Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri küçük göğüsle başı dertte olanlar buraya lütfen :*

Neler yaptınız kızlar usagi91 usagi91 sen 81 de 92 ye mi çıktın? :KK57: hiç ara verdin mi uygulamalarına, verdiysen gir küçülme olmadı mı ?
Bende bi kaç gündür şerbetçi otu Hayıt tohumuna başladım tekrar ,dünde adacayı aldım ,:ruh:için dışım çay oldu valla .
Aynen tatlım başardım silikon fikri tamamen rafa kalktı benim için:)) uzun zamandır içmiyorum ölçüde herhangi Bi değişim yok :)ama şimdi ramazandayız kilo kaybı yaşarsam ordan gitmemesi için tekrar başlamayı düşünüyorum

sen neler yaptın da kalıcı olarak 11 cmlik bi bükme yakaladın, Ben bugün yasaların çarşıya gidip yağ alıcam, krem yapıcam , Sen nelere başlamıştın
Çaya ek olarak şerbetçi otu kremi yaptım ama içine adaçayıda kattım kremi nette bulduğum göğüs büyütme masajı uygulayarak kullandım kilo vermemye gayret ettim bide ben çayı önce günde üç kez içtim başlarda ama size ters Bi etkisi olur mu bilmem ben gözümü kararttım:)

sen neler yaptın da kalıcı olarak 11 cmlik bi bükme yakaladın, Ben bugün yasaların çarşıya gidip yağ alıcam, krem yapıcam , Sen nelere başlamıştın
Ya aslında çörek otu yağı var ama ben tüylenmeden korkuyorum o yüzden onu eledim bide bu forumda tarçın yağından bahsetmişti arkadaşlar

Ya aslında çörek otu yağı var ama ben tüylenmeden korkuyorum o yüzden onu eledim bide bu forumda tarçın yağından bahsetmişti arkadaşlar
ne çayı içtin canım sen şerbetçi mi?
Ben daha önceden çörek otu yağını evde kendım yapmıştım çörek otunu ezip içine biraz zeytin yağı katıp güneşte bi iki gün bekletince olmuştu ama ben tüylenme hisseder gibi oldum bıraktım onu Mersin yağı dolgunliuk veriyor diye okumuştum tarçın yağı ile Mersin yağı deneyeyim şerbetçi otu ada çayı hayıt tohumu çayları ve şerbetçi otundan krem yapayım umarım etkisi olur :) vaktim az

ne çayı içtin canım sen şerbetçi mi?
Ben daha önceden çörek otu yağını evde kendım yapmıştım çörek otunu ezip içine biraz zeytin yağı katıp güneşte bi iki gün bekletince olmuştu ama ben tüylenme hisseder gibi oldum bıraktım onu Mersin yağı dolgunliuk veriyor diye okumuştum tarçın yağı ile Mersin yağı deneyeyim şerbetçi otu ada çayı hayıt tohumu çayları ve şerbetçi otundan krem yapayım umarım etkisi olur :) vaktim az
Hah evet bide mersin yağı vardı doğru ya :))onda kimse tüylenmeden söz etmemişti canım şöyle ben o şerbetçiotunu tadından dolayı içemedim krem olarak değerlendirdim o yüzden
Krem şöyle;
Tarifine sadık kalarak hazırladım şerbetçiotunu kaynatıyoruz ya hani ocaktan alır almaz bi tatlı k. Kadar adaçayı kattım soğumasını bekledim soğunca ufak bi kavanoz gibi kaba el kremi sıktım karışımı kattım 2-3 gün bekletip masajla uyguladım
Çay ise;
Günde üç kere rezene-adaçayı içtim

Hah evet bide mersin yağı vardı doğru ya :))onda kimse tüylenmeden söz etmemişti canım şöyle ben o şerbetçiotunu tadından dolayı içemedim krem olarak değerlendirdim o yüzden
Krem şöyle;
Tarifine sadık kalarak hazırladım şerbetçiotunu kaynatıyoruz ya hani ocaktan alır almaz bi tatlı k. Kadar adaçayı kattım soğumasını bekledim soğunca ufak bi kavanoz gibi kaba el kremi sıktım karışımı kattım 2-3 gün bekletip masajla uyguladım
Çay ise;
Günde üç kere rezene-adaçayı içtim
rezene çayının da faydası var mı? Onu hiç içmedim hayıt ve şerbetçi otu içtim taşları berbat olduğu için içemedim, sallama doğal adacayı aldım dün marketten bugun başladım serbetçiyide krem yapayım bari Mersin yağı ile tarçın yağına da başlayım üç haftam var :dua: tekrar küçülme olmasa bari önceki gibi

rezene çayının da faydası var mı? Onu hiç içmedim hayıt ve şerbetçi otu içtim taşları berbat olduğu için içemedim, sallama doğal adacayı aldım dün marketten bugun başladım serbetçiyide krem yapayım bari Mersin yağı ile tarçın yağına da başlayım üç haftam var :dua: tekrar küçülme olmasa bari önceki gibi
İnş Canım şu yağları kullan beni haberdar et olur mu

@Seninderdindeyim , cevizlitarcinli cevizlitarcinli kizlar tarcin yagini denemeyin bence yaa kk da dudak bakimi bolumunde bi konu var tarcin yagiyla dudak dolgunlastirmayla ilgili orada hep tahris oldugunu yazmislar ustelik etkisinin cok kisa surdugunu yazanlar olmus
Teşekkürler bilgi içn canım eczanelere baktım bugün bulamadım zaten çarşıya gitmem lazım en kısa zamanda hodan yağı lavanta yağı denemeyi düşünüyorum belki biraz çörek otu yağı da katabilirim o da dolgunluk veriyor .

X