Konuşalım tanışalım :)

Amin çok teşekkür ederim😊 kesinlikle öyle ben çok arkadaşı olan biri değilim kendimi çok açamıyorum kimseye en azından burda sohbet ediyorum tanımak güzel oluyor
Hakkında hayırlısı olsun inşallah 🥰 burda da böyle hiç tanımadığın insanlarla konuşmak çok iyi geliyor insana

O yönden evet yani kadının çalışması hem kendisi için hem de ev ekonomisi için güzel birşey ama aynı zamanda ev işleriyle yetiştiremiyorsun ya. Ben mesela saat 6da evde olsam yemek yap onu yap bunu yap derken yedikten sonra herşeyi toplayıp oturduğum saat 11 oluyor
Hafta sonları yapıp dolabı doldurursan daha rahat edersin. Yani ben çalışırken öyle yapıyordum. Sabahta işe gitmeden evi biraz toparlardım. Gerçi eşimde benimle işleri paylaşırdı.

Hafta sonları yapıp dolabı doldurursan daha rahat edersin. Yani ben çalışırken öyle yapıyordum. Sabahta işe gitmeden evi biraz toparlardım. Gerçi eşimde benimle işleri paylaşırdı.
Yaa çok şükür eşimden yana o konuda şanslıyım bana yardımı dokunuyor. Ama işte daha öncesinde çalıştığım zamanlar sadece hafta sonları anneme yardım ettiğim için şimdi işten git yemek yap ya da hazırla topla zorluyor. Kendim ticaret borsasında çalışıyrm yani arpa buğday alıp satıyoruz kışın yoğun olmuyor işlerimiz ama yazın ve bu aylar 8de çıktığım bile oluyor. O yönden biraz zorlanıyorum

Arkadaşlar merhaba.
Kendimi bir anda burda bulmamla bağımlısı gibi birşey oldum buranın.
Ve sonra dedim ki madem böyle Bi platformdayım burdaki kişilerle de tanışayım dedim.
Kim nerden kaç yaşında evli mi bekar mı yazın konuşalım :)
Maksat muhabbet :)
Kendimden başlayım ben İmran burda isim Esra yazıyor evet bu arkadaşımındı artık benim oluyor galiba :) girip bir soru sorayım dedim öyle dadandım buraya.
Yeni evliyim 28 yaşındayım böyle :)
Postu da yeni açtığım için çok geç gördüm kusura bakmayın eski postlara da yorum yapınca ters bir tepki aldığım için insan yazmaya da çekiniyor memnun oldum 😊🙏🏼

X