Labioplasti ameliyatı

Merhabalar. Benimde kaşıntım var batma yok ama çok şükür kaşıntıda çok normal düşünsenize en basitinden eliniz kesilse yara kabuk bağlayıp deri tekrar birbirine yapıştığında dahi kaşıntı oluyorsa, ameliyat olduğumuz vücudumuzun en hassas ince derili yeri kesik oldu ve dikildi. Dikişlerin kaynayıp derinin yapışma süresinde kaşıntı çok normal endişe etmeyin 😌 enfeksiyon kapmadıysa da bu kaşıntı durumundan korkmayın. Bende hala batikonlu su ile taharetleniyorum enfeksiyon olmamak için doktor gerek yok diyor ama ben yapıyorum. Ve bana anestol krem verdi yağlı krem olduğu için kaşıntım başladığı an sürüyorum anında kesiliyor ferahlıyorum. İstersen doktoruna sor ve al bu kremi. Anestol ismi
Evet çok haklısınız
Enfeksiyonum yoktur sanırım o kadar krem sürüyorum ki göremiyorum bile ne durumda 😁

Evet aynı sekilde benim işlem tarihim de 7 Ekimdi.
Ama sanırım sizde kaşıntı batma sikayeti yaşamıyorsunuz çok şükür 🙏
Ben maalesef bu konuda çok muzdaribim 😢
Merak ettiğim eğer olduysa bu şikayetleriniz kullandığıniz herhangi bi rahatlatıcı krem jel vs var mıdır bir de bu süreci ne zaman atlaririm bugün 16. Gunumdeyim dikişlerim hala dusmedi aynı şekilde batma ve kaşınti aralıksız devam ediyor. Doktorum kaşıntı için GYNO-LOMEXİN önerdi kullanıyorum ama maalesef çok bı etkisini göremedim. Gün geçtikçe iyiye gider hafifler diye bakıyorum ama durumda pek bı değişiklik yok kaşıntı batma bitirdi beni
Batma çok hissetmiyorum ama kaşıntı krizi bazen öyle bir tutuyoki uykudan bile uyatıyor diyebilirim ama ben bunu yadırgamıyorum çünkü etler birbirine yapışıyor yaralar iyileşiyor bu çok normal. Anestol krem verdi doktorum beni aşırı rahatlatıyor lokal anestezik bi krem bölgeyi uyuşturuyor kaşıntı yanma batma hissi kayboluyot istersen bi sor doktoruna bu kremi al. Anestol ismi

Merhabalar. Ben 5 gün önce lazer labioplasti oldum. Şuan çok sert ve rengi sarıya dönük. Ayrıca klitoris biraz dışarıda, iç camasıra değince hassasiyet oluyor. Doktorum sarılıkların zamanla iyilşleciğini söyledi ama dikiş atmamış. Lazerle yakmış kesilen yerleri bu normal mi çok garip kalın duruyor

Merhabalar. Ben 5 gün önce lazer labioplasti oldum. Şuan çok sert ve rengi sarıya dönük. Ayrıca klitoris biraz dışarıda, iç camasıra değince hassasiyet oluyor. Doktorum sarılıkların zamanla iyilşleciğini söyledi ama dikiş atmamış. Lazerle yakmış kesilen yerleri bu normal mi çok garip kalın duruyor
Merhabalar çok geçmiş olsun. Klitoris hassasiyeti gayet normal benimkide öyle duruyor ama lazerle olduğunuz içinmi rengi sarıya dönğk yoksa enfeksiyon mu var bilemedim vallahi sağlıklı bi yorum yapamıycam bunun için inşallah düzelirsiniz

Merhaba. Hudoplasti labioplasti ile birlikte yapılan aslında labioplastinin devamı gibi bişey düşünebilir. Lokal anesteziyi doktorun mu önerdi yoksa senin tercihin mi. Bende genel anestezi ol cünkü ameliyathaneye girdiğin an psikolojik olarak etkileneceksin en iyisi tamamen uyumak bence operasyon sırasında korkmaman için. Eğer seçenek hakkın varsa geneli seçmelisin. Bekar mısın evli misin acaba ? Ameliyat sonrası süreç için soruyorum
Genel anesteziyi risklernden dolayı olmak istemedim korktum açıkcası. Çıktım ameliyattan operasyon süreci güzeldi psikolojik olarak etkilenmedim. Bekarım bu arada. Şuan çok şiş ve doktor batikon sür vs demedi. Sadece antibiyotik verdi hap olarak bir de günde 1 kez sürmek için ampül verdi. Tuvaletten sonra temizleyemiyormuşum gibi hissediyorum. Enf kapmasından çok korkuyorum ağrı vs çok yok

Genel anesteziyi risklernden dolayı olmak istemedim korktum açıkcası. Çıktım ameliyattan operasyon süreci güzeldi psikolojik olarak etkilenmedim. Bekarım bu arada. Şuan çok şiş ve doktor batikon sür vs demedi. Sadece antibiyotik verdi hap olarak bir de günde 1 kez sürmek için ampül verdi. Tuvaletten sonra temizleyemiyormuşum gibi hissediyorum. Enf kapmasından çok korkuyorum ağrı vs çok yok
Benimde. Klitorisim şiş ve dışarda 2 ay olacak neredyse

