Lazer Epilasyon Lazer epilasyonu ve fiyatları ile ilgili yardım istiyorum

Arkadaşlar ben geçtiğimiz 2 yıl yarım bacak ve koltukaltı Alexandrite yaptırdım, bacağımda çok ince ince tüyler kaldı, koltukaltında biraz daha fazla var malesef. İzmir Çankaya Tıp Merkezi ile görüştüm, tüm bacak ve k.oltu için Diode lazer bitme garantili 600 TL fiyat aldım, nasıl sizce?
dıode bıtırmıez

Ben 1 yıl önce lazere başladım. tüm bacak ve koltuk altı yaptırıyorum. iki bölge toplam 1300 lira verdim ve cihaz alexandrite. buğday tenliyim kıllarım çok sert ve siyah batıklarım da çok fazlaydı 6. seansıma gittim en son sonuç şuan süper inanılmaz derecede azaldı artık hiç yk diyebilirim ki ilk seanstan sonra inanılmaz azalıyor zaten. iyi sonuç almak ten rengi ve kıl yapısıyla çok alakalı bir durum. ama tüm bayanlar mutlaka yaptırmalı inanılmaz rahatladım. diğer bölgelere de daha sonra yaptıracağım .ama tüm bölgeye yaptıran arkadaşlar var 2000-2500 lira arası fiyatlar ama iyi bir yer olmasına dikkat edin 1000-1500 liraya da bulursunuz o ayrı mesele de. kollardan ve yüz bölgesinden fazla memnun olanın görmedim duymadım en iyi sonuç genital koltuk altı tüm bacaktan alınıyormuş aklınızda bulunsun.

aynen benım gıttıgım yerde oyle ama kol yuz ıyı bır lazercı zaten hemen yaparım demez

Arkadaşlar ben geçtiğimiz 2 yıl yarım bacak ve koltukaltı Alexandrite yaptırdım, bacağımda çok ince ince tüyler kaldı, koltukaltında biraz daha fazla var malesef. İzmir Çankaya Tıp Merkezi ile görüştüm, tüm bacak ve k.oltu için Diode lazer bitme garantili 600 TL fiyat aldım, nasıl sizce?

diode la yanarsan ızı gecmez bılıyosun dımı

arkadaşlar ankarada lazer yaptırabilceğim güvenilir bi yer biliyor musunuz.yüylerim okadar koyu değil.kahve sarı tüylerim de çok. alex makina bende de etkili olurmu? yardımcı olursanız sevinirim.

merhaba arkadaşım ben altı ay seans seans biryere gittim tek cihazla çalışıyorlardı ve tüylerim senin gibi idi sonuç alamadım param boşa gitti. :KK43: Daha sonra iyice araştırma yaptıktan sonra sağ olsun forumlardaki tavsiye eden arkadaşlarında sayesinde kızılayda biryer ile anlaştım. mantıklı gelen kısmıda bütün cihazların ellerinde mevcut olması ve tüy yapına göre cihaz uygulamaları oldu tabi birde fiyatı :) ben tüm vucut başladım paket programı bitene kadar şeklinde 1750 tl ye. 7. seansımdayım tüylerim bitti denilecek kadar azaldı e haliyle bu durumdan çok memnunum. lzr epilasyon birimi ismi kızılayda internet siteleride var isimden arama yaparak ulaşırsınız sanırım. bu arada kaynak yaptırmak istiyorum saçlarıma banada bu konu ile alakalı yer tavsiyelerinizi beklerim. :)))

Az önce benide aradılar cankaya tıp merkezinden daha öncede aramıslardı 1400 tl komple bacak koltuk altı ve genital bölge dediler banada ve gidecektim ama simdi sen öyle diyince gene vagectim cok mu acıyo ve nekadar süredir gidiyorsun canım bilgi verirsen sevinirim

