Kocanıza bedel ödetmek hayatı zindan etmek için neler yapardınız?

Nedesemolmuyor1

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Mart 2019
2.829
1.409
32
Canlarım kocam bi konuda suçlu hatası büyük affettirmeye çalışıyor kendini affedicem ama bedelini ödetmem lazım ona hayatı zindan etmem lazım 😋 ancak bu konuda pek iyi değilim dişli kadınlarımızdan taktik istiyorum ağır bedel ödetmek hayatı zindan etmek için neler yapıyorsunuz neler yapabilirim

6 aylık bebeğim var kendini affettirmek istiyor ama öyle hemen affetmek istemiyorum evlilik boyunca zindan etmiycem tabi ama bi bedel ödetmek istiyorum

Son düzenleme:
Valla biz pek kavga eden bir cift degiliz. Sadece bir buyuk kavgamiz var. Onda da ben bisey yaptigimi sanmiyordum ama sonrasinda esim demisti ki ona bakarken boka bakar gibi bakiyormusum. Kendinden tiksinmis.bir kac gun boyle gecmistim
İstemsizce güldüm yaa cok iyiymişş😂😂😂

Canlarım kocam bi konuda suçlu hatası büyük affettirmeye çalışıyor kendini affedicem ama bedelini ödetmem lazım ona hayatı zindan etmem lazım 😋 ancak bu konuda pek iyi değilim dişli kadınlarımızdan taktik istiyorum ağır bedel ödetmek hayatı zindan etmek için neler yapıyorsunuz neler yapabilirim
Niye affediyoruz ne yaptı? Eziyetli hayatı aindan etmeli falan diyorsun yani.
Bunu al o zaman ama eşinde kullan :)
1708198199623.png

Bu çok çocukça. Süründür de aklı başına gelsin olayına inanmıyorum. Konuşarak çözülmeyecek kadar büyük bir problemse affetmezdim. Zaten bana böyle büyük yanlış yapacak kadar gözü karardıysa eziyet çekme gibi bir olaya girmeyecektir. Eşim de ben de uzun süreli trip çekmeyecek insanlarız. Bir iki defa kendimizi ifade eder özür dileriz. Karşı taraf inat edecek olursa da eh keyfin bilir deriz. Sürünme, eziyet çekme gibi bir durum olmaz.

Bir arkadaşım eşini 3 aydan fazla süre eve almadı. Daha rahat bir giyim tarzına geçti. İşe girdi. Kocasının parasını eskiden harcadığından fazla harcıyor. Şimdilik sular duruldu ama gelecekte ne olur bilmiyorum. 3 çocuk vardı ve ailesi boşanmasına destek olmadı.

Şahsım adına kocama en büyük bedel bensiz kalmaktır der, boşardım. 😁 Bazı şeyler bedel ödetmek ile geçmez. Bence ya affedin yola devam edin ya da ayrılın. Bedel ödetiyorum derken evliliğinize zarar verirsiniz.

X