Korse & diyet 🙈

Bacim ciddi misin ya bana umut ışıgı oldun suan 😁😁 Peki bolgeselmi gitti kilon yoksa her yersen mi verdin
Valla her yerden gitti hamile kalmadan önceki kıyafetlerinin içine şak diye oluyorm karnım dümdüz geçen ebe sen doğum yaptığına eminmisin diyor tabi süt alerjisi var bebeğimin onun diyeti yaptı birazda abur cubur yok protein ve sebze ağırlıklı besleniyorum bunların da etkisi oldu.

Sen fazla kilo almazsin Adel yemiyosun ki bisey ben ne sorsam kilo veriyosun kiz
55 idim 64 olmuştum hamile olduğumda 62 olmuşum 2 kilo vermistim en son 😁 esim diyo dün sen kilo vermissin 🙂 saglik ocağına gidim baam kac oldum. Istahim bi geldi mi pir geliyo ama :KK66:

Evet kizlar yeni bir gelisme var. Korseleri geri yolluyorum 😂 resimlerde de gorebileceginiz gibi korseler daha ilk gunden kat izi yapti. Meger bana celik balenli degil plastik balenli yollamislar. Hic kimseden sikayet almamistik dediler. Celik balenlinin boyle olma ihtimali cok cok azmis. Bakip gorucez. Bunlar takim olarak satiliyordu. Sadece celik balenli alinca tayti olmayacak 30 tl para kaliyor onlarda. Bende ustune az daha koyup tayt mi alsam yoksa askili pacali vucut korsesi mi alsam kararsiz kaldim. Taytin bahsettigim gibi sevmedigim yani belde ki asil korse kisminin cok yukardan baslamasi ve bu yuzden karnimi ustten bastirip alttan portletmesi olmustu. Sizce napam

Eklentiler

• 20191103_173221.jpg
    20191103_173221.jpg
    83,6 KB · Görüntüleme: 37
  • 20191103_173200.jpg
    20191103_173200.jpg
    100,7 KB · Görüntüleme: 70
Merhaba 6 ün önce spnal sezeryan ile kızım geldi . doktorum dogumdan bır hafta sonra korse kullanmaya baslayabilirsın dedı ancak suan survıvor gıbı süt ver gaz warsa bak arada bir uyu kalk tekrar et seklınde yanımda annem olmasına ragmen zor işler gercekten herkese kolay gelsin. Dikiş yerim arada yanıyor uzerınde hafıf bir ödem war sanırım korse için erken olabilir sizin tecrubelerınız nasıl ? bu çok meşakatli dönemde korse gercekten kullanılabiliyor mu zaten şartlar çetin 😄 öte yandan 58,5 hamile kaldıgım zamanki kilomdu 73,5 ile dogum yaptım şuan 67,7 haliyle karnım bomboş göbek deliğimin çukuru oldukca geniş can sıkıcı. İç çamasırı olarak toparlayıcı ve pamuklu marka biliyor musunuz , toparlayıcı tayt markası da arıyorum.

Merhaba 6 ün önce spnal sezeryan ile kızım geldi . doktorum dogumdan bır hafta sonra korse kullanmaya baslayabilirsın dedı ancak suan survıvor gıbı süt ver gaz warsa bak arada bir uyu kalk tekrar et seklınde yanımda annem olmasına ragmen zor işler gercekten herkese kolay gelsin. Dikiş yerim arada yanıyor uzerınde hafıf bir ödem war sanırım korse için erken olabilir sizin tecrubelerınız nasıl ? bu çok meşakatli dönemde korse gercekten kullanılabiliyor mu zaten şartlar çetin 😄 öte yandan 58,5 hamile kaldıgım zamanki kilomdu 73,5 ile dogum yaptım şuan 67,7 haliyle karnım bomboş göbek deliğimin çukuru oldukca geniş can sıkıcı. İç çamasırı olarak toparlayıcı ve pamuklu marka biliyor musunuz , toparlayıcı tayt markası da arıyorum.
Takabilirsin canim bence. Ilk basta carsafla sarin biraz skin. Ertesi gun biraz daha skin derken kademe kademe ilerleyin. Biz 5.gun carsafla sardik karnim kocaman kalmisti. Ertesi gun m beden abdominal korse taktim 1 haftaya varmadi korse inanilmaz bol geldi. 1 tane bebe battaniyesi 1 tane havlu katlayip karnima koyup korseyi ustune oyle taktim bi sure. hatta ustune pacali korse giydim. Benimde annem ilk 10 gun yanimdaydi sonra gitti ikizlerime yalniz baktim ama 40 gun temmuz agustos sicaginda dayandim. Ne kadar dayanirsan o kadar iyi sonuc alirsin canim. Ben bu korsemi anca bugun yolladim yalnis gondermisler. yerine celik balenliyi siparis ettim. Tayt yerine de askili pacali korse istedim. Insallah hemen gelir devam ederim 🙈

Ben ebebekten korse aldım s beden ancak o kadar kucuk cıktı ki iade ettim zaten kıyaget altına gıyılebılecek ıncelikte bır yapısı yoktu. mycey markasının kulot korse modelini sipariş ettim penye yapısında klasik korse deneyeceğim.

