Kurdalesini alan gelsin

Selam kızlar kk yi takip etmekten uyuyamadim gece saat 10 gibi uyuya kalmışım şimdi uyandım ki bi baktım cereyanlar yok 😱şarjım olmuş yüzde 10😤 umarım bi an önce gelir😔 Bende ne güzel kurdelamı alıp gelmiştim oysa ki 🤧
Günaydın 😂 Gelir gelir. Aslında gelmese de olur arada bir ekran detoksuna girmek lazım. Evde unutsak ne yapacağımızı şaşırıyoruz. Bir organımız gibi olmuş telefonlar. Bu Cuma için eşimle plan yaptık. ŞEhirden kaçıyoruz. Anneme babama haber verip telefonu kurdaleleyip eve bırakabilirim 😬

Öyle deme bn bittim:110:Sen tanıtır mısın kdni🤗🤗🤗
28 yaşındayım, öğretmenim. Şimdilik özel sektörde çalışıyorum ama covid nedeniyle genelde evdeyim :) Yüksek lisans yapıyorum. Evliliğimizde 3 yılımızı doldurmak üzereyiz.Çocuğum yok. İki başımıza yaşamaya çok alıştık ama çözülmesi gereken bir kaç durumumuz var onlar çözülünce düşünebiliriz çocuk.
Eşimle bulunduğumuz şehirdeki aktivitelere katılmayı çok severdik. Sonra ortak bir hobi bulduk, sinema, avmye kendimizi tıkmak yerine haftasonları bulunduğumuz şehre yakın antik kentler, tarihi yerler, mesire alanlarını gezip doğada baş başa kamp yapıyoruz.

28 yaşındayım, öğretmenim. Şimdilik özel sektörde çalışıyorum ama covid nedeniyle genelde evdeyim :) Yüksek lisans yapıyorum. Evliliğimizde 3 yılımızı doldurmak üzereyiz.Çocuğum yok. İki başımıza yaşamaya çok alıştık ama çözülmesi gereken bir kaç durumumuz var onlar çözülünce düşünebiliriz çocuk.
Eşimle bulunduğumuz şehirdeki aktivitelere katılmayı çok severdik. Sonra ortak bir hobi bulduk, sinema, avmye kendimizi tıkmak yerine haftasonları bulunduğumuz şehre yakın antik kentler, tarihi yerler, mesire alanlarını gezip doğada baş başa kamp yapıyoruz.
Ohh ohhh ne quzel 😊😊

İyi akşamlar :KK49: Neler yapıyorsunuz? Ben bu gün telefonu bir kenara bırakıp eşimle şehirden kaçtım. Mis gibi doğa ve tarih kokan bir yeri beraber keşfettik ama bir hayli yorulduk. Sizde ne var ne yok?

Bak ben yazana kadar etiketi düzeltmiş :KK70: :KK70: Sana son sözüm

X