Küfürden hakaretten bıktım

Yıllar önce bir nöbetine hasta getirdiler adamın yüzgöz kan revan içinde minyon bi kadın getirdi arabayla arabadan yere attı Dedim bu ne kadın ibret olsun bu adam benim kocam beni çok dövüyordu bu günde ben onu dövdüm ısırıp ısrıp dövdüm dedi kadının öyle bir canına geçmiş ki adamı perişan etmiş bence karısını döven erkeklerde dövülmeli işe öyle gitsinler ailesinden arkadaşlarından evde evlatlarından aynaya bakınca ruhundan utanmalılar

konu sahibi güzel kız 7 yıl çektim babam kalp hastası abim evli çocuğu var elini kana bular başını derde sokar kimsenin huzuru kaçmasın dedim..

ama merak etme kimsenin yüreğine inmiyor kimse elini kana bulamıyor... kafanda büyütüyorsun bi cesaret işi anlat ailene ve kurtul...

ailece karar verirsiniz süreç nasıl işleyecek..

yahu anlayamadığım sizi böylesine döven bir adamla nasıl yüz yüze bakacaksınız nasıl aynı yatağa gireceksiniz aklım almıyor.. gerçekten yok sayabiliyor musunuz..

yoksa vurduğun yerde gül bitiyor aşkım gel bir de şu yanağıma tokat at saçımı böyle çek mi diyorsunuz anlam veremiyorum...

Çocuk olmaması için korunuyorum zaten çokta birlikteliğimiz olmuyor
Canim burda korunduğu halde kalan çok üye var. Çok güvenme yani.
Madem boşanmak son tercihin pişman olduğu bi an tedavi olması gerektiğini söyle. Hatta seni çok seviyorum ve evliliğimizin düzelmesini istiyorum de.
Ailene söylemek istemiyorsan git önce darp raporu al kalsın, sonra ailemin yanına gidiyorum ya tedavi ol yada ayrılmayı düşünüyorum de. Abinden falan korkusu varsa kolay kurtulursun.

,Bu kocalar bulunmaz hint kumaşı filan herhalde..
Ölen kadınları diriltip sorsak;
İlk cevapları aşıktım,
2. cevapları düzelir sandım,
3. cevapları çocuklarım için katlandım,
4. cevapları kendi hayatımı kendi ellerimle mahvettim olurdu.
Ama bunları diyemeden öldüler.

Çocukları da ordan oraya savrulan baş belası tipler oldular.

İşte canlı örnek bu konu;
Konu sahibinin kv şiddete rağmen ayrılmamış ve psikopat oğlu konu sahibinin hayatını karartıyor.

Ama ders alan kadın var mı?

Görüyoruz ki yok.

Ölen kadınları diriltip sorsak;
İlk cevapları aşıktım,
2. cevapları düzelir sandım,
3. cevapları çocuklarım için katlandım,
4. cevapları kendi hayatımı kendi ellerimle mahvettim olurdu.
Ama bunları diyemeden öldüler.

Çocukları da ordan oraya savrulan baş belası tipler oldular.

İşte canlı örnek bu konu;
Konu sahibinin kv şiddete rağmen ayrılmamış ve psikopat oğlu konu sahibinin hayatını karartıyor.

Ama ders alan kadın var mı?

Görüyoruz ki yok.

Zaten 4 şıkta gözleri kör etmeye yetiyor..
Geriye masum çocuklar kalıyor,sonrası iyi yetişen kendini kurtarıyorda oratada kalan malum her türlü belayada bulaşabiliyor..

Kadınlarımız az uyanık ve cesaretli olsalar anında bu adamları kapının önüne koyarlar.
Aşk sevgi bir yere kadar.
Hele çocuk asla ve asla evliliği kurtarmıyor.

Zaten 4 şıkta gözleri kör etmeye yetiyor..
Geriye masum çocuklar kalıyor,sonrası iyi yetişen kendini kurtarıyorda oratada kalan malum her türlü belayada bulaşabiliyor..

Kadınlarımız az uyanık ve cesaretli olsalar anında bu adamları kapının önüne koyarlar.
Aşk sevgi bir yere kadar.
Hele çocuk asla ve asla evliliği kurtarmıyor.
Aynen.
Değişmek istemeyeni hiçbir doktor tedavi edemez.

Sevgi tamam, hemen bitmez de mantık niye hiç devreye girmiyor?
Onu anlayamıyorum.

