Kuru cilt,buna rağmen sivilcelenme ve tahriş... Önerilerinize ihtiyacım var lütfen...

cnm 23 martta radevum var lens alıcam lensı takıcak doktor bana ılklensım ondan sanırım o gun soruyum dıyorum ya soyuluyo falan cok bellı degıl ama ne bılım offfff ( Allh baskadert vermesın de )
bu arada alnımda sıvılce cıkıyo demıstımya annem dıyokı bence vucudundan atıyosun dıyo olmeıdır kı :KK14:
snede cıkıyo mu cnm

bende onu dicektim vücudun inşallah kür ile son kirini atıyordur küre devam
gözlere de dikkat canım

bende onu dicektim vücudun inşallah kür ile son kirini atıyordur küre devam
gözlere de dikkat canım

sagol cnm ınsallh gecer o soyulma bugun kasındtı yok ama sunı goz yasını damlatınca cok kasınıyo o yan etkısıymıs de nıye soyuluyo ona bı anlama veremedım doktora gıdınce ogrenırım artık
bu arada cnm eger yuze surulen bısey olsaydı bu kur kesınlıle bırakırdım ama agız yoluyla oldugu ıcın zararının olcanı hıc sanmıyorum ıyıye yoruyorum bende artık dun alnımda svılce cıktı demıstımya Allah ım ya nasıl bı acı bu bole hayatımda hıc bı sıvıceden bole acı cekmemıstım dokundugum zaman nasıl agrı yapıyodu resmen basıma vurdu agrısı cnm saka gıbıydı :KK52::KK52::KK52::KK52:
sımdı ıcıcem bende hazıalrdım maydonoz bıttı ama bıugunluk :KK34:
sende bole deıgısıklık oluyomu

sagol cnm ınsallh gecer o soyulma bugun kasındtı yok ama sunı goz yasını damlatınca cok kasınıyo o yan etkısıymıs de nıye soyuluyo ona bı anlama veremedım doktora gıdınce ogrenırım artık
bu arada cnm eger yuze surulen bısey olsaydı bu kur kesınlıle bırakırdım ama agız yoluyla oldugu ıcın zararının olcanı hıc sanmıyorum ıyıye yoruyorum bende artık dun alnımda svılce cıktı demıstımya Allah ım ya nasıl bı acı bu bole hayatımda hıc bı sıvıceden bole acı cekmemıstım dokundugum zaman nasıl agrı yapıyodu resmen basıma vurdu agrısı cnm saka gıbıydı :KK52::KK52::KK52::KK52:
sımdı ıcıcem bende hazıalrdım maydonoz bıttı ama bıugunluk :KK34:
sende bole deıgısıklık oluyomu

kaşındığı için soyuluyordur gözlerin
valla canım benim cildim de düzeldi,maydanoz suyu iyi geldi ufak tefek sivilcelenme var dudak kenarında oınada aldırış etmiyorum 9.günüm bugün. Küre devam inşallah.Gül hastalığımda son iki tane kaldı onlarda geçecek inşallah renkleri soldu hafif iz var. İyiyim rahatım şükür

kaşındığı için soyuluyordur gözlerin
valla canım benim cildim de düzeldi,maydanoz suyu iyi geldi ufak tefek sivilcelenme var dudak kenarında oınada aldırış etmiyorum 9.günüm bugün. Küre devam inşallah.Gül hastalığımda son iki tane kaldı onlarda geçecek inşallah renkleri soldu hafif iz var. İyiyim rahatım şükür

benımde alnımdakı sıvılcelerde bı sonukkluk var cnm lekeler azalıyo gıbı
bu arada dun tvde gulben ergenden dınledım senınle de paylasım dyokı :
aksam gunes battıktan sonra vucut daha ıyı calısıyomus her ne bakım yaparsan daha ıyı verım alıyomussun ama bı elma yersenız bı ısırık bıle vucut tum gucunu o elmayı sındırmeyey calısıyo dıger ıslevler kalıyo dedı ben hep su ıcerım acıkırsam dedı asla yemek yemem dedı aksam gunes battıktan sonra
bende gece yemek yemeye bayılanlardanım bugunden ıtıbaren bırakıyorum gece yemek olayını ama En Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KK
bunu sunun ıcın soledım cnm benım sımdı sıvılceler cıkıyo vucudum hıc bı bakımı kabul etmıyoya gece yemek yedıgım ıcın belkı sende de ole bı durum varsa dıyebılgın olsun dıye yazdım
cok onemlıymıs ya kadın anlatırken tırstım resmen :26::26:

ayyy sorma 7-8 de gidiyorum eve o saatte ne yesem oturuyor vücuda soprma gitsin
dediin iyi oldu daha da dikkat ederim

bu arada maydanoz bitsin hayırlısı ile 5 gün ara verip lavanta çayı ve maydanoz ile devam etcez yazarım ayrıntılı tamam

