Kuzenimin yurtdışından ilacının Türkiye'ye transferi konusunda yardımcı olabilecek birilerini arıyoruz.

Dr getirtmişti bana ilacı . Doktoruyla irtibata geçseniz ya da hastaneyle ücreti mukabili getirtemiyorlar mı acaba? Allah şifasını versin umarım tez zamanda temin edilir ilaç.

Babamın rahatsızlığı için kullandığı ve yurtdışından temin edilen bir ilaç var. Bir dönem sgk getiremiyordu, biz de yana yakıla o ilacı arıyorduk. O yüzden şu an ne durumda olduğunuzu tahmin edebiliyorum. Bununla alakalı 2 önerim olur size.

1- İlacın hasta adına reçetesi ve/veya raporu varsa Türk Eczacıları Birliği yurtdışından ilaç temin biriminden ücreti karşılığında getirebilirsiniz. Daha detaylı bilgiyi kendilerinden alabilirsiniz.

2- Tanıdık bir eczacı varsa ona danışabilir, çantacı adı verilen kişiler aracılığıyla bulabilirsiniz. Bu yöntem diğerine göre daha pahalı oluyor ama insanın bu durumlarda gözü para görmüyor.

Merhaba kuzenim zor durumda el ayak vücut koordinasyonunu kontrol edemediği bir hastalığı var ama o kadar zor durumdaki her saniye bütün vücudu şiddetli bir şekilde oynuyor kontrol edemiyor... ilacı devlet tarafından karşılanıyordu fakat Amerika ile anlaşma sağlanamamış şuan ilacı yok durumu çok kötü....
Bana yardımcı olabilecek varmı Amerika'dan bu ilacı nasıl getirebiliriz
Lütfen Yardım edin...
İlacın ismi TETRABENAZİNE 25mg
Amerikan öyle rastgele çantacılık yapamıyorsunuz.
Kimyasallar katı takipteler.
Türk Amerikan eczacı derneği var. Onlara ulaşıp yasal yoldan nasıl getirebilirisniz diye sorabilirsiniz.
Sgk dan rapor çıkartıp eczane veya depo kanalı ile firma ilr irtibata geçip gene getirtebilirisniz…

Amerikan öyle rastgele çantacılık yapamıyorsunuz.
Kimyasallar katı takipteler.
Türk Amerikan eczacı derneği var. Onlara ulaşıp yasal yoldan nasıl getirebilirisniz diye sorabilirsiniz.
Sgk dan rapor çıkartıp eczane veya depo kanalı ile firma ilr irtibata geçip gene getirtebilirisniz…
Teşekkürler raporumuz tabiki var bütün yolları deniyecegim

Merhaba kuzenim zor durumda el ayak vücut koordinasyonunu kontrol edemediği bir hastalığı var ama o kadar zor durumdaki her saniye bütün vücudu şiddetli bir şekilde oynuyor kontrol edemiyor... ilacı devlet tarafından karşılanıyordu fakat Amerika ile anlaşma sağlanamamış şuan ilacı yok durumu çok kötü....
Bana yardımcı olabilecek varmı Amerika'dan bu ilacı nasıl getirebiliriz
Lütfen Yardım edin...
İlacın ismi TETRABENAZİNE 25mg

Merhaba. Ben isveçteyim, eger burda varsa ve Türkiyeye gelirsem tabiki getiririm. Ilacin adi ne?
Spoi şeklinde buğulu isterseniz tıklayın orda yazıyor bir üst mesajda

Aksaray Taç eczanesi var oraya ulasirsaniz kaçak getirenlere ulasabilirsiniz.Yada tanıdık eczaneye sorun onlar bi sekilde getirenlerle iletisim kuruyor

X