Gelin Makyajı Kryolan

biocin

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2008
896
21
Gelin makyajında Kryolan kullanan varsa nasıl bişey olduğunu anlatabilir mi acaba???

Profesyonel makyajda kullanıloyormuş canım, ayrıntısını ben de bilmiyorum. Bilen arkadaşlar anlatırsa öğreniriz alkisalkisalkis

hiç duymamıştım valla cehalet kötü şey -tatlicadiarzu- bende merak ettim bak şimdi yakında düğünüm var da yerimseniben

benimdeeee kaydirigubbakcemile2 çok dayanıklı olduğunu duydum, sahne makyajı bununla yapılıyormuşş

Internetten biraz arastirdim kizlar:

XXXXXXXXXXX

Son düzenleyen: Moderatör:
nette baktim simdi professionel bir makyaj markasi
kendi sitelerinde ürünlerini görebilirsiniz ama fiyat yazmiyor.

Hani bazen mankelerdin vücudunu tamamen boyuyorlarya, bide film ve tiyatroda Kan kulaniliyorya böyle ürünlerde satiyorlar yani oldukca profesionel

inceliyorumda fondaten cecitleri mütis... almanca veya ingilizce bilen arkadaslar sitede okuyabilir... ne ürünler var allahim süper dogal bir görüntü ama ayni zamanda cok iyi kapatan ürünler

profesyonel makyölerin kullandığı çoook kaliteli bir marka, sahne makyajları, tiyatral makyajlar bu marka ürünlerle yapılıyor... Benim kına ve gelin makyajım da bu marka ile yapıldı...
kalıcı ve canlılığını hiç yitirmeyen ürünleri var...

fiyatlarini arastiriyorum pahali ama ben daha pahli olacagini saniyordum dior kadar pahali degil mesela

Ben de gelin makyajımı bu markanın ürünleriyle yaptırmayı düşünüyorum, Avrupa yakasında bi kuaför buldum... inşallah güzel olur:Saruboceq:

Melissa güzellik salonu die bi yer. sefaköy oluyormuş galiba. Ben izmirde oturuyorum da nikahım orda olucak. pek de bilmiyorum. sen biliyorsan söyler misin bana güzel bi yer mi? gelin başı+kryolan ile profesyonel makyaj+manikür+damat bakımı+kaş fln hepsi 280 dedi.

Arkadaşlar umarım söyleyeceklerim size yardımcı olur.Bu ürünler oldukça uzun süre araştırdım.Porselen makyaj olarak bilinen makyajda bu kullanılıyor.Ürün fiyatları kaliteli markalarla kıyaslanınca pahalı sayılmaz.Ama asıl dikkat edilecek konu bunlar bizim rutinde kullandıklarımızdan oldukça farklı.Cilde sürülen temel bazlar,özel pudralar,kapatıcılar vb... Temizlenmesi de farklıymış.Yani oldukça profosyonellik isteyen bir ürün grubu,kendileri de özel ücretli kurslar veriyorlar yanılmıyorsam.Eğer işinde çok iyi bir uzmana yaptıracaksanız tavsiye edilecek bir ürün aksi halde sonuç yapay görünüyormuş.

Melissa güzellik salonu die bi yer. sefaköy oluyormuş galiba. Ben izmirde oturuyorum da nikahım orda olucak. pek de bilmiyorum. sen biliyorsan söyler misin bana güzel bi yer mi? gelin başı+kryolan ile profesyonel makyaj+manikür+damat bakımı+kaş fln hepsi 280 dedi.

Doğrusu fiyat bana(ıstanbulda yaşayan biri olarak) fazla uygun geldi,şimdiye kadar Kryolan için duyduğum min. fiyat 300tl idi ki ona dahil başka bir işlem yoktu.Mutlka ön görüşme yapın ve yaptıkları işleri görmek isteyin.

Son düzenleme:
öngörüşme yapma şansım yok :KK43: ne çıkarsa bahtıma olucak galiba :bbo:

Banada cok ucuz geldi, internet sayfasi aradim, ama bulamadim. Tanidik birisi mi tavsiye etti?

öngörüşme yapma şansım yok :KK43: ne çıkarsa bahtıma olucak galiba :bbo:

canım istanbulda sadece gelin başını yaparlar o fiyata.bana da fazla ucuz geldi. kryolan diye bişey ilk kez senden duydum ama bence riske girme düğün gününde olumsuzluk falan olmasın. normal makyajını yaptır tamamdır.

inceledimie gör krylon prof. makyaj ürünleri ama parekende satilan makyaj ürünlerinden daha kaliteli diye bir sey yok.

X