3 aydır şiddet görüyor ve hala düzelir diye bekliyor "tuttuğunu koparan kadın"
Halbuki o kadın balayında yediği dayakta öldü, haberi dahi yok.

Aynen.

Onu anlayamıyorum.

Ülkede kaç tane erkek tedaviye gidiyorki,sorsan ben iyiyim derler.
Maalesef mantık sevgiyi geçemiyor hala.
Kalbe söz geçmiyor onlara göre.

Ülkede kaç tane erkek tedaviye gidiyorki,sorsan ben iyiyim derler.
Maalesef mantık sevgiyi geçemiyor hala.
Kalbe söz geçmiyor onlara göre.
Çünkü işsiz, çünkü talihsiz, çünkü gariban vs vs.
Böyle mutsuz bir adamı mutlu etmek için gerekirse dayak yemek, evlilikte en kutsal vazife.
Cinsellik ihmal edilebilir ama bu görevden kaçılmaz.
Çünkü erkekler bu dünyanın en kutsal varlığı.

Çünkü işsiz, çünkü talihsiz, çünkü gariban vs vs.
Böyle mutsuz bir adamı mutlu etmek için gerekirse dayak yemek, evlilikte en kutsal vazife.
Cinsellik ihmal edilebilir ama bu görevden kaçılmaz.
Çünkü erkekler bu dünyanın en kutsal varlığı.

Böyle dayal yiyen bir çok kadında ailesine söylemiyor nedense,gerçi kendilerine göre sebebleride yok değil.
Akıl fikir versin diyelim nereye kadar çekecekler bu adamları böyle.

İşte bu yüzden ilk tokatta gidin diyorum. İnsanlar basit bir tokat zannediyor uzatmıyım falan filan, ama her şeyin başladığı nokta orası zaten size el kaldırabilecek bir adam sizi sevmiyordur anlayın bunu artık. Ölümüne sevip de dövmek yok, insan sevdiğine kıyamaz bi öğrenemediniz şunu :KK12:

Öldürülmeyi beklior sanırım:KK43:
Allah yardımcnız olsun.
Esimi tedavi ettireceğim demiş,hemen de verir tedaviye cvp zaten.Kolaydı o isler:KK43:

Aynen.

Onu anlayamıyorum.

Merhabalar tuttuğumu kopardım ve boşandım ben başardım ve hala hayatın devam ettiğini farkettim teşekkür ederim 😊

Ana babanızın emeğine yazık bilseler duysalar kahırlarından ölür insanlar.. yapmayın kendinizi saygınız yoksa onlara olsun

Ablacım delimisin. Bak kolay kolay bunu yazamam vebal almaktan korkarim. Ama yani cinayete kurban gitmekmi istiyorsun. Bence bu adam değişmez ama ders ver böyle devam etme. Allah en hayırlı yönüne çevirsin. Çocukta yapma lütfen hemen

Ailesinin yaninda bile.siddet görüyor ve susuyorsunuz! O an yapacağınız sey polisi arayıp konum atmak olmalı ve darp raporu alın
Issiz kaldi psikolojisi bozuk vs diyerek onun şiddetini hafife almayin
Gitsin tedavi olsun dayak atmak nedir
Ayrıca ailede de öyle gördüğüne gore normali bu
Siz onca olumsuzluğu bile gormezden gelerek kendinize yazik.etmissiniz lütfen ailenizle konuşun gerekirse bir kez daha yasarsaniz polisi arayin rapor alin ailenize siginin
Takilarinizi da almislar ama yine de talep edebilirsiniz hatta tazminat bile isteyin tabii ki para hic bir acinizin karşılığı olamaz ama alttan almayin artik

Hanımlar sakin olun konu 2019a ait ve konusahibi boşanmış M Mavigul34 güncellemeyi yazın isterseniz konunun devamına herkes açınızı tazeletmesin çok sevindim sizi adınıza umarım çok yara almadan hemen kurtulmussunuzdur bundan sonraki yaşamınzda mutlu bir ömür dilerim

