Konuşalım tanışalım :)

Esra1306

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2022
1.745
997
29
Arkadaşlar merhaba.
Kendimi bir anda burda bulmamla bağımlısı gibi birşey oldum buranın.
Ve sonra dedim ki madem böyle Bi platformdayım burdaki kişilerle de tanışayım dedim.
Kim nerden kaç yaşında evli mi bekar mı yazın konuşalım :)
Maksat muhabbet :)
Kendimden başlayım ben İmran burda isim Esra yazıyor evet bu arkadaşımındı artık benim oluyor galiba :) girip bir soru sorayım dedim öyle dadandım buraya.
Yeni evliyim 28 yaşındayım böyle :)

Arkadaşlar merhaba.
Ve sonra dedim ki madem böyle Bi platformdayım burdaki kişilerle de tanışayım dedim.
Kendimden başlayım ben İmran burda isim Esra yazıyor evet bu arkadaşımındı artık benim oluyor galiba :) girip bir soru sorayım dedim öyle dadandım buraya.
Merhaba İmran bende Naz 22 yaşındayım 9 Aylık evliyim. Pkos hastasıyım çocuk tedavisi görüyorum

Merhaba İmran bende Naz 22 yaşındayım 9 Aylık evliyim. Pkos hastasıyım çocuk tedavisi görüyorum
İnşallah tedavin güzel geçer de bebiş sahibi olursun 😇 böyle çevremde olsun burda olsun 21 22 yaşındayım şu kadar zamandır evliyim falan diyenleri duyunca ben çok geç kalmışım be evlenmeye :)

İnşallah tedavin güzel geçer de bebiş sahibi olursun 😇 böyle çevremde olsun burda olsun 21 22 yaşındayım şu kadar zamandır evliyim falan diyenleri duyunca ben çok geç kalmışım be evlenmeye :)
😂😂 A yok aslında evlilik için güzel bir yaş seninki. Ben pkos hastasıyım diye erken evliliğe karar verdim yaş ilerledikçe işler daha da zorlaşıyor çünkü

😂😂 A yok aslında evlilik için güzel bir yaş seninki. Ben pkos hastasıyım diye erken evliliğe karar verdim yaş ilerledikçe işler daha da zorlaşıyor çünkü
Çok geçmiş olsun 🙏🏻 bende işte anca bu yaşta dedim hadi artık evleneyim diye daha evlendiğim de çok yeni 26 gün oldu 😂

benim yaş 39 .istanbulda oturuyorum 7 ay önce boşandım ama eski eşim kızım için haftanın 3 günü gelip kalmaya devam ediyor ve edecek bi süre.benim durumumda olan yada boşanmış hanımlar sizde yazın dertleşelim tanışalım

Arkadaşlar merhaba.
Selam, 22 yaşında sayılırım yeni mezun oldum lisans mezunuyum. Ciddi bı ilişkim var bende buralarda yeniyim :) İstanbul doğumluyum Hatay'da yaşıyorum. Hataya gelmeyin tavsiye etmiyorum :))))

Eh bende burda her sorunuma üye olmadan çözümler buldum yıllarca sonra dedim ki ben niye üye olmuyorum zaten yalnızlıktan ölüyorum 😁 neyse bende Tuğba İstanbul'dan.

benim yaş 39 .istanbulda oturuyorum 7 ay önce boşandım ama eski eşim kızım için haftanın 3 günü gelip kalmaya devam ediyor ve edecek bi süre.benim durumumda olan yada boşanmış hanımlar sizde yazın dertleşelim tanışalım
Kızınız kaç yaşında? Bide zor olmuyor mu yani boşandınız ama gelip kalması eskiler aklınıza gelmiyor mu? Bir hüzün çökmüyor mu?

X