Küçük Düşün Büyük Olsun!

Selammm herkesler nerdeeeee
Sayım yapicimmm gelin.
:)

Bugün yemek yapmak zor geldi beğ.
Esim kızı aldı baga gezdiler
Kasap, tatlı, park, market 3 saate yakın yoktular
Aksam pideyede gitti babasiyla.
Bi de arabadan resim atiyolar bana baba kız aşkı
Bugün corba, pilav, sote yapmistim.
3 cesitde tatlı almis esim.
Yarın pide yaptırcam.
İçini hazırlarım yine yollarım.

Yine bir ilahi adaletin tecellisiyle karsi karsiyayim cok sukur.
Insanların durumlarina sevinmem ama bu coktan hak edilmis birseydi.
Hak eden buluyor senelerde gecse elhamdülillah..
Zaten TERAZİ burcu icinde ayın 23ünden sonra hep böyle seylerin olacagi söyleniyordu.
Cok şükür ki Rabbim kimsenin yanına bırakmıyor elhamdülillah.

Selammm herkesler nerdeeeee
Sayım yapicimmm gelin.
:)

Bugün yemek yapmak zor geldi beğ.
Esim kızı aldı baga gezdiler
Kasap, tatlı, park, market 3 saate yakın yoktular
Aksam pideyede gitti babasiyla.
Bi de arabadan resim atiyolar bana baba kız aşkı
Bugün corba, pilav, sote yapmistim.
3 cesitde tatlı almis esim.
Yarın pide yaptırcam.
İçini hazırlarım yine yollarım.

Yine bir ilahi adaletin tecellisiyle karsi karsiyayim cok sukur.
Insanların durumlarina sevinmem ama bu coktan hak edilmis birseydi.
Hak eden buluyor senelerde gecse elhamdülillah..
Zaten TERAZİ burcu icinde ayın 23ünden sonra hep böyle seylerin olacagi söyleniyordu.
Cok şükür ki Rabbim kimsenin yanına bırakmıyor elhamdülillah.
Burdayım şekerim noldu kim onlar 😍 zaman işte biz acele ediyoruz Allah veriyo görüyoruz

tr_lelli tr_lelli burdayım biraz geciktim ama tarlaya gittik çok yorulmuşum. Yazlıkta da ustalar işlerini bitirdiler boya badana ve demirlerle birlikte pergule de boyancak valla bitmiyor. Pazar market yaptık cumartesi günü çok pahalıydı pazar bunu yazmak istemiyorum ama pahalılık hep var artık pazarda. Bu gün kzım brovni yapmış birazdan yiyeceğim çok güzel görünüyorlar.

Güno
Suraya ev tasımıs bir baby bırakıyorum🙏🏻🫶🏻
Cok sükür tasındık.
Cmrtsi tasındık,dünde kardesim yeni eve temizlemeye abla getirdi.
Ben de kociyle eski evi sil süpür yaptım gidiip.
İftara anamaa cöktük.Cünkü anam artık sezonu actı köye döndü.
Kasıma kadar yok yine araki bulasın djdndjd
cmrtsi anneme bıraktık kzı ama aksm üzeri 16.00 de anca ikna oldu gitmeye🤦🏻‍♀️
Artık sıkılıyor gitmek istemiyor🙄
Koci anlatmıs bide ne gerek varsa,tasımaya gelcekler asansörle tasıcaklar falan🤦🏻‍♀️
Asansör bekledi oturup.
Yıgdık kolileri Alyanın odaya.En lazımları alta koymusuzki hic ulasamayalım🤦🏻‍♀️En üstte koymuslar alyanın oyuncakları kolilerceeee
Ev yangın yeri🤣
İlk sahuru yaptık sükür🌺

2 bloklu bi siteyız cok büyük degil ama anam alttan üstten sagdan soldan hayırlı olsuna kapıya geliyolar😅
Dün karsı apartmandan bi abla cay göndereyim termosla diye bagırıyo😅
Komsuculuk var burda en sevvmediğim fkfkfkfk
İns koca site hayırlı olsuna gelcez demez toplasıp😅
Canimm beybiii Rabbim ağız tadıyla oturmayı nasip etsin

Selammm
Niyetlenmedim bugun mutis bir diş agrisi cekiyorum.
2 disim var yapilcak biri vahimm kanala gider gibi.
Agri kesici icmekten midem öö oldu.

