Kuzenimin yurtdışından ilacının Türkiye'ye transferi konusunda yardımcı olabilecek birilerini arıyoruz.

Maysa2011

Sağlıkla gel annemmm
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2016
3.030
2.545
31
Merhaba kuzenim zor durumda el ayak vücut koordinasyonunu kontrol edemediği bir hastalığı var ama o kadar zor durumdaki her saniye bütün vücudu şiddetli bir şekilde oynuyor kontrol edemiyor... ilacı devlet tarafından karşılanıyordu fakat Amerika ile anlaşma sağlanamamış şuan ilacı yok durumu çok kötü....
Bana yardımcı olabilecek varmı Amerika'dan bu ilacı nasıl getirebiliriz
Lütfen Yardım edin...
İlacın ismi TETRABENAZİNE 25mg

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet kuzum burdayımm ben bir bakayım ilaca ama bunların çok katı prosedürleri var ilaç hani alayım temin edeyim olayı yok😞 bir sordururum inşAllah rabbim şifa versiiinn🤲🏻
Çok teşekkürler inanın ki zor durumdayız biz nasıl alcaz ne yapacağız bilmiyoruz sizden haber bekliyorum

Çok teşekkürler inanın ki zor durumdayız biz nasıl alcaz ne yapacağız bilmiyoruz sizden haber bekliyorum
Ahh bilmez miyim Allahım yardımcınz olsunnn burda reçetesiz muaynesiz hiç birşey yapılmıyor 🥺 Daha öncede kas hastalığı olan yavru için ilaç sordurduk bulamadık bulsak bile bu şekilde temin edilemeyeceğini söylediler
Şöyle birşey geliyor aklına twiterde sağlık bakanlığı etiket yapsanız ses getirir en azından bir yerlere sesiniz ulaşır 🌺

Ahh bilmez miyim Allahım yardımcınz olsunnn burda reçetesiz muaynesiz hiç birşey yapılmıyor 🥺 Daha öncede kas hastalığı olan yavru için ilaç sordurduk bulamadık bulsak bile bu şekilde temin edilemeyeceğini söylediler
Şöyle birşey geliyor aklına twiterde sağlık bakanlığı etiket yapsanız ses getirir en azından bir yerlere sesiniz ulaşır 🌺
Keşke canım ama devlet kendisi biliyor zaten anlaşmayı yapmadığını ne diyeyim ki rabbim herkesin yardımcısı olsun

Merhaba kuzenim zor durumda el ayak vücut koordinasyonunu kontrol edemediği bir hastalığı var ama o kadar zor durumdaki her saniye bütün vücudu şiddetli bir şekilde oynuyor kontrol edemiyor... ilacı devlet tarafından karşılanıyordu fakat Amerika ile anlaşma sağlanamamış şuan ilacı yok durumu çok kötü....
Lütfen Yardım edin...

Merhaba Bu ara bu konuda fulden urasin yardımlarına çok denk geldim, birde ahbap derneğine de yazın.

Lütfen Yardım edin...
Tanıdik eczaci yokmu onlar bilir belki en azindan yönlendirir.

Glocalzone diye bir uygulama var. Daha once esya getirtmis tanidiklarim var ama ilac tasiyorlar mi bilmiyorum. Bir de acil ise is görmeyebilir. Yinede son care arastirin isterseniz.

Lütfen Yardım edin...
Cok gecmis olsun ben Ingilteredeyim. Aşağıda bırakacağım ilaç mı? Eczacı arkadaşlarım var eğer oysa sorarim bi. Eger alma durumum olabiliyorsa da yardımcı olurum. Çünkü burda öyle para verip alamıyorsun malesef.

Eklentiler

• Screenshot_20220801-094851_Chrome.jpg
    Screenshot_20220801-094851_Chrome.jpg
    55,3 KB · Görüntüleme: 111
Lütfen Yardım edin...
konu yukarda kalsın diye yorum yapıyorum. Rabbim şifasını versin inşallah bir an önce bulunur

Esim doktor oldugu icin ona sordum az önce. Daha önce yurtdisi icin ilaclar alinip kötü ticaret icin kullanildigi icin artik Almanyada eskisi gibi insanlar kendileri ödeyip recete gerektiren ilaclari alip yollayamiyor. Doktorlar bile doktor kimligi oldugu halde yapamiyor alman saglik sogortasi isin icinde yoksa. Maalesef yine bazilarin hatasi suclsuzlara patliyor. Esimde gecenlerde epilepsi ilaci almak istemisti bir akrabaga icin ama böyle bir engel oldugu icin yardimci olamadik maalesef. Insallah baska yerden yardim cikar

X