Lenf kanseri olanlar

Merak ettim gidebildiniz mi doktora ? Benim de koprucuk kemigimin altinda 3 tane lenf nodu tespit edildi. Elime geliyordu zaten. Direkt biyopsi istediler. Biyopsi diyince insan ister istemez hemen en kotusunu dusunuyor. Sizin guzel haberler almis oldugunuzu umut ediyorum. Darisi sifa bekleyen herkese olsun

Merak ettim gidebildiniz mi doktora ? Benim de koprucuk kemigimin altinda 3 tane lenf nodu tespit edildi. Elime geliyordu zaten. Direkt biyopsi istediler. Biyopsi diyince insan ister istemez hemen en kotusunu dusunuyor. Sizin guzel haberler almis oldugunuzu umut ediyorum. Darisi sifa bekleyen herkese olsun
geçmiş olsun
ne zman yapıldı biyopsi
ultrasonla bakıldır değilmi?
elnize gelen nasıl bir şeydi peki?

geçmiş olsun
ne zman yapıldı biyopsi
ultrasonla bakıldır değilmi?
elnize gelen nasıl bir şeydi peki?
Henüz yaptıramadim. Yurt disinda yasiyorum okadar zor ki bu isler doktora gitmek, randevu almak, sonuc beklemek. 1 hafta sonra Turkiyede olacagim artik orada yaptiracagim
Mecbur. Cok korkuyorum ama gecem gunduzum birbirne girdi. Ultrasonla bakildi ultrason goruntulerini turkiyeden bir radyologa gonderdim patolojik gorunuyor dedi😭 Akciger tomografisi de cektirin mutlaka dedi. Lenfomadan korkarken smdi bi de akciger korkusu sardi ki daha kotu😭😭😭😭

Henüz yaptıramadim. Yurt disinda yasiyorum okadar zor ki bu isler doktora gitmek, randevu almak, sonuc beklemek. 1 hafta sonra Turkiyede olacagim artik orada yaptiracagim
Mecbur. Cok korkuyorum ama gecem gunduzum birbirne girdi. Ultrasonla bakildi ultrason goruntulerini turkiyeden bir radyologa gonderdim patolojik gorunuyor dedi😭 Akciger tomografisi de cektirin mutlaka dedi. Lenfomadan korkarken smdi bi de akciger korkusu sardi ki daha kotu😭😭😭😭
durun bakalım ,
inşallah güzel sonuçları çıkar ele gelen nasıl bir şeydi,
yaşınız kaç

Usg de ne yazıyor prki

Evet gittim doktora Mr ilaçlı tomografi verem testi ve monoklonal antikor testi istediler onları yaptırdım şimdi tekrar gideceğim bakalım

yeni şişlkler oluştumu vücudunda hiç bu süreçte..
ağrın ya da halszliğin var mı
Yok şişlik oluşmadı yani aslında pekte kontrol etmek istemiyorum bişeyle karşılaşmaktan korkuyorum sanırım ama bel ağrım oluyor aslında bu hep vardı ama ben buna ilişkilendirmiyorum pek bide artık kan verince mosmor oluyor kolum belkide sürekli kan vermekten hassaslaşmıştır

X