Lazer Epilasyon Lazer epilasyonu ve fiyatları ile ilgili yardım istiyorum

mutlumus

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Haziran 2012
243
0
Lazer epulasyon yatirmak istiyprum uzun zamandirda düşünyordum.. Büyük bi rahatlik bence polikinlige sordum bikini+ koltuk alti seans basi 150 tl 5 seanstan sora 50 tlye dusuyormus ve seans aralari 2 ay olcakmis her lazerden 20 gün sonrada kontroller olcak ve ücretsizmiş.3 tane makineleri vardi alexandre aklmda kaldi ve zaten alexandra olan yerde yaptirmak istiyprdum.. Birde komple vucut paketleri var 1500 tl yaptirmisken komplemi yatirsam sizce? Birde fiyati seans olarak iyimi sadece koltuk alti+ bikini birde bikini bolgesi derken iç tarafada uygulayacaklar mi?? Yorumlarinizi bekliyorumm:)

ben daha önce alexandrite lazer yaptırdım.alt bacak kol altı çabuk tepki verdi.ama yüzüm,üst bacağım bir yıl sonra çok kötü oldu.
arkadaşlarımdan diode lazer ile ilgili çok olumlu şeyler duymuştum.arkadaşımın gittiği yere gittim.çok fena acı çektim.açıkçası ilk başlarda pek sonuç alacağıma inanmıyordum.ama 4. seanstan sonra yüzdeki tetiklenmiş tüyler bile bitmeye başladı.fiyatı çok uygun.istersen numarasını verebilirim :))

Ben 1 yıl önce lazere başladım. tüm bacak ve koltuk altı yaptırıyorum. iki bölge toplam 1300 lira verdim ve cihaz alexandrite. buğday tenliyim kıllarım çok sert ve siyah batıklarım da çok fazlaydı 6. seansıma gittim en son sonuç şuan süper inanılmaz derecede azaldı artık hiç yk diyebilirim ki ilk seanstan sonra inanılmaz azalıyor zaten. iyi sonuç almak ten rengi ve kıl yapısıyla çok alakalı bir durum. ama tüm bayanlar mutlaka yaptırmalı inanılmaz rahatladım. diğer bölgelere de daha sonra yaptıracağım .ama tüm bölgeye yaptıran arkadaşlar var 2000-2500 lira arası fiyatlar ama iyi bir yer olmasına dikkat edin 1000-1500 liraya da bulursunuz o ayrı mesele de. kollardan ve yüz bölgesinden fazla memnun olanın görmedim duymadım en iyi sonuç genital koltuk altı tüm bacaktan alınıyormuş aklınızda bulunsun.

arkadaşlar ankarada lazer yaptırabilceğim güvenilir bi yer biliyor musunuz.yüylerim okadar koyu değil.kahve sarı tüylerim de çok. alex makina bende de etkili olurmu? yardımcı olursanız sevinirim.

ben daha önce alexandrite lazer yaptırdım.alt bacak kol altı çabuk tepki verdi.ama yüzüm,üst bacağım bir yıl sonra çok kötü oldu.
arkadaşlarımdan diode lazer ile ilgili çok olumlu şeyler duymuştum.arkadaşımın gittiği yere gittim.çok fena acı çektim.açıkçası ilk başlarda pek sonuç alacağıma inanmıyordum.ama 4. seanstan sonra yüzdeki tetiklenmiş tüyler bile bitmeye başladı.fiyatı çok uygun.istersen numarasını verebilirim :))

benim de güvenilir bi yere ihtiyacım var ankda banada yardımcı olursanız sevinirim

arkadaşlar ankarada lazer yaptırabilceğim güvenilir bi yer biliyor musunuz.yüylerim okadar koyu değil.kahve sarı tüylerim de çok. alex makina bende de etkili olurmu? yardımcı olursanız sevinirim.

Bence bir bölgeye atış yaptırma şansın varsa atış yaptır o bölgeyi gözlemle.Bir de tüylerin ince mi? kalınsa yine sonuç alınır ince tüylerde zorlanıyorlar.Tabi en iyi sonuç açık renk ten koyu renk ve sert tüylerden alınıyor. benim bacaklarımda çok batık vardı yazları sürekli jiletle alıyordum jiletle alınca da daha çok sertleşti ama bu lazerde bana büyük avantaj sağladı olmadı jiletle de biraz sertleşsin koyulaşsın :)

Arkadaşlar ben geçtiğimiz 2 yıl yarım bacak ve koltukaltı Alexandrite yaptırdım, bacağımda çok ince ince tüyler kaldı, koltukaltında biraz daha fazla var malesef. İzmir Çankaya Tıp Merkezi ile görüştüm, tüm bacak ve k.oltu için Diode lazer bitme garantili 600 TL fiyat aldım, nasıl sizce?