Bende 25 yaşındayım evet ameliyattan sonra kapalıydı benimkide hastaneden taburcu olana kadar çıkarmadılar hatta evde eşim çıkardı. İlk günler ciddi anlamda moralim bozuluyordu aynayla yansıtıp baktığımda burası nasıl düzelecek nasıl toparlanacak bu dikişler normal vajina görüntüsü olacakmı diye çok korkuyordum üzülüyordum
Şuan 13. Günümdeyim klitoris hariç diğer dikişlerim pıt pıt kendiliğinden düştü ve özgüven yükselmesi yaşadım resmen. Wc de o uzun görüntü yok elini değdiğinde herşey ortada fazlalık yok. İyiki olmuşum diyorum karamsarlığa sakın düşmeyin. Tabi benimki 13.günde böyle diye sizinkide böyle olacak değil herkesin vücudu farklı. Krem verecek doktor sakın ihmal etmeyin enfeksiyın kapmasın. Merak ettiğiniz ne varsa cevaplarım her zaman
Bende oldum klitorisimde yapıldı neredeyse 2 ay olacak ama hala klitorisim şiş ve çıkıntılı duruyor

Batikonun hiçbişekilde zararı olmaz temizleme hissiyatı istiyorsan eczaneden al kullan korkma hiçbi sıkıntısı olmaz. Ben direk o bölgeye döküyorum gazlı bezle siliyorum mis gibi oluyor

Batikonun hiçbişekilde zararı olmaz temizleme hissiyatı istiyorsan eczaneden al kullan korkma hiçbi sıkıntısı olmaz. Ben direk o bölgeye döküyorum gazlı bezle siliyorum
Benimde. Klitorisim şiş ve dışarda 2 ay olacak neredyse
doktorum 6 ayı bulur dedi bana net görüntüye kavuşması. Peki ağrınız varmı veya ilişkide hoşunuza gidecek bi hassasiyet

Batikonun hiçbişekilde zararı olmaz temizleme hissiyatı istiyorsan eczaneden al kullan korkma hiçbi sıkıntısı olmaz. Ben direk o bölgeye döküyorum gazlı bezle siliyorum

doktorum 6 ayı bulur dedi bana net görüntüye kavuşması. Peki ağrınız varmı veya ilişkide hoşunuza gidecek bi hassasiyet
Henüz ilişki yaşamadım daha çok erken ve dedikleri gibi. Kolay değil iyileşme yeni yeni kendime gelmeye başladım hala çok hassas .
Üstüne o kadar dikkat ettim enfeksiyon kaptım klitorisim daha hassas banada 3 ay son şekil olur dedi

Henüz ilişki yaşamadım daha çok erken ve dedikleri gibi. Kolay değil iyileşme yeni yeni kendime gelmeye başladım hala çok hassas .
Üstüne o kadar dikkat ettim enfeksiyon kaptım klitorisim daha hassas banada 3 ay son şekil olur dedi
Benimde klitorisimdeki dikişlerim düşmedi iç çamaşırına değince hassasiyet oluyor canım acıyor ama fazla değil. Çok geçmiş olsun mantar falanmı oldu iltihaplı nasıl enfeksiyon kaptınız

Şöyle bence orgazm da falan sorun olacagını dusunmuyorum tamamen pskilojik öyle şuan tabiki yabancılık hissi var o yüzden düzeleceğini düşünüyorum
Düzelir düzelir merak etmeyin. Benim doktorum özellikle söyledi klitorise çok müdahale etmedim eğer üstündeki eti alsaydım hassasiyetin olmazdı ilişki anında ne demek istediğimi anlayacaksın dedi. Haklıda galiba G noktasına dokunduğumda dahi hissiyat güzel

Benimde klitorisimdeki dikişlerim düşmedi iç çamaşırına değince hassasiyet oluyor canım acıyor ama fazla değil. Çok geçmiş olsun mantar falanmı oldu iltihaplı nasıl enfeksiyon kaptınız
Klitirosim iltihap kaptı regl olmuştum sürtünmeden ya da pede kıl falan değdiyği için dedi doktor o yüzden regl olursanız pedin üzerine steril bez koyun sık sık değişin 6 kutu antibiyotik içtim krem falan anca geçti

Düzelir düzelir merak etmeyin. Benim doktorum özellikle söyledi klitorise çok müdahale etmedim eğer üstündeki eti alsaydım hassasiyetin olmazdı ilişki anında ne demek istediğimi anlayacaksın dedi. Haklıda galiba G noktasına dokunduğumda dahi hissiyat güzel
Benim üzerindeki deriyi aldı çünkü almasaydı küçük pipi gibi kalacacagını söyledi çok çok büyüktü benim

Klitirosim iltihap kaptı regl olmuştum sürtünmeden ya da pede kıl falan değdiyği için dedi doktor o yüzden regl olursanız pedin üzerine steril bez koyun sık sık değişin 6 kutu antibiyotik içtim krem falan anca geçti
Ay benimde 2-3 gün içinde reglim başlıyor ama ameliyattan 2 hafta geçti umarım iltihap kapmam dediğin gibi steril bez koyayım bende teşekkür ederim. Sanada allah şifa versin onunla geçmiş olsun

Batikonun hiçbişekilde zararı olmaz temizleme hissiyatı istiyorsan eczaneden al kullan korkma hiçbi sıkıntısı olmaz. Ben direk o bölgeye döküyorum gazlı bezle siliyorum mis gibi oluyor
Aynen öyle yaptım aldım öğleden sonra kullanıyorum. Umarım şu 1 haftayı enf kapmadan bitirebilirim en korktuğum şey şuan o

X