Kullandığınızda adını herkesin sorduğu parfüm hangisi?

Ya arkadaşlar kusura bakmayın da sayfalardır okuyorum, başlığın amacına hizmet eden 1 ya da 2 mesaj var bu nedir böyle? Millet sayfalarca "şunu aldım, bunu alacağım, benim kocam şunu istedi" muhabbeti yapmış:KK20:
Lütfen biraz konu başlığının amacına uygun yorum yazın.
Editörler de lütfen bu konuda biraz hassas olsun. Topic çorba olmuş resmen!

Ysl black opium kullaniyorum cok soran oluyor bana sen gelmeden kokun geliyor geldigini anliyoruz diyolar..

Garip bir şekilde Zara oriental çok beğenildi. Tatlı kokuları seven ve parfüme çok bütçe ayırmak istemeyenler mutlaka baksın

Parfumevinden aldıgım lancome hypnose ve chocolate greedy geldi denedim. İlk izlenim olarak lancome hypnose beğenmedim. İlk sıktığımda koku tamamen farklıydı orjinalinden. Sıktıktan bir 10 dk içinde oturuyor benzemeye başlıyor. Ama dp ninki kadar başarılı bulamadım. Ayrıca parfümler çook yağlı.
Chocolate olan ise gerçekten cikolatalı portakallı kek gibi kokuyor diyebilirim. Hayatımda kokladığım en kek pasta gibi kokan parfüm buydu.
Canım dp deki hypnose u beğeniyor musun. Orjinali ile nasıl

Garip bir şekilde Zara oriental çok beğenildi. Tatlı kokuları seven ve parfüme çok bütçe ayırmak istemeyenler mutlaka baksın
Zara orientali bende begeniyorum la vie est belleyi andiriyor bana cokda kalici bir koku 💕
Canım dp deki hypnose u beğeniyor musun. Orjinali ile nasıl
Dp nin hypnose u hic iyi degil bence orjinalle alakasida yok kesinlikle dp yi cok sevsemde hypnose u basarili degil cok sevdigim bi kokudur hypnose orjinali mukemmel kokuyo

Daha bugun sabah elime ulasti wish of love siparis vermistim bugun tam 6 kisi kokum icin iltifat etti rekor kirdim bi gunde 6 kisiyle aksam eve geldim esimde direkt kokun degismiss ne siktin diyerek geldi sarildi cok begendi.. tabi esimle beraber 6 kisi oluyo :KK48:

Daha bugun sabah elime ulasti wish of love siparis vermistim bugun tam 6 kisi kokum icin iltifat etti rekor kirdim bi gunde 6 kisiyle aksam eve geldim esimde direkt kokun degismiss ne siktin diyerek geldi sarildi cok begendi.. tabi esimle beraber 6 kisi oluyo :KK48:
Canım kalıcı mı wish of love? Ben cok zaman önce kullandım 15 yasında falandım sanırım kokusunu bile hiç hatırlamıyorum

Canım kalıcı mı wish of love? Ben cok zaman önce kullandım 15 yasında falandım sanırım kokusunu bile hiç hatırlamıyorum
Bence cok kalici kuzum baya yayiliyo bide kokunu cok rahat alabiliyo herkes kendini farkettiren bi kokusu var her yasa her ortama her mevsime yakisir kesinlikle👍🏻💕

Banada yayilimi yuksek şeker kokusu olmayan sabunsu çiçeksi kalici bi parfum deyiverin kizlar sevabina😘Açik orijinal avon oriflame ne varsa

Banada yayilimi yuksek şeker kokusu olmayan sabunsu çiçeksi kalici bi parfum deyiverin kizlar sevabina😘Açik orijinal avon oriflame ne varsa
tommy girl sabunsu çiçeksi kokar hanımeli gül karışımı yayılımıda çok yüksektir miss gibi kokar :) givenchy very irresistible miss gibi kokar çiçeksi kremsi pudramsı ve çok kalıcıdır yayılımı kuvvetlidir bununda.. chloe edp klasik signature diye geçiyor buda tertemiz kremsi gül kokar miss gibi yayılımı kuvvetlidir.. birde gucci envy me var binbir çiçek kokusu diye geçiyor buda baya kalıcı kendini hissettiren bi kokudur.. avondan önerebileceğim koku ise çiçeksi ve kalıcı olarak: wish of love :KK200:

bidee asıl unuttuğumm burberry london var çok dişi kadınsı ben burdayım diyen çiçeksi bi kokudur hanımeli yasemin kokusu çok kalıcı gerçekten harika bi kokudur.. bu saydıklarımın hepsinin açık parfümüde mevcut rahatlıkla bulabilirsin :)

İnternet üzerinden alışveriş yaptığım bir firma ürün yanında hediye olarak "aura by swarovski eau de parfum intense" göndermişti 1,2 ml boyutunda ufak bir şey. İlk sıktığımdan bu yana kokusuna bayıldım, baharatlı tütsü kokulu tam bir kış parfümü. Kimine çok ağır gelebilir kokusu iki gün çıkmıyor ne vücuttan ne giysilerden epey kalıcı yani. Banyo yaptıktan sonra bile parfüm koktuğumu bilirim. Yanıma gelen geçen herkes de sormuştu adını. Tam alacakken piyasadan mı kalktı üretilmiyor mu ne oldu bilmiyorum ama maalesef şu an hiçbir yerde bulunamıyor. Ara ara hala takipteyim.

tommy girl sabunsu çiçeksi kokar hanımeli gül karışımı yayılımıda çok yüksektir miss gibi kokar :) givenchy very irresistible miss gibi kokar çiçeksi kremsi pudramsı ve çok kalıcıdır yayılımı kuvvetlidir bununda.. chloe edp klasik signature diye geçiyor buda tertemiz kremsi gül kokar miss gibi yayılımı kuvvetlidir.. birde gucci envy me var binbir çiçek kokusu diye geçiyor buda baya kalıcı kendini hissettiren bi kokudur.. avondan önerebileceğim koku ise çiçeksi ve kalıcı olarak: wish of love :KK200:
Hangi tomy peki? Birkac tane tomy girl var sanirim. O kadar boynere gittim fiyati dusuk diye deneme geregi bile duymamistim sanki guzel olmayacakmis gibi:KK43: bilseydim denerdim.

X