diode lazerle ben yaptırdım pek etkili olmadı bende.tüylerim koyu değil pek. çok da güvenilir bi hastanede yaptırdım üstelik. bir de bitiş garanti diyorlar bazen ama bitmeyince seansınızı bitti diyorlar. arkadaşlar sözleşme imzalatıyorlar iyi okuyun. güvenilir bi yer arıyorum bende. kızılada lzr tüy tedavi merkezi diye bi yer duydum buradaki bi yorumda güzel sonuç alınıyormuş ama emin değilim. bilen biri varsa yorum yazabilir mi?

hamile kalmadan önce özellikle genital bikini hatta geniş genital iç bacak diyolarmış yaptırmam gerek ankaradayım ankarada birtek epilafor diye bir yeri duydum bilen duyan giden olan varsaaa paylaşırsaaaaa beni çok mutlu eder bir ömür duacısı olurum:) kesin kafaya koydummmmmmmmmm gecikmelide olsaaaa kaç ayda biter acaba evet kıl yapısı diyeceksinz amaa yani mesela ortlma 6 seans kaç aya yayılmış oluyorrrr o bölgeler içinnn

her seans ortalama 1 ay oluyor çünkü tüyler 1 ayda çıkıyor.3 ile 10 seans arası biter diyorlar.ama tabi kişiye göre değişir.ben daha önce yaptırdım çok faydasını görmedim. kesilikle güvenilir bir yer bulun çünkü uygun fiyat diye paranızı ve zamanınızı çöpe atmayın. ben lzr tüy tedavi merkezi diye bi yer duydum her tüy yapısına uygun cihaz mevcutmuş aradım bugün. görüşmeye gidicem 1 hafta sonra. bakalım duruma göre tekrar yazarım.

arkadaşlar bugün iğneli epilasyon yaptırdım daha önce 2 3 kez gitmiştim. tüylerimde baya azalma oldu. daha önce lazer de yaptırdım. yaptırmak isteyenlere tavsiyem lazer yaptırın kalan tüyleriniz için iğneliye gidin.

cnm bana da özelden yazabilir misin numarasını gittiğin yeri :)

Arkadaşlar ben geçtiğimiz 2 yıl yarım bacak ve koltukaltı Alexandrite yaptırdım, bacağımda çok ince ince tüyler kaldı, koltukaltında biraz daha fazla var malesef. İzmir Çankaya Tıp Merkezi ile görüştüm, tüm bacak ve k.oltu için Diode lazer bitme garantili 600 TL fiyat aldım, nasıl sizce?

seansı mı 600 lira ?

arkadaşlar 2 gün önce ankara lazerlife zafer çarş. ordaki bide epilasyon tüy tedavi merkezi moda düğme üstündeki gittim. ve tam bir hayal kırıklığı ile karşılaştım. ankalife da kadın buz gibi itici. sormasam bişe sölemiyor. sanki bedava yapıyor. bide genital 200 dedi. çok fazla.güvenilr die duydm gittm. bedava dese yaptırmam. epilasyon tüy tedavi merkezi ise tam bi fiyasko gittim. bi erkek var onla görştm. sonra gönül hanımla görşcem dedim onu bekledm bekleme salonunda. neyse sonunda geldi. özel başbaşa bile konuşamadık bekleme salonda konuştk. karı koca gelen erkekler vardı. onların yanında tbi bişe de soramadm acaip ilgisizdi. bide bişeye kulak misafiri oldum. kadın memnun kalmadığını söylüo. orda çalışan erkek de yüksek sesle bizde cihazda sorun yok hanfendi kişiye göre değişiyo falan dedi. kadın baya bozuldu. rezalet ya saygısızlar.

lazer epulasyon yatirmak istiyprum uzun zamandirda düşünyordum.. Büyük bi rahatlik bence polikinlige sordum bikini+ koltuk alti seans basi 150 tl 5 seanstan sora 50 tlye dusuyormus ve seans aralari 2 ay olcakmis her lazerden 20 gün sonrada kontroller olcak ve ücretsizmiş.3 tane makineleri vardi alexandre aklmda kaldi ve zaten alexandra olan yerde yaptirmak istiyprdum.. Birde komple vucut paketleri var 1500 tl yaptirmisken komplemi yatirsam sizce? Birde fiyati seans olarak iyimi sadece koltuk alti+ bikini birde bikini bolgesi derken iç tarafada uygulayacaklar mi?? Yorumlarinizi bekliyorumm:)

bikini bölgesinde iç taraflara yapmazlar fiyatlar uygun görünüyo ama ben tunalıda zen epilasyon a yaptırıyorum tüm vücutta kampanyaları var 1000tl diode cihazları çok güler yüzlü insanlar ütüleme yaptırdım acısı diğer cihazlardan çok düşüktü ilk seanstan sonra da dökülmeler başladı çok memnunum orayı tavsiye ederim :)

Ben Çankaya Tıp Merkezinde başladım. Ama pek memnun değilim. Diode lazer dediler ama "cihaz bozuldu" geyiğini onlar da yaptılar. Daha önce gittiğim yerde de olmuştu. Cihaz bozuldu diyip eski cihazlarıyla devam ediyorlar. Canım yandı yarım bırakmak istedim ama cihaz anında düzeliverdi nasıl olduysa!! Bir de sen daha önce yaptırdıysan azalmıştır bu fiyat çok değil mi?

