Bakıcı, Kreş, Oyun Ablası Kütahyada Bakıcı Arıyorum

Çocuğunuzun bakıcı veya kreş deneyimleri, önerirler, tavsiyeler, karşılaşılan problemler, oyun ablaları ve oyun grupları

bolibon

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2008
13
1
Bankacıyım 2 aylık kızım için zaman problemi olmayan evimde kızıma bakabilecek birini arıyorum

Bende Kütahya'da oturuyorum Kütahya'da bebek bakıcısı arayanlar varsa rahatlıkla emanet edebilirsiniz çok güzel bakarım..
bebek ve çocuklarla aram çok iyidir tecrübemde vardır,evim çarşıya çok yakındır ve zaman problemimde yoktur....

Kütahyada oturup çevresinde çocuk bakıcısı arayan varsa lütfen benimle irtibata geçerse çok sevinirim....

Son düzenleme:
Kütahya sporkentte yaşayan, 4.5 yaşındaki oğlumla kaliteli zaman geçirecek 7.30 16.30 arasında çalışabilecek bakıcı arıyorum..temizlik yemek v.s istemiyorum çocuğumla tüm özveriyle ilgilensin yeterli..ilgilenenlere duyurulur. .

teyzesiniz diye bir yer var Kütahyadaki bakıcıların hepsine oradan ulaşabilirsiniz. En az lise mezunu seçin. min 30 yaşında olmalı. daha genç tercih etmeyin.

Bende Kütahya'da oturuyorum Kütahya'da bebek bakıcısı arayanlar varsa rahatlıkla emanet edebilirsiniz çok güzel bakarım..
bebek ve çocuklarla aram çok iyidir tecrübemde vardır,evim çarşıya çok yakındır ve zaman problemimde yoktur....
Meraba
Hala iş ariyormusunuz

Merhabalar. Başlık açılalı yıllar olmuş. Umarım herkes gönlüne göre bir çözüm bulmuştur. Kütahya'ya yeni taşındık ve 4 aylık bebeğimi emanet edebileceğim birini bulup işe başlamam gerekiyor. Daha önce bebek bakım tecrübesi olan birisini arıyorum. Küçük şehirde bakıcı bulmak kolay olur dediler ama hiç de öyle değil.

X