kuran öğrenmek istiyorum

AlayciKus1

Özlemin dili olsaydı...
Kayıtlı Üye
11 Nisan 2009
849
358
arkadaşlar,yakınımda öğrenebileceğim kimse yok,netten öğrenen var mı,ya da kendi başıma nasıl öğrenebilirim??

kuran öğrenmek çok basit cnm ben eşimin sayesinde çok rahat öğrendim....

mürşit diye bir cd war pcden takip ettim we öğrendim...sende bi googleden araştır derim pcne indire biliyosan indir ben denemedim daha önce ama belki indirile biliyodur
ben eşime bi sorayım eğer warsa bi yolu sana ulaştırmaya çalışırım net üzerinden

kuran-ı kerim öğrenme setleri var canım nette de bulabilirsin cdler şeklinde öğretiyorlar onlardan al imkanın varsa:KK34:

Cnm elif ba kitapcigiyla bir hafytada sokersin. Internetten program da bulursan seslerin cikisini algilamis olursun zamanla bir ogreten bulursan tecvid ve mahreclerin oturur yeter ki niyet et basla inan hic zor degil
Ve duyacagin sesle okursan hem yanlislarini hemen fark edersin
Istanbulda misin yardimci olmak isterdim en azindan yonlendiridim

cvplar için çok tşk ederim arkadaşlar,yakınımda camii yok,çocuğum olduğu için gitme şansımda yok,kendi başıma ya da netten öğrenebilirim,
safahat malesef istanbulda değilim,polyana arkadaşımızın dediği mürşiti indirmeye çalıştım ama hata verdi hep,biraz daha araştırayım bakalım,,,,hepinize çok tşkler...

kuran ögreten cdler var onlardan ögrenebilirsin yada böyle hocalar oluyor genelde sohbet yapan onlarda ögretiyo diye duymuştum ben sizin yakınınızdaa varsa onlrdan rica edebilirsiniz zaten harfleri kavradınızmı gerisi geliyo hemen inş. rabbim çabuk ögrenmenizi nasip eder.

ben elif ba ile çözdüm sonra ise internetten dinledim takip ettim yalnız 1 sene sonra sohpet ortamında sesli okudum makamı ile hocada çlok beğendi şükür başardım..sende yapabilrsin canım..allah yardımcın olsun

X