Ramazan girdiginden beri annemin eve elimi sürmedim.
Oruclu hem yemek hem benim ev hem orası ugrasamadım.
Kızda artık gitmiyor annemlere o da bonusu
Dün aksam annem sürekli ağlandı alyaya laf diyor büyüde bana temizlik yap diye.
Kadına temizlik olmasında yatsın hep.
Bugün kendi islerimi erkenden bitirdim orayi süpürür silicem.
Dolma ici istedi onu yapıcam.
Yemegim yok :KK43:
Onu 4 gibi yapacak sekilde kendimi ayarladım.
Corba, orman kebabı, pilav.
4de atsam ocaga ohoo coktan piser.
Ustalarda taksitle gidip geliyorlar ayrı sinir ediyorlar beni patlicam az kaldı.
1 oda örüyorlar gidiyorlar.
Bitmicek orasi kabullendim artık.

Kart yine kafadan dolmaya basladi hımhızlı🥲
Güneş kremimi, nemlendiricimi falan aldım.
Esimde bilezik alıcaz diye dikkatli harcayalım diyor.
Daha kendime yazlık bisiler alıcam.
Mutfak icinde eksilenleri alıyorum bu ay toplu alışveriş yapmıcam.
Deterjan stogumda bu yazı cikartır bana.

3 cam sildim dişime rağmen.
Banyoyu temizlemem lazım
2 mak. Camasir astım.
Aynalari sildim
Evide supurursem bugun ben pert..

babyloading87 babyloading87 çok sevindim babym güzel günleriniz olsun kendim taşınmış gibi sevindim.
tr_lelli tr_lelli canım çok geçmiş olsun, aldıkların da bereketli olsun. Kolay gelsin ben de camlara girişicem bu hafta içinde kışlıkları yıkıyorum, dünden beri, sonra battaniye ve yorganları yıkıcam bayramdan sonraya bırakmak istemiyorum. Usta deme bam telim bize gelenlerde öyle hergün gelip gidiyorlardı neyse bitti tadilat sadece boya kaldı. Bugün evi temizledim, sonra eşimle bankada buluştuk banka işlemlerimizi hallettik sonra kuyumcudan 2 çeyrek 200 euro aldık, mandıradan 5 litrelik süt aldık havalar ısınınca evde yoğurt ve ayran tüketimi arttı. Bende market listesi hazırlamam lazım ama kartlar ayın 5 de kesiliyor. Bu ay çok kabarık kartlar.

2 bloklu bi siteyız cok büyük degil ama anam alttan üstten sagdan soldan hayırlı olsuna kapıya geliyolar😅
Dün karsı apartmandan bi abla cay göndereyim termosla diye bagırıyo😅
Komsuculuk var burda en sevvmediğim fkfkfkfk
İns koca site hayırlı olsuna gelcez demez toplasıp😅
İyi günlerde oturun canım 🙏

Güno
Suraya ev tasımıs bir baby bırakıyorum🙏🏻🫶🏻
Cok sükür tasındık.
Cmrtsi tasındık,dünde kardesim yeni eve temizlemeye abla getirdi.
Ben de kociyle eski evi sil süpür yaptım gidiip.
İftara anamaa cöktük.Cünkü anam artık sezonu actı köye döndü.
Kasıma kadar yok yine araki bulasın djdndjd
cmrtsi anneme bıraktık kzı ama aksm üzeri 16.00 de anca ikna oldu gitmeye🤦🏻‍♀️
Artık sıkılıyor gitmek istemiyor🙄
Koci anlatmıs bide ne gerek varsa,tasımaya gelcekler asansörle tasıcaklar falan🤦🏻‍♀️
Asansör bekledi oturup.
Yıgdık kolileri Alyanın odaya.En lazımları alta koymusuzki hic ulasamayalım🤦🏻‍♀️En üstte koymuslar alyanın oyuncakları kolilerceeee
Ev yangın yeri🤣
İlk sahuru yaptık sükür🌺
Hayırlı olsun eviniz canım, çok seviniyorum inan...Güle güle oturun.çok güzel günleriniz olsun yuvanızda❤️
Sitede komşuluk normal apartmandan daha çok oluyormuş onu da ben bu siteye taşınıp işi bırakınca anlamıştım.oysa biz buraya taşınınca 3500 civarı daireli bir sitede komşuluktan eser olmayacağını düşünmüştüm. Ama habire komşu komşu anlatıp duruyorum😅

