Konsluk yapan birine olumsuz gözle bakar mısınız?

Ben olumsuz bakmam kimsenin hayatına herkesin yaşantısı kendine
Arkadaş çevremde böyle bir kimse yok. Ama baktığında arkadaş çevremde reklamcı/oyuncu da yok çünkü mühendisim izole bir çevrem yok. Tanısam böyle birini yargılamam.
. Siz kendinize uygun bir iş olduğunu düşünüyorsanız mutlu olacaksınız neden olmasın?
Ama girmeden iyi araştırın işin iç yüzünü. Belki de gerçekten göründüğü gibidir.

Ben olumsuz bakmam kimsenin hayatına herkesin yaşantısı kendine
Arkadaş çevremde böyle bir kimse yok. Ama baktığında arkadaş çevremde reklamcı/oyuncu da yok çünkü mühendisim izole bir çevrem yok. Tanısam böyle birini yargılamam.
. Siz kendinize uygun bir iş olduğunu düşünüyorsanız mutlu olacaksınız neden olmasın?
Ama girmeden iyi araştırın işin iç yüzünü. Belki de gerçekten göründüğü gibidir.
Teşekkür ederim

Münasebette bulunmam o kişiler ile evime almam, evine gitmem vs. Hayatı yaşayış şekli bana uymuyor der geçerim ama evladı varsa aynı bakış açısıyla yaklaşmam.

Insanların görüsü neden bu kadar önemli sorduğunuza göre tasvip etmeden bir işlere girmişsiniz. Bu yollar yanlış yollar kimse tabiki ilgilenmez. banane deyip geçsekte yolun mayın tarlası olduğunu herkes bilir

olumsuz bişi düşünmem ama olumlu bişi de düşünmem
samimi olmam hayatıma dahil etmem
ahlak kısmı da tabi ki önemli benim için ama başka bi sebebi daha var
belalı bi işin içinde, girdiği çıktığı ortamlar sağlam ayakkabı değil
kimse için de riske girmeye gerek yok yani arkadaşlık edersem bi şekilde sıkıntılı durumlardan bende nasibimi alırım gibime geliyor
şuan hayatımda biri yok bireysel b yorum yaptım bu nedenle ama bi ilişkim olsa veya evli olsam öyle bi insanı yakınımdan asla geçirmem onu da söyleyeyim

X