Kotu günlerden geciyor babasida öyleydi zaten o yüzden böyle diye kendini kandırma güzel kardeşim..dünya hayatı zaten salt güzelliklerin olduğu bir yer değil hepimizin hayatında kötü zamanlar oluyor bazen çok karanlık bazen aydınlık...işte bu karanlık zamanlarda kişinin gerçek kişiliği ortaya çıkıyor.... Bak benim eşimde babasının zulüm görmüş hem sözlü hemde fiziksel, daha sonra evlendik ardından işten çıkarıldı kv yanında yaklaşık 3 ay kaldım sonra iş buldu vs el kaldırmayı bırak tek küfür veya hakaret yahut beni çok incitecek bir şey yapmadı... Bende ona yapmadım ...ona aşkım gitgide artıyor bu güzel davranışlarından ötürü..ama ilk evliligimdeki hanzo mesela herseyimiz lüksümüz yerindeydi lakin dayak hakaret her b.ok vardı ..yani demem o ki kendini kandırma senin kocan tam bir b... Kafalı bunu kabul et süper lüks içinde yasasanizda bu böyle olacak ona göre kabullen yoluna ister devam et ister çocuk olmadan kurtul güzel bir adamla huzur ve aşk dolu bir evlilik yap :)

Merhabalar.
Ben 23 yaşında üniversite mezunuyum öğrenim hayatım boyunca çalıştım ve kendi ekonomik özgürlüğme sahiptim. Ailemle beni tuttugunu koparan bi kız olarak yetiştirdiler. 3 ay önce yaklaşık 3 yılı geçgindir tanıdıgım aşık oldugum adamla evlendim.

Eşim askeri okulda okuyordu yeni mezundu göreve ataması olacagı sırada darbeden dolayı ataması durduruldu ve sivil üniversiteden mezun etti devlet.
Herşey bununla başlıyor biz o sıralar 1 yıllık falan sevgiliydik aramızda çok sürtüşmeler olurdu fakat psikolojisi bozuk hayatı darmaduman oldu diye ben hep alttan alırdım bu böyle 2 sene sürdü 2018 şubat mart aylarında babasına beni anlattı ve istemeye geldiler . Benim babam çok anlayışlı bi insandır kimseyi gücendirmek istemez o yüzden eşime işiyle ilgili hiçbirley sormadı. İsteme oldugunda biz eşimle daha 2 3 yıl var evliliğe diye düşünüyorduk fakat eşimin babası söz günü babamla düğün tarihi konuştu babam çocuklar bilir biz karışmayalım dediysede sözden sonra hep erkek tarafı düğün için baskı yaptı. Vel hasır eylül ayında evlendik :KK43: çoook seviyordum deliler gibi aşıktık bişey istediği zaman söylemesine görek yoktu ben hemen yapardım gözünün içine bakardım . Fakat balayında beni dövdü. Eşimin annesi düğünde bana ve eşime takı için kurdela takmadı hepsini elden kendisi topladı gelen misafirlerin . Biz şok tabi balayındada eşime takıları sordugum için yerim bu dayağı. Ben bavulumu topladım bırakıp gelirken ağlamaya başladı özür fala diledi . Bende çok zor günlerden geçtik stresliydik ikimiz diye uzatmadm gitmekten vazgeçtim . Balayı bitti evimize geldik şimdi her hafta bir sebepten ötürü küfürler hakaretler işitiyorum boğazım sıkılıyor kafama vuruluyor gecen sefer eşim bunu annesinin yanında yaptı . Son sefer ise dündü . Artık bende kendimi savunmaya başladım ve bende cılız çüssesiz bi kadın değilim gücüm yetiryor. Ben kıyıp kendimi savunamıyorum . Ama o beni yerlerde sürüklemekten hüngür hüngür ağlatmaktan bıkmadı daha 3 aylık evliyiz sevgisizlik ilgisizlik üstüne birde şiddet görmek beni mahvediyor. Bu arada eşim dayak atan bi babaya kayınvalidem ve çocukları sürekli şiddet görmüş ve sürekli kapıya konmuş . Onlr için şiddet çok normal birşey ben bunları yeni öğreniyorum . Babam ne bana ne abilerime nede anneme tek bir tokat attıgını bilmeyiz . Bana yardım edin nolur evlendik eşim 2 ay iş bulamadı benim akrabalarım ona iş buldu çok zor günler gecirdi kendini yetersiz gördü . Ama biliyorum ne olursa olsun ben bunları yaşamayı haketmedim...
Şiddet görmüş aynı şeylere maruz kalmış bı kadın olarak yazıyorum şimdi boşan yarın çocukların olunca daha zor onlar babasız büyümesin diye o adama katlanacaksin ömrünü çürüteceksin pişmanım diyosa yalvariyosa sakin inanma o dayaklarin da pişmanlıkları da ardı arkası kesilmeyece.

X