İyi geceler kızlar,
Yine günlerdir yazanadım.
Bir koşturmacadır gidiyor.
Cuma cumartesi jimnastiğe götürdüm. Arkadaşları da aldım giderken. Eşim gelecekti onu saha dışı yaptım😅
Dönüşte beni al avmye gidelim dedi.
Avm ye giderken bana kullandırdı arabayı. Ama aksiyon yaşadım yine standart. Her yeni yol yeni heyecan. Yolda dik yokuş ve yoğun arabanın olduğu yerler var.
Avm girişinde trafik kalabalıktı.
Eşime gözlük baktık aldık.
Akşamına arkadaşlarla iftara gittik. Dönüşte arkadaşın evine geçtik.
Pazar günü oy kullanma sonrası Elayı parka götürdük yemek yaptım. Komşuma yemek ve mayaladığjm yoğurttan verdim.
Bugün de arkadaşla sözleşmiştik. Bahçeye çıkacaktık. Onlar erken kalkmış. Tabi tam ben çıktım. Kızı tuvalete götürdü. Eve gidince uyumak istemiş.
Elaya kahvaltı yaptırdım bahçede. Ela diğer arkadaşını istiyordu, öyle olunca çağırdım konşum olan arkadaşımı.
Onlar oynadı,bisikletti scotter du..biz sohbet ettik.
Saat 4 e doğru eve geçtik.
İşleri toparla yemek yap gün bitti.
Yarın da arkadaşın annesinin mevlüdü var ona gideceğim.
Çarşamba günüm de dolu gibi :)
Hee bir de evde oyun olmazsa olmazımız . Ama eskisi gibi oynayamıyorum. Vakit yetiremiyorum.

babyloading87 babyloading87 çok sevindim babym güzel günleriniz olsun kendim taşınmış gibi sevindim.
tr_lelli tr_lelli canım çok geçmiş olsun, aldıkların da bereketli olsun. Kolay gelsin ben de camlara girişicem bu hafta içinde kışlıkları yıkıyorum, dünden beri, sonra battaniye ve yorganları yıkıcam bayramdan sonraya bırakmak istemiyorum. Usta deme bam telim bize gelenlerde öyle hergün gelip gidiyorlardı neyse bitti tadilat sadece boya kaldı. Bugün evi temizledim, sonra eşimle bankada buluştuk banka işlemlerimizi hallettik sonra kuyumcudan 2 çeyrek 200 euro aldık, mandıradan 5 litrelik süt aldık havalar ısınınca evde yoğurt ve ayran tüketimi arttı. Bende market listesi hazırlamam lazım ama kartlar ayın 5 de kesiliyor. Bu ay çok kabarık kartlar.
Bereketli olsun
Ohh temiz temiz oturun bende bi tasinaydım yerleseydim temiz temiz

Azı dişlerim hep köprü ve çıktı yine hafta sonu çıkmıştı ama ancak bu gün gittim tekrar yapıştırdı fazla yüklenme dedi bayram sonra değiştirecek dişlerimi yenisini yapmamız lazım dedi. Ordan eve bıraktı eşim ev topladım balkon felaketti orasını temizledim yıkadım ama içime sinmedi bir ara yine yıkarım. Çamaşır katladım yerleştirdim eşimin kışlıklarını hazırladım o gelince bazayı kaldırırız yerleştiririm benim dolabı da elden geçirdim penyelerim hiç eskimedi rahat 7-8-9-10 yıllık olanlar günlük giydiklerim hepsini ayırdım yazlıkta inşaat pisliği temizlerim onlarla. Yemek yaptım tavuklu bezelye ve pirinç pilavı çorba salata ve ayran tatlıyıda eşim alır canım dondurma istiyor neyse az daha beklesin diyorum ama sonra kendimi markette buluyorum. Bu saatler günün rn devdiğim saatleri işleri bırakıyorum yoksa bitmiyor buzdolabını bu akşam silicem boşalan kavanozları doldururum bitmiyor.

Bugün kendime verdiğim sözün haklı gururunu yaşıyorum camları sildim ama kollarım çok ağrıyor internetten cam silme aparatı alıcam bu böyle olmıcak içerden silerken sorun yok ama dışarıdan silerken düşücem diye korkuyorum. Ev toplandı bazı mobilyaların tozu alındı mutfak toplandı ve akşam için kabak mücver yaptım canım nasılda istemişti üzerine yoğurt tamamdır çorbam ve dünden az kalan yemeklerimde var yeterli bu akşam için. Market listesi hazırlıyorum cumartesi günü alışveriş yapabilirim kartın kesimi için.
Çok acil ihtiyaçları nakit alıyorum çok acıldık kartlar patlamasa diyorum hepside evler için tadilat yapılırken aldığımız malzemeler ve daha önceki taksitli borçlarımız. Ama yine de az çok demeden kenara atmaya çalışıyoruz beni mutlu eden kısmı da bu.

