Acil bakar mısını gebelik mi değil miii

nissaae

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2024
2
0
22
Merhaba hanımlar birşey sorcağım mart ayında kürtaj oldum bebeğin kalbi durmuştu 9+4 idi aradan adetimde sürekli sıkıntı yaşadım kanamalarım fazlasıyla düzensizleşti 9 gün temiz kalıp 10 gün kanamam olduğu dönem bile oldu şuan adetimden 3 gün geçti adet olmadım hafif mide bulantısı kasık bel ağrım çok fazla duygusal değişimi var bu akşam üstü akıntı şeklinde çok açık bir renk gördüm sonrasında ped taktım kahverengi lekeler oldu resmine bakar mısınız gebelik mi yoksa adet mi değil mi testte negatif çıktı henüz kan tahlili vermedim

Günaydın öncelikle dilerim ki inşallah hamilesinizdir fakat bu tür görüntü yüklemeniz yasak o yüzden kaldırırsanız iyi olur. Benim düşükle sonlanan hamileliğim clearblue dahil hiç bir idrar testinde çıkmamıştı kan verince çıkmıştı o yüzden 2-3 gün daha bekleyip kan vermenizi tavsiye ederim

Günaydın öncelikle dilerim ki inşallah hamilesinizdir fakat bu tür görüntü yüklemeniz yasak o yüzden kaldırırsanız iyi olur. Benim düşükle sonlanan hamileliğim clearblue dahil hiç bir idrar testinde çıkmamıştı kan verince çıkmıştı o yüzden 2-3 gün daha bekleyip kan vermenizi tavsiye ederim
Kanamam başladı

X