Bölgesel İncelme korse ile incelme!!!!

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler

GeCe_KuSu

02.06.2012
Kayıtlı Üye
17 Eylül 2009
6.650
5
37
ızlar merhaba bir arkadaşım gece gündüz korse ile dolaşıyordu.
hiç çıkarmıyordu diyebilirim.
bunun yanında günde bir saat düzenli yürüyordu.
korse giymenin belli zamandan sonra vücudu şekillendirdiğini söyledi.
arkadaşımın korsesi dizden göğüse kadar olanlardan.
bana biraz mantıklı geldi fakat biraz da korktum açıkçası.
uzun süre kullanmak belki incelme sağlayabilir aama orantısız bir incelme olmazm ı bu?
ayrıca korsenin kan dolaşımını engellediği gibi şeyler de okudum.
bana yardımcı olabilir misiniz????
sizin bu konudaki fikirleriniz neler?

Bence korse incelmek icin işe tek kullanımda yaramaz gibi geliyor ayrıca ben 1-2 defa kullandım nasıl cıkartacagımı bılemedım :KK43:

Bende duymuştuım bunu canım .
Hatta rekorlar kitabına en ince belli kadın olarak giren kadın da yıllaaaaaar yıllarca korse kullanmış :)

Ben çerkezim
Büyüklerimiz devamlı anlatır çerkesler kızları eskiden vücudun dik durmasını ve ince belli olmayı sağlamak için her gün korse kullanırlarmış ve çerkes kızları ince belleriyle ünlüymüş o zamanlar :)
Şimdi bunu yapan kalmadı tabii:)

tüm bir yaz boyunca korse giyerek zayıfladım.. ama ne giyme arkadaşın gibi gece gündüz resmen bütünleştik korseyle.. sonuç 69 kgdan 60 kgya düştüm..korse giydiğim döndemde çok sıkı diyet yapmamıştım.. sadece 6dan sonra yemek yemiyordum.. ve göbek kalça kısmı oldukça toparlandı.. şimdi yine 65 kgya çıktımalsanaalsanasmile boyum 174 çok kglolu durmuyorum ama tekrar korseyle göbek vs gibi fazlalıklardan kurtulmam lazım..

tüm bir yaz boyunca korse giyerek zayıfladım.. ama ne giyme arkadaşın gibi gece gündüz resmen bütünleştik korseyle.. sonuç 69 kgdan 60 kgya düştüm..korse giydiğim döndemde çok sıkı diyet yapmamıştım.. sadece 6dan sonra yemek yemiyordum.. ve göbek kalça kısmı oldukça toparlandı.. şimdi yine 65 kgya çıktımalsanaalsanasmile boyum 174 çok kglolu durmuyorum ama tekrar korseyle göbek vs gibi fazlalıklardan kurtulmam lazım..

aynen bende...yazın bile çıkarmadım nbb dizden göğüse kadar korseyi.çok güzel toplamış gibi geliyo kalça ve yanyağları.48 kiloyum şimdi.

iyi fikir, yürüyüş ve diyet yapıldığı takdirde işe yarayacaktır, korse zayıflarken vücudun şekilli olmasını sağlayacağını düşünüyorum, bende deniycem :KK3:

ben de dışarı çıktığım için bugün korse taktım.yazın hergün takmaya çalışmıştım ama sıcaktan bunaldım.bugün hazır takmışken devam edicem.tesadüfen bu yazıları okuyunca daha da heveslendim.yalnız gece yatarken çıkarcam.bel ve sırt sorunum var daha da ağrıtıyor.bi fark görürsem haber veririm kızlar :nazar:

Ben çerkezim
Büyüklerimiz devamlı anlatır çerkesler kızları eskiden vücudun dik durmasını ve ince belli olmayı sağlamak için her gün korse kullanırlarmış ve çerkes kızları ince belleriyle ünlüymüş o zamanlar :)
Şimdi bunu yapan kalmadı tabii:)

ama harbiden çerkez kızlarının çeçen kızlarının gördüğüm kadarıyla yüz ve fizikleri çok güzel yaa ben çok beğeniyorum...genlerden şanslısınız...

ay bana daral gelir öyle her gün her gün.zemuszemus

kadınların güzellik için buldukları yollar her gün beni şaşırtmaya devam ediyor.

X