Korse & diyet 🙈

Orkide_sever

ORKIDE AŞK'tır ❤
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Eylül 2018
5.937
21.456
Merhaba kizlar hemen konuya giris yapiyorum. Biraz uzun kacti kusura bakmayin 🤗 27 yasindayim 3 evlat sahibiyim. Sonuncular ikiz ve 4 ayliklar. Oldum olasi cok zayif biriydim evlenmeden once 42 kiloydum. Ilk oglumda 20 kilo aldim dogum sonrasi 47ye kadar dustum. Seneler icinde bi ara kendimi saldim en yuksek 65i gormustum. Sabahlari 2 kez ac karnina yuruyus yapip yediklerime sinirlandirma getirerek yeniden 47yi gormustum. Bu senede ikizlerimde 30 kilo aldim belki fazlasi vardir son zamanlarda tartilmak hic icimden gelmedi 🙈 neyse ilk 40 gun icinde 20sinden kurtulmustum 60a dusmustum. Bu surecte nerden geldiyse 3-5 kilo kadar daha almistim. Tekrar 65i gorunce 1 bucuk haftadir yediklerimi kisitlayarak en azindan odemlerimden kurtuldum. Zayiflarken fit olmak icin de korse siparisi vermistim. Burda hem zayiflayip hem korse yorumlarimi paylasicam.

Guncel kilo 62.7
Bel oyuntusu.80
Gobekdeliginin 3 parmak alti yani en gitmeyen yer. 96
Kalca. 102
Baldir.61

Tayt korseyle;
Bel oyuntusu. 77
G.d.3.p.a. 94
Kalca ayni 😂. 102
Baldir. 59

Korse;
Bel oyuntusu.77
G.d.3.p.a. 93

Korseleri ilk giymem ve degerlendirmem. Bel oyuntum ve 3 parmak alti 3er cm inceldi.
Korse tayt aslinda inanilmaz hosuma gitti giyerken ne kadar cirpinsamda sonunda giyebilmek muthis. Yalniz wcye skismamam lazim kazaya kurban gitmeyeyim 😂
Taytin en guzel yani ozellikle belinin daha ski korseden olusmasi. gogus altina kadar uzaniyor olmasi. en buyuk guzelligi dis yanlar ve on-arka kisminda dikis bulunmamasi. Sadece ic bacakta birlesim dikisi var bu da yirtilmalarin onune geciyor bence.
Kotu yani. Korse kismi fazla ustten baslamis yani asil alt gobegi maalesef tam tersi biraz pirtlatiyo resimde de goruceksiniz.
Korsenin en sevdigim yani nefes alamamak diyebilirim galiba 😂 yada giyerken uyusan parmak ucum 😂😂veya giyicem diye tutulan boynum😂😂😂
Neyse dalga gecmeyeyim inanilmaz sardi skti ve simdiden kum saati diyebilirim.
Kotu yani balenleri celik degil plastik gibi geldi bana ne kadar dayanir emin degilim ama verdigim paraya bu kadar fazla takilmicam ve sirtindaki tam ortadaki balenler yukari kadar uzanmiyor maalesef. Etim tasti mi hayir ama ister istemez orda korse kat olusturuyor. Dumduz degil.
Idare eder mi yirtilmadikca bu ozelliklerle beni fazlasiyla idare eder.
Bu arada korse bedenini bu olculere ragmen s verdim yalniz basima ufacik zorlansam da giyebildim.
Hedefim 50-55 arasi olmak belimi inceltmek ve bebislerden kalan gobusu yok etmek. Burdan guncel durumlar paylasicam.
Sonuna kadar okuduysan valla bravo ben yazdim bastan okumaya cesaret edemedim.. :)
Resimde ekliyorum bazi resimlerin isik ayarini actim ki soyledigim yerler biraz daha belli olsun diye.
Hamilelikteki ikiz karnimi da ekledim 🙈
20191103_101434.jpg
20191103_101328.jpg

Son düzenleme:
Korse ile cok daraliyorum ben. Sureklimi giyiceksin. Yani ben yapamam boyle beni sıkan seylerle :) sana kolay gelsin bende diyrtteyim suan bana da gelsin:)

Korse ile cok daraliyorum ben. Sureklimi giyiceksin. Yani ben yapamam boyle beni sıkan seylerle :) sana kolay gelsin bende diyrtteyim suan bana da gelsin:)
Sagol canim sana da kolay gelsin. Son 1 senedir bende dar bisey giymiyodum ama suanlik iyiyim zamanla daha da alisirim

Kiz giymişsin korseyi 😁 maşallah vücudun iyi yani ha :KK66:

Kız hülya ben darlandim burda iyi dayaniyosn canım valla korseye 😃 konunu gördüm hemen geldim kilo verirse inşallah karındaki fazlaliktan kurtulursn zamanla olur oda diye düşünüyorm ben doğumdan sonra ne korse taktım ne bişey afakanlar basıyordu zaten ilk 40 gün 🙈😀 58 le hamiş oldum 75 le doğuma girdim güncel kilom= 57 4 ayda bütün kilolar gitti niçin çünkü yediğim nereye gidiyor anlamıyyorm 4 aydır vallahi göbek sıfır kalmadı bile gören diyor çok zayiflamssn saolsun benim kız bitane ama iki tane büyütüyor gibiyum😃 eridim bittim arkadaşım darısı sana istediğin fit görüntüye kavus 😍😘 Orkide_sever Orkide_sever

Kız hülya ben darlandim burda iyi dayaniyosn canım valla korseye 😃 konunu gördüm hemen geldim kilo verirse inşallah karındaki fazlaliktan kurtulursn zamanla olur oda diye düşünüyorm ben doğumdan sonra ne korse taktım ne bişey afakanlar basıyordu zaten ilk 40 gün 🙈😀 58 le hamiş oldum 75 le doğuma girdim güncel kilom= 57 4 ayda bütün kilolar gitti niçin çünkü yediğim nereye gidiyor anlamıyyorm 4 aydır vallahi göbek sıfır kalmadı bile gören diyor çok zayiflamssn saolsun benim kız bitane ama iki tane büyütüyor gibiyum😃 eridim bittim arkadaşım darısı sana istediğin fit görüntüye kavus 😍😘 Orkide_sever Orkide_sever
Sagol kuzum. Masallah sana da iyi kilo vermissinn 😍 bunlar ayaklanirsa ne korse ne diyet zaten eririm gibi geliyo 😂😂😂

Daha bide o devre var sen şimdi sıkılaş bence çok kilo verme dediğin gibi 2 tanenin ardından koşarken istemesende vereceksin kilo 🙈😃
Evet canim daha ayaklanacaklar :olamaz: simdilik yavas yavas skilasarak kilo verme hedefim. Kalici olsun kilo vermem. Sonra yeniden sismeyeyim 😂

Bacim ciddi misin ya bana umut ışıgı oldun suan 😁😁 Peki bolgeselmi gitti kilon yoksa her yersen mi verdin

X