Evet kizlar yeni korselerim geldi degisimden. Tayt yerine askili pacali korse siparis etmistim bacaklarim biraz skti ag kismida acik diye biraz tuhaf geldi :KK48: . Asil celik balenliyi daha deneyemedim giydigimde sonuclari paylasicam

Bence yariyo. Ama plastik olmucak. Plastik hemen yamulup sekil aliyo oylede kaliyo 5 para etmiyo. Celik balen ona kiyasla daha cok is goruyo daha dik tutuyo hemen yamulmuyo. Korsem ilk aldigimda ki gibi duz katlanma olmadi. Ben severek kullaniyorum. Son guncelleme yapamadim mezurami getirmemistim. Tarti da yokmus geldigim yerde ama bi sekil alma var belimde belli oluyo

Merhaba kizlar. Tasinma alisma surecimden sonra 2 gundur diyet ve korse seruvenime ciddi anlamda baslamis bulunuyorum. Yaninda extra leslie yapmaya basladim simdilik 1 mil ve karin hareketleri yapiyorum vaktim varsa 2.milinde yarisina kadar yapiyorum.
Bugun 1 haslanmis yumurta. Yarim dilim tam bugday ekmegi. 2 zeytin. 2-3 dilim domates. Az peynir. 1 orta boy bardak neskafeyle kahvaltimi yaptim. Oglen 1 tane biskuvi yedim. Aksam menumde salcasiz baharatsiz yesil mercimek yemegi vardi ama oglumun istemesi sonucu kiymali gozlemeye donduk. Kendim hazirladim. 1 tane gozlemeyi yagsiz olarak pisirdim onu 2 bardak cayla yedim. Anlicaniz olmucek kadar yiyorum 😂 korseyi de sabah 9 bucukta taktim. Aksam 8 bucuga kadar ustumde kaldi. Onunla leslie yaptim. Cikardigimda tisortumdeki ter inanilmazdi. Artik duzenli sekilde tam kararlilikla seruvenime basladim. Tek sorun tarti yooookkk tartiii :işsiz: artik bi 10 kilo kadar verince anlicam zayifladigimi.

3.gunden merhaba kizlar. Galiba beyinen yemek yeme istegimi öldürdüm 😂 sabah sucuklu yumurta yaptim malum yalniz degilim evde. 1 bardak neskafe 3 catal yumurtasindan yedim yine 3 catal peynir yiyip kalktim sofradan. Ekmek veya baska bisey yemedim canimda cekmiyo hatta midem bulandi😂 zayiflama yoluna hizli bir giris yaptim. Daha oncede boyle yemek yeme istegimin kayboldugu donem kisa surede 65 kilodan belki biraz daha fazlaydim 47-50 arasi bi kiloya dusmustum. Insallah yine o kilolara dusebilirim

Merhaba kizlar diyetimin 5.gunundeyim. havalar sogudu terleyemiyorum diye karnima strec film sardim atletimi giydim ustune korsemi taktim onun ustune polar pijama giydim 😂 sabah 1 bardak neskafe az da peynir yedim midem bisey almamaya basladi galiba iyice kuculdu az fazla yesem bulanir oldu. Aksamda kardesim gelmisti abur cubur getirmis kendi kizi ve benim buyuk oglan icin. Gofretlerden al deyip durdular canim cekipte yiyemedim bile 🙃 bu gidisle hizla kilo veririm insallah geri bogazimin delüğü acilmaz 😂

Cok sukur koye geldigimden beri ilk defa tartildim. Buraya geldigimde cok fazla ye ic otur yaptim evde tek basima olmaya benzemedi. Sagolsun annemde yapti yapti hamur isi hem yedi hem yedirdi. Gelmeden once 65 civariydim ki geldikten kisa sure sonra yer sofrasina oturunca pijamamin arkasi acilmaya catalim gorunmeye baslamisti. Surekli duzeltmek cekmek zorunda kaliyodum:olamaz: hizli bi sekilde kilo aldigimi farkettim. Ne kadar sagliksiz dursada benim gibi nerdeyse hareket sifir olunca sok diyete yani nerdeyse hic bisey yememeye karar verdim. Tahminimce 65in ustune en az 3 kilo kadar almis olmaliyim. Yani 68i gormusumdur. Nerdeyse 1 aylik diyet korse ve bebelerden firsat buldukca leslie sonucu 62ye geri dusmus durumdayim ve bundan sonra duzenli tartilarak takip edicem. Basla birak yapmicam

Evett geri geldim. guncel kilom 58.3 yemek yememeye o kadar alistim ki midem artik guruldamaz olduo_O
20200204_095254.jpg

X