Göz Makyajı Konu kaş. Bi yardım edin kızlar.

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

sarmis

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Mayıs 2017
68
61
34
Merhaba arkadaslar. Kendimi bastan yaratmaya kararli oldugum su gunlerde en cok ihtiyacim olan sey iyi kas alan bir yer. Bana bir oneride bulunabilir misiniz. Ankarada yasiyorum. Tum onerilere acigim. Simdiden tesekkur ederim hepinize.

Merhaba arkadaslar. Kendimi bastan yaratmaya kararli oldugum su gunlerde en cok ihtiyacim olan sey iyi kas alan bir yer. Bana bir oneride bulunabilir misiniz. Ankarada yasiyorum. Tum onerilere acigim. Simdiden tesekkur ederim hepinize.
Ankarada neredesiniz ve bütçeniz ne kadar

Cankaya. Cok uzak olmadigi surece giderim nerde olursa. Butce de cok ucuk olmamali ki devamli gidebiliyim. Simdiye kadar hep 10-15 tl ye aldirdim. Iyi bi yer arayisindayim. Onerebileceginiz bi yer var mi.
Sancak mahallesinde çimen diye bir kadın var ona gidiyorum 10 TL'ye alıyor
Ama kaş tasarımı gibi bişe istiyorsan onlar pahalı oluyor tanıdığım bi yer var çok çok güzel kaş yapıyor ama 60 tl :olamaz::olamaz:

Sancak mahallesinde çimen diye bir kadın var ona gidiyorum 10 TL'ye alıyor
Ama kaş tasarımı gibi bişe istiyorsan onlar pahalı oluyor tanıdığım bi yer var çok çok güzel kaş yapıyor ama 60 tl :olamaz::olamaz:
Kaş tasarimi dedigimiz olay kendi kaslarima sekil vermek degil mi. Bu dovme gibi seyleri istemiyorum cunku. Neresi o iyi dediginiz yer ogrenebilir miyim

Kaş tasarimi dedigimiz olay kendi kaslarima sekil vermek degil mi. Bu dovme gibi seyleri istemiyorum cunku. Neresi o iyi dediginiz yer ogrenebilir miyim
Hayır dövme vs değil
Mevcut kaşını yüzüne uygun bir şekilde alıyor
Dümdüz kaşını alıp bırakmıyor
İnce ince yüz şekline en uygun modelde alıyor
Reklam olmasın mesaj atıyorum yerin ismini

Yaklasik 20 yildir gidiyorum.Sevda hanim var selanik cad 6/15 tokay is hani kizilay.Tel yasak sanirim o yuzden adres yazdim.Umarim memnun kalirsiniz..

X