ayyy sorma 7-8 de gidiyorum eve o saatte ne yesem oturuyor vücuda soprma gitsin
dediin iyi oldu daha da dikkat ederim

bu arada maydanoz bitsin hayırlısı ile 5 gün ara verip lavanta çayı ve maydanoz ile devam etcez yazarım ayrıntılı tamam

tamam cnm cok tesekkur edrım bende bu gunhden ıtıbaren basladım gece yemek yememeye
lavanta cayı ve bu kuru ahmet marankının kurunun devamı mı cnm pekı ??
sen bızım bu kur bıtmeden bı hafta once haber et bana ne gerekıyo sole ona gore alıyım cnm tekar cok tesekkur ederım
:KK54::KK54::KK54:
:KK69::KK69::KK69:

kürün devamı canım biliyorsun lavantada ciğere faydalı
kürden sonra zaman zaman maydanoz ve günde 1 bardak lavanta çayı demleyip içicez cilt için çok iyi sitede de var zaten lavantanın faydaları

kürün devamı canım biliyorsun lavantada ciğere faydalı
kürden sonra zaman zaman maydanoz ve günde 1 bardak lavanta çayı demleyip içicez cilt için çok iyi sitede de var zaten lavantanın faydaları

anladım cnm bu kur bıtsın aytıntılı tarıfınıo ısıtoyurm senden Allah razı olsun vala cok sagol :118:
:119::KK54:

sende sağol canım ne demek
umarım herkes için faydalı olur kozmetiklerle cebimizi yakacağıma içimizi temizler doğal yollarla ALLAH'ın izni ile şifa buluruz

sende sağol canım ne demek
umarım herkes için faydalı olur kozmetiklerle cebimizi yakacağıma içimizi temizler doğal yollarla ALLAH'ın izni ile şifa buluruz

ınsallah cnm dogal yollar enıyısı tabı hem ucuz hem de kalıcı guzellık anca dogal yolla olur .Aaaaaaaaaaaaamiinnnn

Son düzenleme:
bu arada gece yemek yememe konusuna gelınce cnm ben ıkı gundur bunu denıyorum kahvaltı yapan bırı degılım okula cok erken gıttıgım ıcın aksam ezanından sonra
dun bı dılım kek
evelsı gun de bı tane pogaca yedım yaaaaaaaa :26::26:
bırden yuklenmıcem kendıme ac olmadıgım halkde yerdım mesela ben sımdı artık aksamları ole yapmıyorum cok asırı karnımdan ses cıkınca anca bı tane alıyorum yavas yavas bu da bıter ınsallah
ve su an cok acım aksam ezanına kadar yedım yedım bı daha zor :KK52::KK52::KK52:
ben hemen yemeke yumulmaya gıdıyorum o yuzden :KK34::KK34:

bu arada gece yemek yememe konusuna gelınce cnm ben ıkı gundur bunu denıyorum kahvaltı yapan bırı degılım okula cok erken gıttıgım ıcın aksam ezanından sonra
dun bı dılım kek
evelsı gun de bı tane pogaca yedım yaaaaaaaa :26::26:
bırden yuklenmıcem kendıme ac olmadıgım halkde yerdım mesela ben sımdı artık aksamları ole yapmıyorum cok asırı karnımdan ses cıkınca anca bı tane alıyorum yavas yavas bu da bıter ınsallah
ve su an cok acım aksam ezanına kadar yedım yedım bı daha zor :KK52::KK52::KK52:
ben hemen yemeke yumulmaya gıdıyorum o yuzden :KK34::KK34:

valla akşam yemek yememe konusunda çok istikrarlı olamıyıcam ben geç çıkıyorum aç oluyorum ama günlük 1,5-2 litre su yediklerimi rahatlıkla taşıyor sorun olmaz sanırım
seninde alışık olduğun düzen var bozma derim en azından yavaş yavaş yap

valla akşam yemek yememe konusunda çok istikrarlı olamıyıcam ben geç çıkıyorum aç oluyorum ama günlük 1,5-2 litre su yediklerimi rahatlıkla taşıyor sorun olmaz sanırım
seninde alışık olduğun düzen var bozma derim en azından yavaş yavaş yap

oyle ama engellemem lazım cnm ya kahvaltı yapmam lazım ama olmuyo ıste ben senın gıbı 2 lıtre su ıcen bırı degılım kı :KK50:
bak bı bardak meyve suyu bı bardak hayıt tohumu ıkı bardak maydonoz kürü ıkı cay bardagı cay olsun bı de hadı topu tpu bı gunde ıctıgım su da ıkı bardak olsa bunlar yanı sayılıyo mu bu bıtkı cayları sudan acaba yanı saf suyun yerını tutuyosa ıyı :26:
dedgın gıbı ama bırden degıl yavas yavas bırakıcam gece yemek olayını
senın de benımkınden daha zormus cnm ısten gec cıkınca mecbur tabı haklısın ama aslında orda aksam ezanına yakın bı saatte paydosunuz varsa yemek yıyebılırsın tabı paydos saatıne baglı :KK17:
benım sımdı en rahat gunlerım en kendıme ıyı bakmam gereken donemdeyım ılerde calısınca ne yapcam bılemıyorum bende :KK25::KK25::KK25:

