Kullandığınızda adını herkesin sorduğu parfüm hangisi?

Hangi tomy peki? Birkac tane tomy girl var sanirim. O kadar boynere gittim fiyati dusuk diye deneme geregi bile duymamistim sanki guzel olmayacakmis gibi:KK43: bilseydim denerdim.
Klasik tommy girl den bahsediyor. Evet fiyatı cok uygun ben yazın 100 tlye almıştım:) kokusu rebulun bouquet kolanyasıyla birebir aynı

Hangi tomy peki? Birkac tane tomy girl var sanirim. O kadar boynere gittim fiyati dusuk diye deneme geregi bile duymamistim sanki guzel olmayacakmis gibi:KK43: bilseydim denerdim.
klasik tommy girl çeşitleri var ama ben klasik olanından bahsediyorum :)

Klasik tommy girl den bahsediyor. Evet fiyatı cok uygun ben yazın 100 tlye almıştım:) kokusu rebulun bouquet kolanyasıyla birebir aynı
klasik tommy girl çeşitleri var ama ben klasik olanından bahsediyorum :)

Bu mu acaba?
20200207_154601.jpg

kızlar selammm,

buradaki yorumlardan incelediğim kadarıyla noa parmüfü buldum. Gerçekten tam tarzım olan bir koku.
Mis gibi ferah krem kokusu.

Yalnız sıkıldım sanki son dönem . Ara ara parfüm değiştirmeyi seviyorum.Bu tarz temiz kremsi,pudramsı önerebileceğiniz bir koku var mı ?

kızlar selammm,

buradaki yorumlardan incelediğim kadarıyla noa parmüfü buldum. Gerçekten tam tarzım olan bir koku.
Mis gibi ferah krem kokusu.

Yalnız sıkıldım sanki son dönem . Ara ara parfüm değiştirmeyi seviyorum.Bu tarz temiz kremsi,pudramsı önerebileceğiniz bir koku var mı ?
Chloe signature
Tommy girl
Burberry london
Cerruti 1881

Bende bir soru soracağım... Kokulu kağıt kokusunu biliyorsunuz değil mi hanımlar? Onun parfümü var mıdır ya 🙈

Estee Lauder Modern Muse ne zaman kullansam hep sorulur. Şimdiye kadar aldığım en güzel parfüm.
Bu parfumu orijinali ni denemiştim ama nasil kokuydu bu ya kremsilesiyordu galiba sonra.Açik mi sizinki orijinal mi ya da dp de varmi😂😂😂

Bu parfumu orijinali ni denemiştim ama nasil kokuydu bu ya kremsilesiyordu galiba sonra.Açik mi sizinki orijinal mi ya da dp de varmi😂😂😂
Ben orijinalini alıyorum ama bayağı tuzlu fiyatı. Bu kokuya benzer bir koku bilmiyorum, diğer parfümlerden çok farklı. Ne zaman kullansam hemen adını soruyorlar.

Ben orijinalini alıyorum ama bayağı tuzlu fiyatı. Bu kokuya benzer bir koku bilmiyorum, diğer parfümlerden çok farklı. Ne zaman kullansam hemen adını soruyorlar.
Suan trendyolda estee lauderin kendisi 444 tl ye koymuş:)

canımm modern muse dp de özel tasarım olarak üretiliyor E1 kodu ve çok kalıcı bileğime sıktığımda elimi yıkadığım halde gitmemişti kokusu 70 tl fiyatı diğer üretimlerinden farklı bir dene istersen birebir kokuyor orjinaliyle :)

🤭🤭 hanimeli kokusunu cok severim ama bunun iceriginde yazmiyor neden acaba🙄
bazen açıklama kısımlarını özet geçiyolar canım ama içeriğinde hanımeli var koklayınca alıyosun kokusunu :)

tommy girl 'u baya duydum . İlk bunu denicem sanırım. Dp 'de var mıdır ?
tommy girl dp de var canım kodu t2 tavsiye ederim kesinlikle temiz sabunsu çiçeksi kokar :)
lacoste klasik de önerebilirim buda kremsi pudramsı miss gibidir..
jannacımın dediği gibi klasik chloe signature buda çok hoş kremsi miss gibidir..
cerruti dp de var c4 kodu bak buda çok güzeldir yumuşacık miss gibi bir kokudur tavsiye ederim bende :)

X