Oftalmoloji - Göz Hastalıkları Kornea Nakli Olan Var Mı?

Bahriye00

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Ağustos 2014
36
3
37
Korne Nakli olacağım. Benimki epitel hücre değişimi. Alt katman değişicek. Olan var mı? Nasıl geçti? Bilgi çok az

Kornea nakli hakkinda bilgim yok cok sık olan bir nakil.cesidi de degil böbrek/karaciğer gibi
Doktorunuz.size daha doğru bilgi verir

Babam oldu ama 29 yil önce,kaza sonucu birinin görme yetisini kaybetmişti, ameliyattan sonra çok dikkat etti. Sizi bilmiyorum durumunuz nedir ama daha önce tek gözle görmeyi sağladığı için uzun süre diğeride görmeye başlayınca ,iyi olan gözünün görmesi azalmış öyle diyordu. Sanirim tam dengeleyemedi.

Babam oldu ama 29 yil önce,kaza sonucu birinin görme yetisini kaybetmişti, ameliyattan sonra çok dikkat etti. Sizi bilmiyorum durumunuz nedir ama daha önce tek gözle görmeyi sağladığı için uzun süre diğeride görmeye başlayınca ,iyi olan gözünün görmesi azalmış öyle diyordu. Sanirim tam dengeleyemedi.
Nakilden sonra neler yaşadı acaba?
Nelere dikkat etti?

Nakilden sonra neler yaşadı acaba?
Nelere dikkat etti?
Valla doktor ne dediyse yaptı. Babam pimpirikliydi 1 seneden fazla dikkat etti . SSüresi ne kadardi bilmiyorum ama ağır filan kaldırmadı başına vs en ufak bile olsa darbe almamaya dikkat etti. Üzerinden cok sene geçti küçüktüm ben ama hatırladığım hep dikkat ettiği. Doktor zaten söyler. Geçmiş olsun

X