Kocanıza bedel ödetmek hayatı zindan etmek için neler yapardınız?

Canlarım kocam bi konuda suçlu hatası büyük affettirmeye çalışıyor kendini affedicem ama bedelini ödetmem lazım ona hayatı zindan etmem lazım 😋 ancak bu konuda pek iyi değilim dişli kadınlarımızdan taktik istiyorum ağır bedel ödetmek hayatı zindan etmek için neler yapıyorsunuz neler yapabilirim

6 aylık bebeğim var kendini affettirmek istiyor ama öyle hemen affetmek istemiyorum evlilik boyunca zindan etmiycem tabi ama bi bedel ödetmek istiyorum
bıcakla 🤣🗡️

Maddi bi ceza kes bi kere. Sana senin şahsına ve boşanma vs durumlarında hak iddia etmeyeceğini kabuk edik sözleşme imzalayarak ev veya araba alsın. Bide manevi ceza ver , eskisi kadar yüz verme . Yukarı biri yazmış boka vakar gibi bakmak etkiliymis, bunu dene .

Maddi bi ceza kes bi kere. Sana senin şahsına ve boşanma vs durumlarında hak iddia etmeyeceğini kabuk edik sözleşme imzalayarak ev veya araba alsın. Bide manevi ceza ver , eskisi kadar yüz verme . Yukarı biri yazmış boka vakar gibi bakmak etkiliymis, bunu dene .
ayy yanlış alintilamisim , pardon

Canlarım kocam bi konuda suçlu hatası büyük affettirmeye çalışıyor kendini affedicem ama bedelini ödetmem lazım ona hayatı zindan etmem lazım 😋 ancak bu konuda pek iyi değilim dişli kadınlarımızdan taktik istiyorum ağır bedel ödetmek hayatı zindan etmek için neler yapıyorsunuz neler yapabilirim

6 aylık bebeğim var kendini affettirmek istiyor ama öyle hemen affetmek istemiyorum evlilik boyunca zindan etmiycem tabi ama bi bedel ödetmek istiyorum
Boşardım bundan büyük bedel mi var belli ki aldatmış bebekte var ve en hassas döneminizdesiniz güzel bir maddi manevi tazminat zina ne varsa açardım ohh mis

Eğer aldatıldıysan ve buna rağmen devam edeceksen asıl bedeli sen ve çocuğun ödeyecek , eşin zamanla bu aldatma işini utanmadan çekinmeden yapacak ( ki eğer sorun aldatma ise) bak herseyin affı var ama aldatmanın yok , bir kere aldatan yine aldatır , çocuğu bahane etme hiç, konfor alanımdan çıkmak zor geliyor bana de ...

Bu arada 2023 de konu açmışsın eşinle ilgili adam kahvehaneden çıkıyormuş ki, büyük ihtimalle sen hamilelik doğum , bebek bakımına dalmışken seni aldattı ve şimdi sen de kendin içinde affetme yolları arıyorsun ama yanlış yapıyorsun, çocuk icin demişsin de cocuk böyle babayı bilse ne bilmese ne , adam bildiğin leş, bu adamla devam edersen çocuğuna yazık edersin , Allah aşkına şu çocuğu bahane etmeyin, babasız büyüdüm hem de misler gibi, evde hır gür ,kavga olacağına , psikolojimiz bozulacağına çiçek gibi büyüdük huzurla, babamla yaşamaya devam etseydik suanda ne mesleğim olurdu ne de şimdiki kültürüm ve hayat konforum, babam tam bir sorumsuz ve cahildi, annemden Allah razı olsun böyle saçma sapan bir adama maruz bırakmadı bizi , şu soruya cevap verin öncelikle kendiniz için mi yoksa cocuk için mi devam edeceksiniz, cevap çocuk ise kendinizi kandırıyorsunuz...

Yaşınız kaç? 17 felanmı?

X