K.B.B. - Kulak-Burun-Boğaz Kulaktaki ses! Kafayı yiyeceğim.

Aynısı başıma geldi delirecektim. Tatile gitmiştik havuza girmiştim. Östaki borusunun ucundaki kısım iltihap olmuş. Antibiyotik verdi. 1 ay içinde kendiğinden geçer dedi ve geçti. Yoksa o şekilde yaşanmaz.

Benimde aynısı çok üzüntülü günler geçirdiğim sırada başlamıştı. Doktora gittim sonra. Östaki borusu hava almadığı için oluyormuş. Problem ileri olunca tüp takıyorlar. Burnunum bir tarafının az nefes alması da durumu tetikliyormuş. Sizde de var mı burnunuzda bir sorun?

Bende de oldu bu durum, haftalarımız aynı sizinle. Aynen tansiyondan şüphe ettik, ama normal çıktı. Demir hapını kullandıktan sonra geçti benimkisi. Kansızlıktan oldu diye düşünüyorum ben. Şekerim de çok düşüktü, düşük şeker de çarpıntı yapar, düzenli ve sık sık yemek önemli. Uzanınca geceleri başlardı kulağımda nabız sesi uyutmazdı, bazen uykudan uyandırırdı.

Merhabalar bende de 2. Gebeliğimde aynı durum çıktı ortaya sürekli kulaklarımda basınç var doğum yaptım hala geçmedi 6 aydır böyleyim sizde durum nasıl geçti mi doğumdan sonra geçtiyse ne kadar sürede geçti lütfen cevap verin kafayı yemeye ramak kaldı bebeğim 10 günlük ne yapacağımı şaşırdım 😔😔

İkinci gebeliğimde uzun bir süre kulağı sanki basınçlı ortamda bulunmuşum gibiydi. Doktor gebelikten olmadığını söylemişti, tansiyonum normaldi. Neden olduğunu bilmiyorum. Bir süre sonra geçti.
Merhabalar bende de 2. Gebeliğimde aynı durum çıktı ortaya kulağımda ki basınçtan kafayı yemek üzereyim doğum yaptım 10 gün oldu hala geçmedi sizde durum nasıl lütfen cevap verin evladım 10 günlük yaşamaktan soğudum sizin ki geçtiyse ne zaman geçti artık dayanamıyorum 😔😔

Oof of bu bana da olmustu... acinizi anlayabiliyorum, oncelikle panik yapmayin eninde sonunda gececek. dinlenmenize bakin. bunun sebebi stres. o yuzden meditasyon yapin, bi seyleri salmayin ogrenin. keske elimden baska bi sey gelse ama hayatinizda iyi giden seyleri dusunun, iyi gidecek seyleri. iyi hissedin. cok gecmis olsun. bebeginize de size de saglikli mutlu omurler diliyorum.

Oof of bu bana da olmustu... acinizi anlayabiliyorum, oncelikle panik yapmayin eninde sonunda gececek. dinlenmenize bakin. bunun sebebi stres. o yuzden meditasyon yapin, bi seyleri salmayin ogrenin. keske elimden baska bi sey gelse ama hayatinizda iyi giden seyleri dusunun, iyi gidecek seyleri. iyi hissedin. cok gecmis olsun. bebeginize de size de saglikli mutlu omurler diliyorum.
Çok teşekkür ederim inşallah geçer bu şekilde hayatıma devam edemiyorum gerçekten hayat dolu olan ben gitti yerine yaşayan bir ölü geldi Rabbim yardım et nolur 😭😭

Hanımlar sol kulağımda kalp atma sesi var sürekli. 2 haftadır hiç gitmedi. Ne uyuyabiliyorum ne bi şey yapabiliyorum kafayı yedirtecek bana. Doktor tansiyonun normalse sorun yok dedi geçen de bebek için rutin kontrole gittiğimde, ölçüyorum sürekli normal. Ertesi gün sağlık ocağında aşım vardı aile hekimine de sordum stresten olabilir bi psikoloğa görün dedi. Bu aralar çok düşünüyorum ailemden uzağın doğumuma gelemeyecekler yalnız kalıcam diye. Ama me bileyim başka zaman sıkılıp stres yaptığımda böyle olmamıştı. Nolur başına gelen varsa bi cevap versin şuanda kulağım patlayacak gibi. Şimdiden teşekkürler.
Merhaba, siz yazalı 2 sene olmuş. Kulak çınlamanız doğum sonrası geçti mi?

Merhabalar bende de 2. Gebeliğimde aynı durum çıktı ortaya sürekli kulaklarımda basınç var doğum yaptım hala geçmedi 6 aydır böyleyim sizde durum nasıl geçti mi doğumdan sonra geçtiyse ne kadar sürede geçti lütfen cevap verin kafayı yemeye ramak kaldı bebeğim 10 günlük ne yapacağımı şaşırdım 😔😔
Merhaba, şu anda iyileştiniz mi?

Cevaplar için çok teşekkürler. Şuan da zaten doktora gitmeyi düşünmüyorum. Ama bazen öyle oluyor ki uykumdan uyanıyorum. Hiç geçmiyor sadece bazen az geliyor ses bazen çok. Daha önceden arada sırada oluyordu ama öyle rahatsız edecek kadar değil hiç doktora gitmeyi düşünmedim.
Merhaba, siz yazalı 2 sene olmuş. Kulak çınlamanız doğum sonrası geçti mi?

Bende de aynı sorun var.hamileyim şu an.geçti mi kulağınızdaki sorun ?

Benimde aynısı çok üzüntülü günler geçirdiğim sırada başlamıştı. Doktora gittim sonra. Östaki borusu hava almadığı için oluyormuş. Problem ileri olunca tüp takıyorlar. Burnunum bir tarafının az nefes alması da durumu tetikliyormuş. Sizde de var mı burnunuzda bir sorun?
Biliyorum çok zaman olmuş. Ama geçti mi sizinkisi?

X