Kurban bayramı ve dıyet

Afro

minik prensesıyım
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2008
1.125
5
dıyet yapanlar kurban bayramı gelıyo bızım ewde ılk 3 gün süreklı et pişer ben dıyet yapıyorum sımdı en az kalorıyle nasıl atlatırızz bu bayramı en az kolorılı et yemeklerı neler kıslara.s.

Haşlama olabilir, yanında salata ile. Her öğün yenmez tabi, sıkabiıir. Haşlama suyuyla sebze çorbası da yapabilirsin, yağını alarak.

bence mutlaka bir ögün sebze yemeye çalış sürekli et hem tiksindirir ama et kilo yapmaz zaten tabii fazla yaglı olmamak kaydıyla etin yanına ekmek yememek gerekir öyle diyor uzmanlar..

ya bendede aynı sorun war:çok üzgünüm: diyet yapıorum bayramda nasıl tutcam agzımı:çok üzgünüm: etler tatlılar yemekler mısafırler:çok üzgünüm: nasıl atlatcaz yaa:çok üzgünüm:

ya bendede aynı sorun war:çok üzgünüm: diyet yapıorum bayramda nasıl tutcam agzımı:çok üzgünüm: etler tatlılar yemekler mısafırler:çok üzgünüm: nasıl atlatcaz yaa:çok üzgünüm:

cnm benım bızde bayramda tatlı yapılmaz allahtan sadece helva alınır onuda ben yemem :)ınsalah sende basarırsın bende ben dıetımın sonlarına yaklastım o kadar kılo werdıkten sonra almak ıstemem Çok üzgünüm çoookınsalahh atlatrızz artık bol salata haslama falan yıcez napalım ay bızımkılerde etı cok sewerr her ögun ettt offff off :kızgın:

kizlar ben iki ayda tam 6 kilo aldim acil bunlari vermem laeim tup bebege baslicam cok istiyorum diyat yapmayi ama yapamiyorum ne yapmam lazim yani yememEM gerektigini biliyorum ama moralim cok bozuluyor bunalima giriyorum ya boyum 170 KILOM 73 hicbi kuyafetim olmuyor hersey cok dar fermuar kapanmiyor kizlar morale ihtiyacim var :KK43:((((((((((((((((((((

ben sirkeli su iciyordum,bayagi bi eridim bir haftada valla.hihoyyyt
esim bile popon incelmis,sekle girmis diyorkaydirigubbakcemile3
ama bayramda ara verecem.cunku kaynanamdayim.
onun yerine bol salata,ekmeksiz et yemekleri yesem formumu korurum heralde kaydirigubbakcemile2

nerden baksan 4 aydır agzıma et-yumurta vb seyler koymadım.. protein eksikliğinden midir nedir.. insanları kemirecem artık o derece!! gidince yemem lazım! fena olacam yoksa! yamyamlık felan.. mazallah:S aman diyim:S

bu bayramda 1 kilo alsam yeter inşallah daha fazla almam
hem et hem tatlı oy oy oy
biri beni durdursun ya huuuuuuuuuuuuu

ay kıslar ınsallah almayız ben tatlıdan korkmuyorum da etten korkuyorum hadı kızlar çözum üretelım ben sureklu haslama yagsız ızgara salata düşünuyorum

valla sormayın kızlar herkez et yerken biz nsl diyet yapıcaz bilmiyorum . Birde kavurmalar tatlılar allahhhhh tuttamıcam galiba kendimi bayram sonrası görüşelimmi en az kilo kim almış inşallah almayız.