oyle ama engellemem lazım cnm ya kahvaltı yapmam lazım ama olmuyo ıste ben senın gıbı 2 lıtre su ıcen bırı degılım kı :KK50:
bak bı bardak meyve suyu bı bardak hayıt tohumu ıkı bardak maydonoz kürü ıkı cay bardagı cay olsun bı de hadı topu tpu bı gunde ıctıgım su da ıkı bardak olsa bunlar yanı sayılıyo mu bu bıtkı cayları sudan acaba yanı saf suyun yerını tutuyosa ıyı :26:
dedgın gıbı ama bırden degıl yavas yavas bırakıcam gece yemek olayını
senın de benımkınden daha zormus cnm ısten gec cıkınca mecbur tabı haklısın ama aslında orda aksam ezanına yakın bı saatte paydosunuz varsa yemek yıyebılırsın tabı paydos saatıne baglı :KK17:
benım sımdı en rahat gunlerım en kendıme ıyı bakmam gereken donemdeyım ılerde calısınca ne yapcam bılemıyorum bende :KK25::KK25::KK25:

malesef yeöek düzenim yok benim ama alternatifleri kısıyorum hamur işi şeker abur cuburum yok dikkat ediyorum.Kontrol edebilirsek sorun olmaz kanaatindeyim.Sende öyle yap dikkat et zararlı olanları azalt bence.Baharatlı,acı tuzlu şekerli bunları en asgariye indir bence

malesef yeöek düzenim yok benim ama alternatifleri kısıyorum hamur işi şeker abur cuburum yok dikkat ediyorum.Kontrol edebilirsek sorun olmaz kanaatindeyim.Sende öyle yap dikkat et zararlı olanları azalt bence.Baharatlı,acı tuzlu şekerli bunları en asgariye indir bence

cnm ben vala gece yemek yememe olayını basaramdım basarabılenlerı ayakta alkıslıyorum :KK39:
bu arada un harısı dıger ıkı beyazdan uzagım bayagı cnm cok sekerlı ve cok tuzlu zaten bızım evde hıc yenmez annem sagolsun alıstırdı kucuklukten bızı
onerın ıcın sagol cnm bundan sonra yıcem ama dayanamıyorum cunku en azından bende hamur ısınden kısarak dıkkat ederım hamur ısı cok yaparım cok severım de :KK52:

bu arada kurumun 15. gunu sadece 6 gunum kaldııııııı .))
senın sanırım 5 oluyo cnm sen benden bı gun erken baslamıstım yanlısmı tahmın ettm bılmıyorum ama :KK34:

kızlar bende bugün başlamayı düşünüyorum maydonoz kürüne cildinize hangi konularda iyi geldi anlatabilrmsnz tavsiye ediyomusunuz

bu arada kurumun 15. gunu sadece 6 gunum kaldııııııı .))
senın sanırım 5 oluyo cnm sen benden bı gun erken baslamıstım yanlısmı tahmın ettm bılmıyorum ama :KK34:

canım ayın 3ünde başlamıştım bugün 17.günüm cuma günü bitiyor yanlış hesaplamadıysam ,sonra 2-3 günde bir yine maydanoz kürü yapıcam ve günlük bir bardak akşam yemeğinden 2 saat sonra lavanta çayı içiyoruz tamam mı....:KK1:

kızlar bende bugün başlamayı düşünüyorum maydonoz kürüne cildinize hangi konularda iyi geldi anlatabilrmsnz tavsiye ediyomusunuz

canım maydanoz kürünü netten yazarsan faydalarını görürsün zaten ama ben bendeki faydalarını şöyle sıralayabilirim
Adını bile yeni duyduğum gül hastalığına yakalandım doktor sürülebilen ilaçlar verdi bakteri kaynaklıymış.Araştırdım ilaç olarak alınan yöntemlerde var ama doğal yol olsun dedim ve karaciğer temizliği için maydanoz kürünü gördüm 21 gün süre ile yapıyorsun diğer yorumlarda ayrıntılı var zaten.Bendeki etkileri burun kenarımda egzema vardı aza indi krem merhemle kontorl ediyorum ama eskisi kadar yoğun değil zaman zaman hiç olmuyor bile,ayrıca doktorum bana gül hastalığı ile oluşan lekeelrin 1-1,5 aya kadar geçeceğini söyledi şükür RABBİm'e ki 2-2,5 haftada geçti.Cildim daha duru.Ayrıca ödem atıcı olduğu için kilo vermemde de yardımcı oldu...

X