Kurutma makinesi yardım

tgbylcn

Üye
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2023
33
2
31
Kurutma makinesi kullanan arkadaşlar bi yardımcı olursa sevinirim kıyafetteki ve carsaftakı tozlardan bıktım artık gercekten kurutma makinesi tozları topluomu bebeğimin kıyafetlerıde toz kalıo hep yavrum tıkanıo eğer doğruysa bu sorundan kurtulcaksam alıcam son çare bide hangi marka oneriyosunuz

Kurutma makinesi kullanan arkadaşlar bi yardımcı olursa sevinirim kıyafetteki ve carsaftakı tozlardan bıktım artık gercekten kurutma makinesi tozları topluomu bebeğimin kıyafetlerıde toz kalıo hep yavrum tıkanıo eğer doğruysa bu sorundan kurtulcaksam alıcam son çare bide hangi marka oneriyosunuz
Bayadir kullaniyorum evimde o kadar memnunum ki toz hic yok evimde ve surekli kullaniyorum ben yaz kış esimin kotlarini bile atiyorum bazi kisiler camasiri deforme ediyo falan diyolar ama kesinlikle katilmiyorum makineyi dogru programda kullanirsaniz hic bisey olmaz benimkinin markasi vestel cok memnunum

Bende astıgım yer ufak ve nenlı bolgede yasıyoruz dıye aldım
Elektrolukx 9 kilo herseyı yumusacık yapıyor
Tozları gercekten topluyor
Uzun zamandır beyazları ıpte kurutayım dedım
Heryerınde kucuk kıllar fılan vardı ..
Cok fazla calıstırıyorum bazen gunde 4 kez
Elektrıgede hıc artısı olmadı
Ben cok memnunum

Benımkı

EW8H3966IB bu model bından bır usttekınde buhar ozellıgıde vardı keske onu alsaydım demıstım​

Karısık programı var herseyı onda kurutuyorum
Mesela karısık programa attıgımda 2 saat 40 dakıka gosterıyor
Ben onu 1 saat 40 yada 50 dakıka yapıyorum hersey kupkuru cıkıyor

Bazıları programları bılmıyor kuculttu vs dıyorlar
Pamukluya getırıp acarsan yogun sıcaklık verdıgı ıcın hem kucuktur hemde o yogun sıcaklıkla kırıstırıyor.

Sentetık yada karısıkta utulu gıbı kuru ve yumusak cıkıyor. 1saat 40 dakıkada

Cok nevresım fılan attıysam 1.50 dakıkada oda yumusacık kurumus oluyor

Bende de Arçelik kurutma makinesi var. Ben memnunum daha 2 yıldır çarşaflarım hariç hiçbir şeyi asmadım daha. Çarşafı da yumuşatıcının kokusunu azaltıyor diye

Benımkı

EW8H3966IB bu model bından bır usttekınde buhar ozellıgıde vardı keske onu alsaydım demıstım​

Karısık programı var herseyı onda kurutuyorum
Mesela karısık programa attıgımda 2 saat 40 dakıka gosterıyor
Ben onu 1 saat 40 yada 50 dakıka yapıyorum hersey kupkuru cıkıyor

Bazıları programları bılmıyor kuculttu vs dıyorlar
Pamukluya getırıp acarsan yogun sıcaklık verdıgı ıcın hem kucuktur hemde o yogun sıcaklıkla kırıstırıyor.

Sentetık yada karısıkta utulu gıbı kuru ve yumusak cıkıyor. 1saat 40 dakıkada

Cok nevresım fılan attıysam 1.50 dakıkada oda yumusacık kurumus oluyor
Çok tskler

Çalışan ve çocuklu insanlar için şart. Yerden tasarruf, toz derdi yok. Kışın ay kuruyacak mı derdi yok. Akşam işten gelip çamaşır arıyorum, gece yatarken kurutmaya atıyorum. O kendi kendine kapanıyor zaten
Arçeligın hangısi acaba bide çamasırları kucultuyo dıyolae dogrumu

Arçeligın hangısi acaba bide çamasırları kucultuyo dıyolae dogrumu
Güncel fiyatına baktım ne yazık ki 24 bin olmuş. Bide benim aldığım fiyata bak

Eklentiler

• IMG-20200330-WA0011.jpg
    IMG-20200330-WA0011.jpg
    52,2 KB · Görüntüleme: 79
Kurutma makinesinden vazgeçemem. Çok büyük kolaylık sağlıyor. Benimkinin markası Siemens, tavsiye ederim.

Kesinlikle bebekli her evde olmalı. Bende bebeğim doğduktan sonra aldım. 1 sene olmasına 4 ay filan kaldı evdeki toz o kadar azaldı ki. Evi 1 gün supurmesem kapı arkaları toz yumağı olurdu şimdi hiçbir şey yok. Kesinlikle tavsiye ederim. Ben hiç marka araştırmadım en ucuzu Altus 8 kg olandı onu aldım cok da memnun kaldım

İki sene önce aldım aşırı memnunum. Kış ayları yaklaşınca beni stres basardı ne yapacağım diye. Aşırı derecede toz cikiyordu camasirlardan. Kurumuyordu günlerce kurutmanın tek yolu peteklerin üzerine sermekti oda evi acayip dağıtıyordu. Hem evim derli toplu oldu hem tozlardan kurtuldum hemde aynı gün içerisinde hem yıkıyor hem kurutup çıkarıyorum aradan. Müthiş bir rahatlik hiç ertelemeyin bence.

X