Kumbara gunlugu💰💰💰

Banka hesabindan mi aliyorsunuz siz peki bende dusundum de hangi banka daha güvenilir olur bilemedim birde makas aralıkları vs varmis
Finans maaş hesabım ve talimat verdim ayda bir gram altın.kesiyir.guvenilir canım hiç bı sıkıntı olmadı bir yıldır çok şükür

Finans maaş hesabım ve talimat verdim ayda bir gram altın.kesiyir.guvenilir canım hiç bı sıkıntı olmadı bir yıldır çok şükür
Finans en para ile aynı degilmi böyle evde saklamasi dert oluyor bende ona acayim en guzeli tesekur ederim canim

Rica ederim 😍 burayı boş birakmatalim böyle daha motive olur insan.
Yok canım dört.beş gündür bakınıyordum bende aktif post yok ben günlük attigimi yazacağım sonra aylik toplanan miktar ve aldigim grami da yazinca dediğin gibi insan daha motive oluyor

Yok canım dört.beş gündür bakınıyordum bende aktif post yok ben günlük attigimi yazacağım sonra aylik toplanan miktar ve aldigim grami da yazinca dediğin gibi insan daha motive oluyor
Ben bugün kumbaraya atamadım.dun atmıştım 5 TL cunki bugün hiç dışarı çıkmadım alsverise gitmeyince bozukluk olmuyo.iki aydir da para cüzdanıma 50 kim ve yüzlük koymaya başladım.600 TL oldu bile🤩

Mutlu paZarlar
Bu Sabah ta ekmek parasından kalan 4 tl yi attık kumbara ya
Dun de dedemiz bidiklarin para biriktirdiğini öğrenince destek olmak için 300 tl gönderdi sanırım 2 altın parası birikti ama ay bitene kadar acmicaz kumbarayi hem altın fiyatlarıda düşer biraz 😂😂😂

Biraz kafam karisti ya acaba ay sonu kumbaralari tumletip altın hesabına mi yAtırsam yoksa fiziki altına devam mi etsem 🤔🤔🤔🤔

Mutlu paZarlar
Bu Sabah ta ekmek parasından kalan 4 tl yi attık kumbara ya
Dun de dedemiz bidiklarin para biriktirdiğini öğrenince destek olmak için 300 tl gönderdi sanırım 2 altın parası birikti ama ay bitene kadar acmicaz kumbarayi hem altın fiyatlarıda düşer biraz 😂😂😂
Keyifli pazarlar 🌺 🌞🍀 bereketli olsun birkimlerin.bugun eşim kahvaltıyı hazirlamis. Şimdi bı kahve keyfi yapım diyorum .kumbaraya 3 TL attık.

Keyifli pazarlar 🌺 🌞🍀 bereketli olsun birkimlerin.bugun eşim kahvaltıyı hazirlamis. Şimdi bı kahve keyfi yapım diyorum .kumbaraya 3 TL attık.
Bereketli olsun canım afiyet olsun bu arada 😍
Evin güvenilir mi ve kimseye söyleme ama hiç kimseye. devam edebilirsin
Ev yani iste güvende olmuyor çocuklarda olunca merak eder almaya çalışırlarmiki diede dusunuyorum

Bereketli olsun canım afiyet olsun bu arada 😍

Ev yani iste güvende olmuyor çocuklarda olunca merak eder almaya çalışırlarmiki diede dusunuyorum
5 TL daha attım kumbaraya.benim bı arkadasim evde biriktiriyo hemde yıllardır.tam 370 gram olmuş🧿 çocukların kaç yaşların da. Güvenilir bir yerde sakla.benim evim birinci kat ve bazen kapıyı açık bırakıp çok acil çöp atmam gwriktigi zamanlar cikabiliyorum. O yüzden altın hesabı yaptırdım

5 TL daha attım kumbaraya.benim bı arkadasim evde biriktiriyo hemde yıllardır.tam 370 gram olmuş🧿 çocukların kaç yaşların da. Güvenilir bir yerde sakla.benim evim birinci kat ve bazen kapıyı açık bırakıp çok acil çöp atmam gwriktigi zamanlar cikabiliyorum. O yüzden altın hesabı yaptırdım
Bereketli olsun canım
Evim 2. Kat ama gelen giden çok oluyor iste akrabalar gelinler vs tabi hiçbiri alır diyemem ama riskte almamak lazim cocuklarima biriktiriyorum bende oğlum 9 kızlarım 6 bebegimde 11 aylık yarin fizikileride gidip hesaba yatiracagim daha güvenilir olur

Bereketli olsun canım
Evim 2. Kat ama gelen giden çok oluyor iste akrabalar gelinler vs tabi hiçbiri alır diyemem ama riskte almamak lazim cocuklarima biriktiriyorum bende oğlum 9 kızlarım 6 bebegimde 11 aylık yarin fizikileride gidip hesaba yatiracagim daha güvenilir olur
Allah evlatlarına sağlık versin 🤲 sana bağışlasın 🤲 kesinlikle ev olmaz öyleyse gelen giden çoksa ve çocuklar küçükmüş her yeri karıştırırlar.

Allah evlatlarına sağlık versin 🤲 sana bağışlasın 🤲 kesinlikle ev olmaz öyleyse gelen giden çoksa ve çocuklar küçükmüş her yeri karıştırırlar.
Aynen canım amin saol yarin gidip halledeyim

Günaydın yenı bır hafta mutlu ve boool bereketli olur inşalalh 💜💜💜

Haftanın ilk gunune yıne ekmek üzerinden kalan 2 tl demir para ve cuzdnda kalabalık yapan 20 lirayı atarak başladım bakalım 😏🤗🤗🤗

Evet bugün 20 euro alıp kumbara ya atdim
Çarşambada dolar almayı planlıyorum ayin 10 da maaş günü bir gram.alıp atayim diyorum kumbara ya

X