insalahh almayız ben ne guzel kılo verdım herkes cok ıyı böle kal dıyo ama ben bıraz daha vermek ıstıyorum tatlıdan uzak dururm kesın ama et benı korkutuyo ama dıyorum bol salata ve ızgara yıcem bıde her yemekten sonra zıplıcam yegenlerımle oynucam merdıven ınıp cıkcamm bol bol kalorı harcıcamm ınsalahh ama kavurmayı cok seıyorum ama cok yaglı bıtek ondan yemıcemm enısteme sordum kendısı dr ızgara yagsız et kılo aldırmaz hatta dedı dıyet yapanlar ıcın cok ıyı dedı

kizlar ben iki ayda tam 6 kilo aldim acil bunlari vermem laeim tup bebege baslicam cok istiyorum diyat yapmayi ama yapamiyorum ne yapmam lazim yani yememEM gerektigini biliyorum ama moralim cok bozuluyor bunalima giriyorum ya boyum 170 KILOM 73 hicbi kuyafetim olmuyor hersey cok dar fermuar kapanmiyor kizlar morale ihtiyacim var :KK43:((((((((((((((((((((
evet canım hepimiz buradan yani kk dan moral buluyoruz. inan herşey azimle oluyor.yeterki kafana koy.istersen yaparsın. sağlıkla kal...

kaymaklım yaparsın yeterkı kafana koy ben basardım eeee kıslar nasıl gıdıyo bayram ben dun sadece yagsız ızgara yedım cok az ekmek le tatlı hıc yemedım tadına bıle bakmadımmm zaten bugun köyden geldık ewde yemem zatenn

ay kıslar ınsallah almayız ben tatlıdan korkmuyorum da etten korkuyorum hadı kızlar çözum üretelım ben sureklu haslama yagsız ızgara salata düşünuyorum

ben vejeteryan değilim ama kurban etini yiyemiyorum ayrıca et yemekten dolayı kilo almaktan korkma yağsız ve kızartma et olmadığı surece protein kilo verdiriyor diyetisyenlerin listerine bakın mutlaka bir öğün et koyuyor bu tavuk,balık veya kırmızı et olabilir diğer öğundede sebzeden mahrum bırakmamak için herhangi bir sebze yemeği az sıvı yağla pişmiş ve yanlarında mutlaka bir koca tabak yeşil salata,domates,salatalık turp,lahana vs...

darkblue cok tesekur ederım bılgılendırdıgın ıcın:))))bende hep yagsız ızgara yıyorummm:))

hiç kimsenin kilo sorunu olmasa açlık diyetlerine girmesek herkes hep aynı sağlıklı kiloda kalsa ne güzel olurdu bilim adamları bunu da çözeceklerdir çalışıyorlarmış..umarım yakın zamanda olurda bizde görürüz...

iyi de bence kadınlar açlık diyetleri ile kendilerini zayıflatmaya çalışıyorlar, ki bence bu zayıflamak değil sağlığı kaybetmek için çaba göstermek. Ben tıka basa doyuyorum, hiç öyle açlıktan karnım guruldayacak kadar diyetler yapmadım, çok da sağlıklı veriyorum kilolarımı. İnsanlarımızın aklında az yemek yersem kilo veririm mantığı var, ama bu kilo değil kas kaybı malesef. Düzenli beslenip hafif spor yaptıktan sonra bilim adamlarının çözümüne ihtiyaç kalmaz bence :lepi:

iyi de bence kadınlar açlık diyetleri ile kendilerini zayıflatmaya çalışıyorlar, ki bence bu zayıflamak değil sağlığı kaybetmek için çaba göstermek. Ben tıka basa doyuyorum, hiç öyle açlıktan karnım guruldayacak kadar diyetler yapmadım, çok da sağlıklı veriyorum kilolarımı. İnsanlarımızın aklında az yemek yersem kilo veririm mantığı var, ama bu kilo değil kas kaybı malesef. Düzenli beslenip hafif spor yaptıktan sonra bilim adamlarının çözümüne ihtiyaç kalmaz bence :lepi:

ewet cnm cok haklısın senı takıp edıyorum süreklı zayyıflama topıklerınde benımde cok fazlam yok ama sporla kılo wermeye calsıyorum saglıklı yasam bıde calsımaya baslayınca düzenlı olarak bı spor erkezıne gıtcemm:)))

X