Lazer Epilasyon Konyada lazer yaptırıp memnun kaldığınız yerler var mı ?

Papatyasolmaz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Eylül 2019
29
-59
25
Konyada lazer yaptırıp memnun kaldığınız yerler var mı LÜTFEN REKLAM YAPMADAN CEVAP VERİN KIZLAR KIZLAR İHTİYACIM VAR ACil

Ben çok fazla lazer yaptırdım daha önce bana kimse hormon testi yaptırın gelin diyen olmadı şu an konyada inci güzelliğe gidiyorum ve çok memnunum incelen yerlere iğneli epilasyon uyguladı ve hormonlarıma göre işlem yaptı çok güzel gidiyor tavsiye ederim

Kübra hanımcım çok teşekkür ederim zinnsayenizde hayriye hanımla tanıştım yıllardır lazere gittim meğer uygulama bile yanlışmış bakar bakmaz kendisi anlattı ve bende güvendim ve oysa 10 seans lazer yaptırmıştım ve aynen çıktı hepsi işleme başladık yüzüme iğneli yaptırdım hassalaşmadı bile inci güzelliği bende tavsiye ederim beni hormon testine yönlerdirdi aynı anda bakalım önene gececez dedi iyice inceledi çok memnun kaldım sağolun çok teşekkür ederim tekrar

İyi araştırıp gitmenizi tavsiye ederim. Google haritalarda bulunan yorumları okuyun . En doğru kararı vereceksinizdir. İlla ki bir öneri istersenizde benim izlediğim yol ile buldum Sinem Hanım ve ekibi. ( Sinem Güngör Beauty Center ) . Samimi ve sıcak bir salon. Sıkılmadan çekinmeden tüm soruları sorma imkanınız var.

Yine belirtmek isterim ki lütfen gideceğiniz yerin sosyal medya ve google haritalardaki yorumlarına bakınız.

X