Gelin Makyajı Kryolan

inceliyorumda fondaten cecitleri mütis... almanca veya ingilizce bilen arkadaslar sitede okuyabilir... ne ürünler var allahim süper dogal bir görüntü ama ayni zamanda cok iyi kapatan ürünler

ayy türkiyede varmı ki bu ürünler

düğünümde ben de kullandım gerçekten çok kaliteli ürünler, eve gelene kadar asla bozulmadı makyajım

kına gecemde kryolan, düğünümde mac ile makyaj yapıldı bana. şöle söyliyim bi kere kryolan'ın fondoteni mac'e göre daha yoğun ve kalıcı. mac su bazlı ve düğünde baya bi aktı bnm. kryolan çok kalıcı, çok beğendim. ama farları istediğim kadar parlak ve güzel gelmedi. yinede tavsiye ediyorum gayet kalıcı bi makyaj oldu.

bende nişanımda çok araştırmıştım.Şansa da sürekli gittiğim kuaförüm profosyonel makyaj da yapıyordu.profosyonel makyajı krolaynla yapıyorlardı.Sahne makyajları da bununla yapılıyor demişti.bende memnun kaldım doğrusu.tavsiye ederim.

bende porselen makyaj fondöteni ve transparan pudrası var :)ya ben beceremedim ya cildim kötü yada fondöten hangisi çözemedim çok iyi kapatıyor ama doğal durmuyor:KK43:

bugün bi kuaföre merak edip sordum porselen makyajı...fransadan getirilen bu kryolan markayla ve bir estetisyen taraından yapılıomuuş...gelin başı ve bu makyajı sadece 150 tl

Ankara'da bu ürünlere nerden ulaşabilirim, merak ettim baya:26:

Bumu daha iyi, yoksa Estee mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
nişanımda yapılan porselen makyaj kryolan ürünleri ile yapıldı.kesinlikle muhteşem ürünler.
bir kere cildiniz bebek gibi oluyor adeta ışıldıyorsunuz,ne pürüz ne abartı görünüm ne maske gibi durmuyor.benim yüzüme sünger ıslatılarak uygulandı.
gözlerim eyeliner ve koyu tonda belirgin(bambi göz:):), dudaklarım mattı,sonra fix lendi.ne far ne ruj ne yüzümdeki kapatıcılık saatler geçmesine ragmen eksilmedi.
yurtdışında ünlüler ve bizdeki dizi ve film çekimlerinde falan çok tercih ediliyor bu ürünler.hatta botox makyaj deniyor bu ürünlere.
bence özel günler için kesinlikle profosyonel ürünlerle yapılan makyaj tercih edilmeli ve yapan kişi kesinlikle işinin ehli olmalı..bu günler 1 kez yaşanıyor..

Son düzenleme:
bugün bi kuaföre merak edip sordum porselen makyajı...fransadan getirilen bu kryolan markayla ve bir estetisyen taraından yapılıomuuş...gelin başı ve bu makyajı sadece 150 tl

Merhaba canım bende Kryolan Supra Color Teintschminke kapatıcı fondoten kullanıyorum bildiğim kadarıyla bu ürünün menşei Almanya Berlin. Ama ben amerikadan getirttim San fransiscodan. Yaklaşık 1-1,5 yıldır Türkiyede de mağazası açıldı diye biliyorum eğer istanbuldaysanız Mecidiyeköyde profilo alışvriş merkezine yakın bir mağazası var. Almak isterseniz buradan temin edebilirsiniz.

bu fiyata yapılması imkansız bence iyi araştırın

kendi nişanımda bu marka ile porselen makyaj yaptım hatta makyöz özellikle markasını gösterdı nisan bası makyaj manıkur pedikür ve kardesımın saçı 250 tl ye maloldu bence normal bı fıyat 150 tl

ekim ayında nişanımda makyaj yaptırdım bu markayı kullandılar. Cilt kusurları olan biriyim. İnanılmaz güzel kapattı ürünler ve çok naturel durdu yapaylıktan uzaktı. 70 tl verdim. Kuaförün semti fiyatlarda önemli etken

X