Ben Çankaya Tıp Merkezinde başladım. Ama pek memnun değilim. Diode lazer dediler ama "cihaz bozuldu" geyiğini onlar da yaptılar. Daha önce gittiğim yerde de olmuştu. Cihaz bozuldu diyip eski cihazlarıyla devam ediyorlar. Canım yandı yarım bırakmak istedim ama cihaz anında düzeliverdi nasıl olduysa!! Bir de sen daha önce yaptırdıysan azalmıştır bu fiyat çok değil mi?

Az önce benide aradılar cankaya tıp merkezinden daha öncede aramıslardı 1400 tl komple bacak koltuk altı ve genital bölge dediler banada ve gidecektim ama simdi sen öyle diyince gene vagectim cok mu acıyo ve nekadar süredir gidiyorsun canım bilgi verirsen sevinirim

Selamlar,

Benim epilasyon maceram 2 yıl önce Levent'te popüler bir doktor olan E.V. nin muayenehanesiyle başladı. Herkes çok memnundu hesapta, koltukaltıyla başlayacak, 8-10 seans sonra bitince!! diğer bölgelere gidecektim. 2 yıldır, 2 bilmedin 3 ay aralıklarla gidiyorum (artı her seanstan bi ay sonra kontrol seanslarım var), seans başına 50 TL ödüyorum. Ancak mesela bir süre(1-2 ay) hiç yok sonra hepsi tekrar çıkıyor, artık güvenim kalmadı bıraktım. Bir de o çok memnun olan arkadaşalarımdan 4 senedir oraya giden var. Ben anlamıyorum tamam, 100% sonuç beklemek fazla iyimserlik olur belki ama, insan 4 sene gidip, tedavisi bitmeyip hala nasıl memnun olur:)

Neyse bacaklarım için de Nişantaşı'nda bir yere gittim, çok rastgele bir yerdi, IPL yapıyorlardı, bir senelik anlaşarak peşin ödeme yaptım. IPL'e güvenmiyorum ama orası bile koltukaltım için gittiğim doktordan daha çok işe yaradı. Bu arada merkez de 3 ayrı isimle hizmet veriyordu. Açıkçası oraya da güvenemedim, biraz üçkağıtçı gibi geldi.

Ben artık bıktım yani, yaz da geliyor. Ben oldukça açık tenliyim, beyaz değil ama esmer de değil, ama kaşım, saçım, kirpiğim, tüylerim koyudur. Önceliğim bacak, kol, kolaltı ama güvenebilirsem tüm vücut yaptıracağım.

En son biri epiline'ı tavsiye etti (adını yazmamda sakınca var mı bilmiyorum, ama başka nasıl fikir alabilirim bilemedim.)

Sizden ricam, özellikle tedavisini tamamlamış, tüylerinden kurtulmuş olan varsa aranızda, gittikleri yeri (taksim,nişantaşı, şişli,mecidiyeköy, gayettepe, levent civarlarında) bana özelden mesaj atmaları.

Şimdiden teşekkür ederim.

canım ben bır yere gıdıyorum fıyatları hem uygun hemde kredı kartına 12 taksıt yapıyorlar tum vucut paket aldım cok rahatım

Ben 1 yıl önce lazere başladım. tüm bacak ve koltuk altı yaptırıyorum. iki bölge toplam 1300 lira verdim ve cihaz alexandrite. buğday tenliyim kıllarım çok sert ve siyah batıklarım da çok fazlaydı 6. seansıma gittim en son sonuç şuan süper inanılmaz derecede azaldı artık hiç yk diyebilirim ki ilk seanstan sonra inanılmaz azalıyor zaten. iyi sonuç almak ten rengi ve kıl yapısıyla çok alakalı bir durum. ama tüm bayanlar mutlaka yaptırmalı inanılmaz rahatladım. diğer bölgelere de daha sonra yaptıracağım .ama tüm bölgeye yaptıran arkadaşlar var 2000-2500 lira arası fiyatlar ama iyi bir yer olmasına dikkat edin 1000-1500 liraya da bulursunuz o ayrı mesele de. kollardan ve yüz bölgesinden fazla memnun olanın görmedim duymadım en iyi sonuç genital koltuk altı tüm bacaktan alınıyormuş aklınızda bulunsun.

canım ben aldım 2200 tl kredı kartına 12 taksıt alexandrıte cıhazla ınanılmaz ıyı cok farkettı hemde bunun yanında gıttgım yer gayet hos ve guvenılır

X