucum bağışıklık sistemi yetmezliği olabilir demişlerdi ama onun testlerini yaptırdım böyle birşey yok dedi doktor geriye montoklonal antikor testi yaptılar bakalım o ne çıkacak

Yani biyopsiler temiz çıktı.Acaba doktorun kafasını karıştıran bir değer mi varki.Bunlari sormadın mi kuzum.?Enfeksiyona bağlı ise neden halen arastirdiklarini.
Enfeksiyon olabilir diyor ama tahmin ettiği enfeksiyonlar araştırıldı hep altı boş çıkıyor yani abla anlamadım ki

Bunlar hariç hep iyi çıkmış bunlarda aman aman bir değişiklik yok ama

Eklentiler

• Screenshot_2023-12-21-20-28-28-767_tr.gov.saglik.enabiz.jpg
    Screenshot_2023-12-21-20-28-28-767_tr.gov.saglik.enabiz.jpg
    47,7 KB · Görüntüleme: 164
X