Kocanıza bedel ödetmek hayatı zindan etmek için neler yapardınız?

👍 hayatını zindan edecek tavsiyeler istediğine göre muhtemelen aldattı, aldatan adamın çamaşırı yıkanıp yemeği yapılırken hayatı zindan olmuyor ki🤷‍♀️

Şuraya yazıyorum zindan etme taktikleri uyguladığında adam yine aldatır sen beni süründürdün gözüm dışarı kaydı suçlusu sensin der, böyle zeytinyağı oluyor bazıları.
Halbuki yollayacaksın anasının yanına,al sana zindan. 🥊😂

Simdi siz feci bedel odetip affedecekseniz.o adam da bedelini ödedim tekrar yerim bu naneyi diyecek.Bu döngü de böyle sürecek.
Muhtemelen tensel aldatilmasa da bi işler karistirdi bu adam sanalda falan.Onun bedeli icin fikir istiyor.

Erkekler kadın gibi girift düşünmezler. Düz mantık olurlar. Hayatı zindan edeyim derken dünyan başına yıkılır. Sen hayatı zindan etmek isterken o bu durumdan dolayı senden iyice soğup uzaklaşır. Affedeceksen et geç. Aksi asla etki etmeyecektir. Kendini sinir krizi geçirirken bulursun.

Canlarım kocam bi konuda suçlu hatası büyük affettirmeye çalışıyor kendini affedicem ama bedelini ödetmem lazım ona hayatı zindan etmem lazım 😋 ancak bu konuda pek iyi değilim dişli kadınlarımızdan taktik istiyorum ağır bedel ödetmek hayatı zindan etmek için neler yapıyorsunuz neler yapabilirim

6 aylık bebeğim var kendini affettirmek istiyor ama öyle hemen affetmek istemiyorum evlilik boyunca zindan etmiycem tabi ama bi bedel ödetmek istiyorum
Erkekler parayı sever oda hatasını bildiği için sürekli para isteyin verir kendine alışveriş yap kuaföre git saçını boyat rahatlarsın kendin mutlu olmaya çalış ama onun parasını hortumlayarak 😂

Silah çekerek şişeye oturtun da bi daha bulaşmasın size. Tövbest ne bedeli mafya gibi? Olayı bilmiyoruz, mantıklı yorum nasıl yapılsın? Topuğuna sıkın mı yazalım yani bu mudur?

Erkekler hayati kendine zindan ettirmez. Suclu olsalar bile "amma sıktın" der ipleri koparirlar. Tabi burda buyuk hata yapan erkeklerden bahsediyorum. Aldatan, kumar oynayan vs. Anca corabini camasir sepetine atmayan, bulasiklari makineye dizmeyen erkekler bedel öder. Geri kalani piskindir, gider yine aldatır, kumar oynar, siddet gösterir
Klozet kapağını kapatmayanı unutmuşsunuz :)) çok önemli o konu

Canlarım kocam bi konuda suçlu hatası büyük affettirmeye çalışıyor kendini affedicem ama bedelini ödetmem lazım ona hayatı zindan etmem lazım 😋 ancak bu konuda pek iyi değilim dişli kadınlarımızdan taktik istiyorum ağır bedel ödetmek hayatı zindan etmek için neler yapıyorsunuz neler yapabilirim

6 aylık bebeğim var kendini affettirmek istiyor ama öyle hemen affetmek istemiyorum evlilik boyunca zindan etmiycem tabi ama bi bedel ödetmek istiyorum
Evi arabayı üstüne yap bide ağırlığınca altın iste ama yüz verme 🤣 süründür ama öldürme 😂 haa bide o yokmuş gibi görmezden gel hep laf vur somurt hatasını her fırsatta yüzüne vur ölmekten beter olur 😂

Bu sene bende terası sebze bahçesine çevireyim diyorum, hem fiyatlar çok uçtu hem de sebzeler aşırı ilaçlı :KK43:
Size tavsiyem belediyelerin ücretsiz hobi bahçeleri var çok şirin 🥰 her şehirde varmı tam bilmiyorum ama küçük şirin bir bahçemiz var ve stres atmak için ,sebze ihtiyaçlarını karşılamak için birebir 🥰 bir araştırın derim

Niye böyle bir şey için uğraşıyorsunuz.
Hayatiniz için mutluluklar arama imkanı varken.
Hiç anlamıyorum
Affedemeyeceginiz bh kadar hirslandiran birsey varsa bosayin

X