Kol Tüylerimi Sarartmayi Düsünüyorum ??

greenday

Guru
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2007
10
0
ya kıslar bn bisi sorcaktım ya bn kol tüylerimi sarartmayı düsünüyorum:sm_confused: fakat sararttıktan sonra geri eski haline döncek mi nasıl yapacaklar canm acıcak mı sararttıktan sonra tüylerim artıcak mı falan iste bu sorular merak ediyrm bu konuda bni bilgilendirebilir msnz simdidn tskrlr:uhm::uhm::uhm:

ya kıslar bn bisi sorcaktım ya bn kol tüylerimi sarartmayı düsünüyorum:sm_confused: fakat sararttıktan sonra geri eski haline döncek mi nasıl yapacaklar canm acıcak mı sararttıktan sonra tüylerim artıcak mı falan iste bu sorular merak ediyrm bu konuda bni bilgilendirebilir msnz simdidn tskrlr:uhm::uhm::uhm:

canım sesunun tuy sarartıcısını kullandım ben bıyıklar ıcın yani ilk basta baya bı yakıyor nedense. tuylerı uzatıyor gıbı sankı benımkini uzattılar. ayrıca belli bi zaman sonra tekrar kararmaya baslıyor. yine de kolların ıcın tavsıye ederım. ama bıyık ıcın onermıyorum

ya bı cok kullanan arkadsın yorumlarını okudum. kullanırken guzel ama daha sonra kılların daha cok kalınlastıgını ve uzadıgını soyluyorlar.

bende kollarımda kullandım kılları uzatıyo gibi evet.. kalınlaşma olmadı ama..
ben yinede kullanıcam baska carem yok.. daha pratik geliyo diğer yöntemlere göre.. ama yüz için bende önermem..

canım tüy sarartıcılar hakkında bi kaç konu açılmış onları oku bence.ben yıllarca kullandım sarartıcı yüzüme ve koluma acayip derecede uzatıyo yüzümdeki tüyleri öyle bi uzattıki anlatamam

canım sakın tüy sarartıcı kullanma.acaip uzuyolar tahmin bile edemezsin.ben kollarıma göbegime ve faullerime kullandım.pişmanım yani zaten bir ay içinde hatta daha kısa sürede kap kara oluyolar yine.SAKINNNNNNNNNN

canım sesunun tuy sarartıcısını kullandım ben bıyıklar ıcın yani ilk basta baya bı yakıyor nedense. tuylerı uzatıyor gıbı sankı benımkini uzattılar. ayrıca belli bi zaman sonra tekrar kararmaya baslıyor. yine de kolların ıcın tavsıye ederım. ama bıyık ıcın onermıyorum

ya bı cok kullanan arkadsın yorumlarını okudum. kullanırken guzel ama daha sonra kılların daha cok kalınlastıgını ve uzadıgını soyluyorlar.

ben hiç kullanmadım kızlar ama kullanan arkadaşlarım vardı.Bizzat uzattığına şahit oldum.Aldırmayı denesen çok belirginse.Zaten kol hemen uzamıyo.Ama belirgin değilse o kadar,bence hiç elleme canım.Çok da göze çarpmaz.

ay yorumlar icin cook tskrlr o zaman bnm lazerden baska sansm yokk yasımı beklicm napalım cvplar icin cok tskrlra.sa.s

ben hiç kullanmadım kızlar ama kullanan arkadaşlarım vardı.Bizzat uzattığına şahit oldum.Aldırmayı denesen çok belirginse.Zaten kol hemen uzamıyo.Ama belirgin değilse o kadar,bence hiç elleme canım.Çok da göze çarpmaz.

ya bnm pek belirgin diil ama alırsam daha ii olcak gibi düsündm:))

Canım yanlış anlama sormamı ama çok mu rahatsız ediyo seni o kadar uzun mu yani?

Eğer tamamen kurtulmak istiyosan lazer yaptır.Biraz pahalı gelirse lazer,buralarda çok pahalı da o yüzden dedim canım.Bence sir ağdayla aldırabilirsin.Hemen de uzamıyo.Hem kışın aldırmana gerek de yok kısa kollu giymediğimiz için.ama yine de senin fikrin.

ya lazer yaptırıcam ama 18 yasından kücükler galiba lazer yaptıramıyomus ondan dolayı lazere kadar sarartmayı düsünyodm

sarartıcı tavsiye etmem canım hem uzuyor tüyler hem de siyah siyah çıkıyor

ya lazer yaptırıcam ama 18 yasından kücükler galiba lazer yaptıramıyomus ondan dolayı lazere kadar sarartmayı düsünyodm
canim benim ya,hem 18 den kucuksun yani daha cocuk sayilirsin niye takildin ki sen bu tuylere bu kadar?Ben Turkiyedeyken kuaförluk yapiyordum genelde kol tuylerini sarartanlarin hepsi cok pismanlar ve sonra agda yaptirmak zorunda kaliyorlar.Sana tavsiyem sudur ki epilasyon yaptiramiyorsan sarartmayi da zaten hic dusunme utuleme dedigimiz yolla bir sure idare etmeye calis ya da agda yaptir sir agda cogaltmaz.Ama her zaman dogal olan guzeldir be kizim..

canim benim ya,hem 18 den kucuksun yani daha cocuk sayilirsin niye takildin ki sen bu tuylere bu kadar?Ben Turkiyedeyken kuaförluk yapiyordum genelde kol tuylerini sarartanlarin hepsi cok pismanlar ve sonra agda yaptirmak zorunda kaliyorlar.Sana tavsiyem sudur ki epilasyon yaptiramiyorsan sarartmayi da zaten hic dusunme utuleme dedigimiz yolla bir sure idare etmeye calis ya da agda yaptir sir agda cogaltmaz.Ama her zaman dogal olan guzeldir be kizim..

ya sir agdayı bnde istiyorum ama annem ugrasamazsın sen onla falan diyo o yüzden onuda yapamıyorum neyse bn artık böle idare etmeye calısırım ya zaten cook fazla diil bnmkiler cevremdekiler falanda fazla diil diyo ama ne bilim iste banada alırsam daha güzel görünür gibi geliyoo...yorumlar icin cook tesekkrlr:))))

canım ütüleme(ocakta kılları yakma) demişsin ama ben onuda denedim saratıcıdan daha kötü tüyleri çok kalınlaştırıyo.ama sir harika uğraşmasıda hiç zor diil alışıyo insan zamanla ve süper azaltıyoa.s.

canim en iyisi lazer yada igneli epilasyon kendim yaptirmadim ama su guzellikte okumadigim (is icabi) konu kalmadi böyleliklede cogu konularda fikir edindim hic bilmedigim seyler ogrendim
sizlerlede paylasmayi seviyorum yerimseniben
sarartmadan memnun kalmayanlar var hatta yapmayin bosuna diyenler iyice oku et öyle yap tatlim yerimseniben

X