Gelin Makyajı Kryolan

Melissa güzellik salonu die bi yer. sefaköy oluyormuş galiba. Ben izmirde oturuyorum da nikahım orda olucak. pek de bilmiyorum. sen biliyorsan söyler misin bana güzel bi yer mi? gelin başı+kryolan ile profesyonel makyaj+manikür+damat bakımı+kaş fln hepsi 280 dedi.
tamamen kandırmaca melissa güzellik salonu paran boşa gider

çok güzel ürünleri olan ve suratta harika duran bir marka
nişanımda kryolan ile yapıldı ve çok memnun kaldım
herkesde cok begenmıştı ve düğünümdede inşallah randevumu bile aldım tekrar aynı yere gidicem inşallah
gittiğim kuaför kryolan kullanıyor sadece

arkadaşlar ben de yarın melissayla görüşeceğim, sadece maşa ve makyaj için.
fiyatrı nasıldır acaba, nette hiç bir bilgi bulamıyorum.

kryolan profösyonellerin kullandığı marka tabi porselen makyajında ideal markasıymış bunun makyaj sabitleyici spreyini çok övüyolar ama hiç denemedimkafamçokkarıştı

ne kadar dogruydu bilmiyorum ama nikah makyajim yapildigi yerde kryolan urunleri kullaniliyomus..Ben memnun kaldim..

arkadaşlar bugün melissa kuaförden randevu aldım, kryolan ürünleriyle su bazlı prof.makyaj yapıyorlarmış, isteğe bağlı olarak normal makyaj da yapılıyormuş. bakalım inşallah güzel olur.
en büyük sıkıntım; elbise ve kuafördü

eger sefaköyde kuaför aranıyorsa size bi yer tarif edebilirim gerçekten harika ablamın kına saçı gelin saçı hep orada yapıldı ve harikaydı isterseniz resimlerinide ekleyebilirim

arkadaşlar haftasonu için randevum olduğunu yazmıştım, yaptırdıktan sonraki fikrimi de paylaşmak istedim sizlerle;
cilt makyajı olarak güzeldi, okadar terlememe rağmen hiç akma dağılma olmadı ama, göz makyajım dağıldı, normalde benim böyle bir problemim olmazdı, sabitleyiciye rağmen aktı. ama, bence bu yapanın beceriksizliğinden kaynaklandı çünkü, güzel yapamadı. ben tarif etmeye çalıştım (kaş kalemi kullanın, kaş altını aydınlatmıyor musunuz, gölgelendirme yapın falan diye )
yani saç ve makyaj işinde okadar kalıplaşmışlarki bildiklerini herkese uyguluyorlar.
biz evde olacağımız için sade, şık bir saç ve makyaj istedim ama, bildikleri topuzu uygulamaya kalktılar (ama, tabiki başaramadılar:lepi:)

yani özetle; marka için diyecek söz yok, bu sıcakta sabahtan gece yarısına kadar yüzümdeydi.

ama, kuaför düğünde tercih edeceğim yer olamaz.

ececimx senin tavsiye edeceğin yerle görüşmek isterim. daha önceden bir kaç şey yaptırıp hem davranışlarına, hem de becerilerine bakmak isterim.

arkadaşlar kryolan marka kullanan istanbul bahçelievlerde veya yakınlarında bir kuaför var mı?

çok guzel marka kullandım bende tv de spıkere makyaj apıodum tavsıye ederimolumunekankayizsmile

bende yıllardır kullanırım. ama fondotenini özel günlerde.
sulu boya farları vardır. stick fondotenleri. üstüne mutlaka toz pudrasını sürmelisiniz.çeşitli tonları vardır bunlarında..
kapatıcıları harikadır. allıkları harikadır.
2 gün önce allık aldım. kalemlerinide kullandım. akmaz. farları toz farları vardır. onlardanda memnunum. geçen gün aldığım allığı bu renk. ama oldukça fazla renk seçeneği vardır. kadife gibi bir yapısı var allığın.
ama fondotenlerini stick olanları her gün kullanmayın özel günlerde kullanın.
geçen gün aldığım allığım bu.

dsc05303.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
ne kadar acaba goz alti kapaticisi,fondoten ve alligi...Cok guzel duruyor cunku kryolanla yapilan makyajlar..

allığını 33 ytl ye aldım. kapatıcısı 30 kusurdu. diğerlerini sormadım. bende var çünkü.
fiyatlarını hatırlamıyorum.
alalı bayağı oldu.
stick fondotenini sormadım. var bende çünkü..

kalemleri 20 ytl,bir süper stick olmayan fondöten daha çıkarmış. likit. 50 küsurdu. onu alabilirim sonra. parlatıcıları 15 ytl.

allığını 33 ytl ye aldım. kapatıcısı 30 kusurdu. diğerlerini sormadım. bende var çünkü.
fiyatlarını hatırlamıyorum.
alalı bayağı oldu.
stick fondotenini sormadım. var bende çünkü..

kalemleri 20 ytl,bir süper stick olmayan fondöten daha çıkarmış. likit. 50 küsurdu. onu alabilirim sonra. parlatıcıları 15 ytl.
anladim cnm acaba sen yurt disinda oldugun icin mi fiyatlari uygun burda daha pahali galiba internetten fiyat listesi cikarmistim sitesinden...

canım. bende antalyadayım. shemall ın karşında kryolan mağazası.. ordan aldım.
abd işin şakası:)

yaaaaa valla cok sevindim cnm yaaaa...:teytey: Hemen gitmeliyim oraya yardimci oluyorlar mi peki..Ben nikah makyajimi kryolan urunleri ile yaptirmistim cok sevdim..urunlerin kodlarini aldim hatta kuaforumden ama cok pahali die duymustum..

yaaaaa valla cok sevindim cnm yaaaa...:teytey: Hemen gitmeliyim oraya yardimci oluyorlar mi peki..Ben nikah makyajimi kryolan urunleri ile yaptirmistim cok sevdim..urunlerin kodlarini aldim hatta kuaforumden ama cok pahali die duymustum..

ipek hanım var. kryolan uzmanı. yardımcı olur sana. pahalı değil ürünleri. ambalajından dolayı oda...
git bak.çok güzelş eyler var. ben takma kirpik taktıracağım. 20 günlük. uygunda. bir ara gidip.
geçen gün,arkadaşım taktırdı. süper oldu. tek tek takılanlardan.

ipek hanım var. kryolan uzmanı. yardımcı olur sana. pahalı değil ürünleri. ambalajından dolayı oda...
git bak.çok güzelş eyler var. ben takma kirpik taktıracağım. 20 günlük. uygunda. bir ara gidip.
geçen gün,arkadaşım taktırdı. süper oldu. tek tek takılanlardan.
yaaa gunluk kullanmak icin mi taktirdi cnm..Valla en yakin zamanda gidiyorum oraya bi..Ben pek anlamiyorum da makyajdan..sen goz alti kapaticisini falan gunluk kullaniyo musun cnm..

yaaa gunluk kullanmak icin mi taktirdi cnm..Valla en yakin zamanda gidiyorum oraya bi..Ben pek anlamiyorum da makyajdan..sen goz alti kapaticisini falan gunluk kullaniyo musun cnm..

evet canım. kullanıyorum..

kirpiğin duo galiba adlı özel bir yapıştırıcısı var. onunla yapıştırılıyor.
20 gün falan. dikkat edersen çıkmıyor. denize gir duş al. birşey olmuyormuş.

X