Elektrikli Mutfak Aletleri Küçük ev aletleri marka önerisi

Yesilsevenbiri

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2021
2.079
1.065
31
Merhaba arkadaşlar. Elektronik küçük ev aletleri hakkında marka önerisi istiyorum. Karaca’nın setleri var ama çok iyi yorum okumadım. Kullanıp memnun kaldığınız markalar neler acaba. Çaycı, ütü, tost makinesi, kahve makinesi, blender seti vs

Önerir misiniz setini. Ben de beğendim ama uzun ömürlü olsun istiyorum
Uzun ömrünü bilemiyorum 1 senelik kısa ömründe sorun çıkarmadı 😅 Set halinde aldım ben de çay makinesi kahve makinesi tost makinesi blender seti vs. Ütü yok bi tabii. Kahve makinesi her gün çalışıyor taş gibi. Tost makinesi bence biraz fazla büyük ben sürekli koy çıkar yapamıyorum yerim de olmadığı için. Diğer markaların öyle mi bilmem. Ama plakaların çıkarıp takılabilmesi vs kolaylık tabi. Memnunum kısa süreli kullanımda

Karaca arçelik(içecek hazırlama hariç) arzum bulaşma derim.
Çay kahve makinesi: arçelik
Mikser blender: tefal veya Braun
Ütü: Tefal (Philips de iyi tabii ama ben kendim denedim tefal diyorum)
Süpürge: Kablolu dyson veys philips (kablosuz fiyatına bi kablolu bi robot almak bence daha mantıklı)
Tost makinesinde daha gönlüme göre bir şey bulamadım.

Set olayına bulaşma derim çünkü her markanın her şeyi güzel olmuyor

Merhaba arkadaşlar. Elektronik küçük ev aletleri hakkında marka önerisi istiyorum. Karaca’nın setleri var ama çok iyi yorum okumadım. Kullanıp memnun kaldığınız markalar neler acaba. Çaycı, ütü, tost makinesi, kahve makinesi, blender seti vs
Saydiklarinizin hepsi karaca benimki. Hepsinden cok memnunum 1 senedir kullaniyorum. Birtek caycinin su isiticisi bazen cok ses cikariyor ama bazen. Sonra kendi kendine geciyor. Hele blender seti elim ayagim gercekten. Annemin evindeki setlerde karacaydi o yillardir kullaniyor. Yani uzun omurluluk birazda kullanima bagli. Ben kullaniyorum temizliyorum kaldiriyorum anasini aglatmiyorum yani🤣

Saydiklarinizin hepsi karaca benimki. Hepsinden cok memnunum 1 senedir kullaniyorum. Birtek caycinin su isiticisi bazen cok ses cikariyor ama bazen. Sonra kendi kendine geciyor. Hele blender seti elim ayagim gercekten
A evet siz söyleyince fark ettim. Bazen toplantıda oluyorum mutfağa geçiyorum çay almaya, insanların sesini bile duyamıyorum 😅 Kaynayınca gidiyor sesi ama doğru.

Bu arada Y Yesilsevenbiri yukarıdaki kullanıcı yazmış ben de yazayım. Philips ütü aldım buhar düğmesi kendi kendine attı. Araştırdım bu modelin (azur) sorunlarından biriymiş. 750 TL istediklerini yazmış biri, ütüyü zaten 900'e almıştım. Buhar düğmesi bozuk şekilde kullanıyorum. Bilgin olsun.

X