Canım bir süre bekledim sürekli kadro değişikliğine gidiyorlar belki düzelir diye ama sorunlarım daha da büyüdü. Acı tabii ki vardı ama sorun bu değil. O kadar amatörler ki, 14 seans gittim çok çok az bir değişiklik olduğu gibi son seansta yaktılar ve müdahale bile etmediler. Sağlık Bakanlığı'na şikayet ettim. Onların yönlendirmesiyle bir hastaneden yanık raporu aldım. İz kalacak dedi doktor. Kendi doktorları da iz kalacağını söyledi zaten. Çevremdeki hiçkimse memnun değil. Ama başladığımda bilmiyordum işte.. Üstelik çok da çirkefler. Bitme garantiliydi, şimdi param da yandı. Çok üzgünüm :KK43:

arkadaşlar 2 gün önce ankara lazerlife zafer çarş. ordaki bide epilasyon tüy tedavi merkezi moda düğme üstündeki gittim. ve tam bir hayal kırıklığı ile karşılaştım. ankalife da kadın buz gibi itici. sormasam bişe sölemiyor. sanki bedava yapıyor. bide genital 200 dedi. çok fazla.güvenilr die duydm gittm. bedava dese yaptırmam. epilasyon tüy tedavi merkezi ise tam bi fiyasko gittim. bi erkek var onla görştm. sonra gönül hanımla görşcem dedim onu bekledm bekleme salonunda. neyse sonunda geldi. özel başbaşa bile konuşamadık bekleme salonda konuştk. karı koca gelen erkekler vardı. onların yanında tbi bişe de soramadm acaip ilgisizdi. bide bişeye kulak misafiri oldum. kadın memnun kalmadığını söylüo. orda çalışan erkek de yüksek sesle bizde cihazda sorun yok hanfendi kişiye göre değişiyo falan dedi. kadın baya bozuldu. rezalet ya saygısızlar.
Merhaba.Esim kulak tugleri icin selanik cad 6/15 kizilayda bi guzellik merkezine gidiyor ve memnun.Bi gidip gorusun isterseniz.Tel vermek isterdim ama yasak sanirim

bikini bölgesinde iç taraflara yapmazlar fiyatlar uygun görünüyo ama ben tunalıda zen epilasyon a yaptırıyorum tüm vücutta kampanyaları var 1000tl diode cihazları çok güler yüzlü insanlar ütüleme yaptırdım acısı diğer cihazlardan çok düşüktü ilk seanstan sonra da dökülmeler başladı çok memnunum orayı tavsiye ederim :)
Diode ipl

merhaba arkadaşım ben altı ay seans seans biryere gittim tek cihazla çalışıyorlardı ve tüylerim senin gibi idi sonuç alamadım param boşa gitti. :KK43: Daha sonra iyice araştırma yaptıktan sonra sağ olsun forumlardaki tavsiye eden arkadaşlarında sayesinde kızılayda biryer ile anlaştım. mantıklı gelen kısmıda bütün cihazların ellerinde mevcut olması ve tüy yapına göre cihaz uygulamaları oldu tabi birde fiyatı :) ben tüm vucut başladım paket programı bitene kadar şeklinde 1750 tl ye. 7. seansımdayım tüylerim bitti denilecek kadar azaldı e haliyle bu durumdan çok memnunum. lzr epilasyon birimi ismi kızılayda internet siteleride var isimden arama yaparak ulaşırsınız sanırım. bu arada kaynak yaptırmak istiyorum saçlarıma banada bu konu ile alakalı yer tavsiyelerinizi beklerim. :)))
merhaba arkadaşım bende kısıtlı bütçeyle temiz ve iyi bir yer arıyordum ankarada karşıma çıktı ben memnununm hem fiyatları çok iyi hem de temiz ve düzgün iş ypuıyorlar triodemgüzellikstudyosu tavsiye ederim

Canım bir süre bekledim sürekli kadro değişikliğine gidiyorlar belki düzelir diye ama sorunlarım daha da büyüdü. Acı tabii ki vardı ama sorun bu değil. O kadar amatörler ki, 14 seans gittim çok çok az bir değişiklik olduğu gibi son seansta yaktılar ve müdahale bile etmediler. Sağlık Bakanlığı'na şikayet ettim. Onların yönlendirmesiyle bir hastaneden yanık raporu aldım. İz kalacak dedi doktor. Kendi doktorları da iz kalacağını söyledi zaten. Çevremdeki hiçkimse memnun değil. Ama başladığımda bilmiyordum işte.. Üstelik çok da çirkefler. Bitme garantiliydi, şimdi param da yandı. Çok üzgünüm :KK43:
canım merhaba ankarada ben gittiğim yerden memnunum hem uygun fiyatlı hem temiz tavsiye ederim triodermguzellikstudyosu mesaj atıp bilgi alın ben çok memnun kaldım

X