Kurdalesini alan gelsin

Demek isterdim ki firedevs yör oglu gibi eve masör spor hocası falan çagırıyorum diye hava atmak isterdim ama malesef tatlım😅 ben sadece onun gibi giyinip spor hocam varmış gibi hayal gücümlen yapıyorum :rapci:

yarım saat bazen bir saat tempolu spor yapıyorum internetten açıyorum star tv de bir program var onun tekrar bölümleri ile yapıyorum ordaki bayan çok hoş çalıştırıyor acayip ter atıyorum çok iyi hissetiriyor bana. Bu arada streçli yürüyüş de çok işe yarıyor 3 5 senedir yaparım çok faydası oldugunu düşünüyorum. Kesinlikle denemelisin.
Yürüyüşe çıkmaya korkar oldum. Evin yakınında yürüyüş yolu olan büyük bir park var. Gidersem birileri yüzüme öksürecek korkusu yaşıyorum 😂 Bu pandemi beni obsesif yaptı. Ter atmak bana da iyi geliyor ama nefes nefese kalıyorum. Bir kez o halde su içeyim derken su kaçtı boğazıma ölüyorum sandım. Eşim koştu içerden baktı ki gözlerim belermiş ölüyorum sırta bi kaç şaplakla kurtardı. Yavaş yapp diye sesleniyor artık hep içerden. Ama kendisi zinhar katılmıyor bana 😂

Allah rahmet eylesin nurlar içinde yatsın 🙏

O zaman daha toydum bir de cevvalimki sorma. ya herkes neden karışıyor diye triplere giriyordum :KK43: oysa ki plan dışı gelişen çok şey oluyor. Böyle yaklaşman harika ❤❤ hiç stres olmazsın böyle. Çok güzel olsun herşey inşallah 🎉🎉🎉

Benimkiler bi de minikti 3 yaş :)) Anne babaları ekran karşısında baya bi mahcup ettiler hhhahahahah

amin, teşekkür ederim :)

ya sonuçta biriyle evlenmeye karar verdiysen öyle de böyle de evleniyorsun. eğer çok absürt olaylar çıkmazsa.
o zaman neden herşeye canımı sıkayım ki diye düşünüyorum
ama o gün gelince belki de içimden cadı sila çıkar haha

Memleketce bir yabanci dil sorunumuz var ki bizim gobek problemi yaninda hic kalir. Bazen sinav kağıtlarını okurken bu dunyadan gocesim geliyor. 🤣🤣 yuksek lisans yapiyorsun, ingilizceyi mi cozemeyeceksin :KK66: biraz ustune dus, hallolur

İngilizce konuşurken kendimi böyle hissediyorum 😂 Okuduğun en enteresan kağıt neydi ? 😂😂 İnşallah hallederim ya.

ya sonuçta biriyle evlenmeye karar verdiysen öyle de böyle de evleniyorsun. eğer çok absürt olaylar çıkmazsa.
Ben daha sorunsuz bir dugun donemi atlatan gormedim. Varsa beri gelsin:işsiz:

Potansiyeline inanamayacaksın 😂😬

Ben daha sorunsuz bir dugun donemi atlatan gormedim. Varsa beri gelsin:işsiz:
Ben de böyle avutuyordum kendimi ama var ya😂 İnanılmaz kadınlar var. Keşke ben de biraz stratejik olabilsem. Evlendim evleneli bir kaç bir şey öğrendim tabii ama yine de ı ıhh. İşvesiyle, diliyle, zekice hamleleriyle her şeyi halleden kızlar var. Bir tane tanıyorum. Neler yaptığını anlatsam şok olursunuz

Hangisini yazsam ki. En buyuk sorun -s takisinda. Olur olmaz yere takiyorlar. Lazim olan yere koymuyorlar. Nedense ben ne dersem hep tersini yapiyorlar 😡
Yapmaağ diyene kadar yetişmesem her şeyi ama her şeyi yeme potansiyeli var benimkilerin de 😂 "Her şeyin tadına bakamayız. Bu bizim minik kağıtlarımızı birbirine yapıştırmamız için. Biliyorum bembeyaz, pürüzsüz görünüyor, tadını çok merak ediyorsun ama yapıştırıcının tadına bakmak bizi hasta eder" açıklamasını yaparken ciddi kalmak çok zor oluyor 🤷‍♀️😂

s-36daaadac27896c06d99e9841c20850a17e4f316.jpg
bi arkadaşa bakıp çıkacaktım ..olivvv hayırlı olsun babyy

Selam kızlar kk yi takip etmekten uyuyamadim gece saat 10 gibi uyuya kalmışım şimdi uyandım ki bi baktım cereyanlar yok 😱şarjım olmuş yüzde 10😤 umarım bi an önce gelir😔 Bende ne güzel kurdelamı alıp gelmiştim oysa ki 🤧

X