Azı dişlerim hep köprü ve çıktı yine hafta sonu çıkmıştı ama ancak bu gün gittim tekrar yapıştırdı fazla yüklenme dedi bayram sonra değiştirecek dişlerimi yenisini yapmamız lazım dedi. Ordan eve bıraktı eşim ev topladım balkon felaketti orasını temizledim yıkadım ama içime sinmedi bir ara yine yıkarım. Çamaşır katladım yerleştirdim eşimin kışlıklarını hazırladım o gelince bazayı kaldırırız yerleştiririm benim dolabı da elden geçirdim penyelerim hiç eskimedi rahat 7-8-9-10 yıllık olanlar günlük giydiklerim hepsini ayırdım yazlıkta inşaat pisliği temizlerim onlarla. Yemek yaptım tavuklu bezelye ve pirinç pilavı çorba salata ve ayran tatlıyıda eşim alır canım dondurma istiyor neyse az daha beklesin diyorum ama sonra kendimi markette buluyorum. Bu saatler günün rn devdiğim saatleri işleri bırakıyorum yoksa bitmiyor buzdolabını bu akşam silicem boşalan kavanozları doldururum bitmiyor.
geçmiş olsun
diş agrısı zor

Bugün kendime verdiğim sözün haklı gururunu yaşıyorum camları sildim ama kollarım çok ağrıyor internetten cam silme aparatı alıcam bu böyle olmıcak içerden silerken sorun yok ama dışarıdan silerken düşücem diye korkuyorum. Ev toplandı bazı mobilyaların tozu alındı mutfak toplandı ve akşam için kabak mücver yaptım canım nasılda istemişti üzerine yoğurt tamamdır çorbam ve dünden az kalan yemeklerimde var yeterli bu akşam için. Market listesi hazırlıyorum cumartesi günü alışveriş yapabilirim kartın kesimi için.
Çok acil ihtiyaçları nakit alıyorum çok acıldık kartlar patlamasa diyorum hepside evler için tadilat yapılırken aldığımız malzemeler ve daha önceki taksitli borçlarımız. Ama yine de az çok demeden kenara atmaya çalışıyoruz beni mutlu eden kısmı da bu.
camlar silince mis gibi oluyor
insan baktıkça bakıyor
geç zamanda kirlensi :)

Selamm
2 gündür annemin evdeyim çıkamıyorum.
Dünde mutfak dolaplarını sildim kac günde batar artık bilmiyorum annem devam ettirmeyince silmeyi 1 hafta sonra aynı oluyor.
Sabahada kapılarını silerim.
Bugun pet cekildi bakalım nasıl çıkacak.
Halsizligi var cok sukur ağrısı yokta.
Kek istedi ona kek yapıcam.
Bir de pijama tkm siparis verdim babama ev sıcak oluyo kaprili verdim.

Esime yine kızdım bir sebepten yine aslında onun haklı oldugu bir mevzuydu ama ucunun ona dokunması gerekiyor malum.
Kartı coşturmicam diyordum coşturdum.
2 tane bluz, 1 gömlek, 1 pant., 1 terlik aldım.
Zaten ihtiyac listemde vardı fakat kart kesilince alacaktım birazınıda nasip neye niyet neye kısmet☺️
Kart kesilince başka ihtiyaç alırım.
Listem kabarık

Icime sinen beyaz bir tshrt ya da bluz bulamadım bir türlü.
Bisiklet yaka istemiyorum, ic belli etsin istemiyorum, crop istemiyorum vallahi oturup dikesim var.
Ya boyu kısa, ya kumasi polyester, ya yakası güzel değil
Icime sinen bulamadım.
Kovalıyorum bakalım

Cuma aksamda avm yapalım dedim hemen iftar sonrası
Oglana 2 tshrt bakıcam kardesimde bisiler bakacakmış o da gelecek.
Gidecek bayramdan sonra gelmez daha 1 ay.
Tshrt giyer artık uzerine hırka alıyor sweatlerıni kaldırdım giymez daha bosuna yük etmesin.

X