Labioplasti ameliyatı

merhaba kızlar ben de yakında sonra olacağım. lokal anestezi ile. birazcık endişeliyim açıkcası. birkaç düzeltme daha yapılacak çok problemli benimki. hudoplasti vs de olacakmış. acaba tecrübesi olanlar yazabilir mi. 25 yaşındayım bu arada.
Merhaba bende lokal ile oldum ama ayni anda uyku ilaci ime uyuttular ben uyumak istiyorum ameliyat sirasinda dedim sedasyon ile uyuttular problem olmuyor yani

Merhabalar kızlar. 6 ekim 2023 kayseri acıbadem hastanesinde labioplasti ameliyatı oldum.iyileşme Sürecim şuan iyi gidiyor ama çok sabırsızım dikişlerimin erimesi cinsel aktivasyon normal rutine dönme sürecini çok özledim. Sizlerde süreç nasıl ilerleri bilgi verir misiniz
Merhabalar şükürler olsun kayseride yaptıran memnun kalan birini buldummm hangi doktora yaptırdınız Acıbadem’de acaba ?

Merhabalar şükürler olsun kayseride yaptıran memnun kalan birini buldummm hangi doktora yaptırdınız Acıbadem’de acaba ?
Merhabalar. Acıbadem hastanesi doktor Fatma kutlusoy güçlü’ye ameliyat oldum. 3.ayıma giricem çok çok çok aşırı memnunum doktorun ilgisinden ameliyat sürecimden gece dahil mesaj atsam doğuma gittiği zamanlarda geceleri bile bana dönüş yaptı fatma hoca. Ayrıca aile doktorumuz ablam 2 doğumunu onda yaptı eltim onda yaptı benimde kadın Doğum doktorum kendisidir. Tereddütsüz güvenip kendinizi emanet edebilirsiniz

Merhabalar. Acıbadem hastanesi doktor Fatma kutlusoy güçlü’ye ameliyat oldum. 3.ayıma giricem çok çok çok aşırı memnunum doktorun ilgisinden ameliyat sürecimden gece dahil mesaj atsam doğuma gittiği zamanlarda geceleri bile bana dönüş yaptı fatma hoca. Ayrıca aile doktorumuz ablam 2 doğumunu onda yaptı eltim onda yaptı benimde kadın Doğum doktorum kendisidir. Tereddütsüz güvenip kendinizi emanet edebilirsiniz
ze

Ne kadar küçültme oldu sizde? Parmaklarla tutukabiliyo mu mesela küçük dudaklar artık?
Hayır tutulmuyor. Tamamen dümdüz bi görüntü ameliyat sonrası 1-1,5 ay çok ayakta kalındığında dudaklarda şişme morarma oldu ama tabiki zamanla geçti kremleri düzenli kullandıkça. Şuan dümdüz bi yapıda

Bende de düz kapalı duruyo acaba çok mu kisaltildi diye düşündüm. Evet benim ayın 14 ünde 2 ay olacak hala çok ayakta kalınca bazen yanma yapıyor. Krem olarak ne kullandınız. Ben krem kullanmadım.

Bende 25 yaşındayım evet ameliyattan sonra kapalıydı benimkide hastaneden taburcu olana kadar çıkarmadılar hatta evde eşim çıkardı. İlk günler ciddi anlamda moralim bozuluyordu aynayla yansıtıp baktığımda burası nasıl düzelecek nasıl toparlanacak bu dikişler normal vajina görüntüsü olacakmı diye çok korkuyordum üzülüyordum
Şuan 13. Günümdeyim klitoris hariç diğer dikişlerim pıt pıt kendiliğinden düştü ve özgüven yükselmesi yaşadım resmen. Wc de o uzun görüntü yok elini değdiğinde herşey ortada fazlalık yok. İyiki olmuşum diyorum karamsarlığa sakın düşmeyin. Tabi benimki 13.günde böyle diye sizinkide böyle olacak değil herkesin vücudu farklı. Krem verecek doktor sakın ihmal etmeyin enfeksiyın kapmasın. Merak ettiğiniz ne varsa cevaplarım her zaman
Merhaba, ben de sizinle aynı durumdayım sürekli kontrol edip bu normal bir görüntüye dönüşecek mi imkansız gibi diyorum. Siz nasıl bir sonuç elde ettiniz?

X