Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri küçük göğüsle başı dertte olanlar buraya lütfen :*

cevizlitarcinli

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
4 Mart 2016
366
171
merhaba kızlar. demin başka bi konu açmıştım ama burdan devam edelim.24 yasındayım 75 beden göğüslerim var destekli sütyendede ancak 75 ile düzgün duruyor.şöyle destekli sütyende oldugu gibi doğalda dursa ne kadar güzel duracak halbu ki ne küçük ne de büyük tam kıvamında. şimdi benim gibi bu konudan muzdarıp arkadaslarımı bu konuya davet ediyorum bildiklerimizi bu sayfada paylaşalım daha önce farklı dogal yöntemler denemiş arkadaslar bu sayfadan bizimle paylaşsınlar.Hep birlikte deneyelim ve gelişmeleri sonuçları birbirimizle paylaşalım ve inşallah hep birlikte güzel sonuçlar alalım... hepinizi bekliyorum...

yani ben yaklaşık 1 aydır şerbetci otu ve rezene içiyorum ama herhangi bi etkisi oldugunu düşünmüyorum. bakalım baska arkadaslar var mı yardımcı olabilecek

benımde 75 hamıleyım ama hıc degısmedı olcum sadece yanlar yaglandı o nedenle su an 80 beden emzırme sudyenı kullanıyorum ama arada kendı sudyenlerımı de taktıgım oluyor ve cok memnunum kucuk goguslu olmaktan, onemlı olan kucuk yada buyuk olması degıl dık mı sarkık mı olması bence :KK70:

Arkadaslar 75/80/85 vs sirtinizdan gecen goguskisminin olcusu. Harfler (cupsize diye gecer) gogus buyuklugunuze gore degisir. Mesela 75B ile 75C arasinda ciddi bir fark var yani, cupsize C daha buyuktur B'den.

Yanlis ic camasiri numarasi nedeniyle gogusleriniz oldugundan kucuk gorunuyor olabilir. Bazen gereksiz buyuk numarayla yanlis destek olabiliniyor, numaranizi 75B saniyorsaniz mesela 70C deneyin yada 80B deneyin vs. Sudyenden sudyene cok fark var.

valla a b c yi bende bilmiyorum ama 70 bile olur bana o kdr diyorum.. kilomda ideal bıuara brz verdim iyice küçüldü.. doğal ne varsa ben de takip edeyim bakalım

Arkadaslar 75/80/85 vs sirtinizdan gecen goguskisminin olcusu. Harfler (cupsize diye gecer) gogus buyuklugunuze gore degisir. Mesela 75B ile 75C arasinda ciddi bir fark var yani, cupsize C daha buyuktur B'den.

Yanlis ic camasiri numarasi nedeniyle gogusleriniz oldugundan kucuk gorunuyor olabilir. Bazen gereksiz buyuk numarayla yanlis destek olabiliniyor, numaranizi 75B saniyorsaniz mesela 70C deneyin yada 80B deneyin vs. Sudyenden sudyene cok fark var.
.......................... TATLIM ŞU KONUYU BİZE BİRAZ ACAR MISIN YANLIŞ BİLİYORMUSUZ BİZ DEMEK Kİ SENİN BAHSETTİĞİN BU ÖLÇÜYÜ NASIL BULUYORUZ

Malesef bircok bayan yanlis beden südyen takiyor. En iyisimi söyle adam gibi iyi bir magazaya gidip orda dogru bedeni secmelerinde satici bayanlarin yardimini istemek ben öyle yaptim. Ve malesef bayiliyroum bu ara ic camasir alisverisine :KK70: Birde saglikli olsunlarda varsin biraz kücük olsunlar kafaya bu kadar takmayin

etki eder mi gerçekten

Biraz daha detay yazar mısınız acaba dut kurusu iyimi geliyor evde bir poşet var hiç açılmamış hemen başlarım

Ben iştahsızlık için yiyordum böyle bir sorunum yoktu.Mutfakta masamın üzerinde durdu girip çıkıp yedim çayın yanında yedim sabah kalktım yedim.
O dönem farklı hiçbir şey yemedim içmedim kiloda almadım ama bayağı farketti bende.

Her bünye bir değil.Elbetteki bir ameliyat kadar büyütmez hiçbir yöntem ama elinizde varsa değerlendirin.

X