Bosanana kadar evden ayrılmak istemiyorum hukuken kocam zorla çıkarabilir mi

Niye bilmiyorum dünden beri dert oldu bu konu bana ya, kanım dondu ondan herhalde. Yorum yazmıştım ama yeniden yazayım belki konu sahibi girip okuyordur.
Eski sevgilim milli boksördü ve inanılmaz sakin bir adamdı. Öyle agresif, kavgacı biri değildi. Birgün adama arkasından yaklaştım hani gözlerini kapatayım diye olur ya, aman yarabbi o nasıl refleks arkasını aniden dönüp kolumu o kadar hızlı tuttu ki. Bak vurdu kırdı demiyorum, refleksle kolumu tuttu sadece. Unutamıyorum bunu, bir insan birinin kolunu o kadar sert tutamaz yani, vurmaya kalksa ölürüm net.
Kaldı ki adam sizi dövsün diye uğraşıyorsunuz, ne sanıyorsunuz iki tokat yiyeceksiniz hop evleri mi alacaksınız? Yemin ederim sonra haberlerde kadın cinayeti görüp kendimize gelmiyoruz. Etmeyin eylemeyin.

Doverse kesin bı yerim kırılır çünkü onbeş yıllık sporcu şunu merak ediyorum doverse ve darp raporu alırsam işinden olur mu ? Buskide ama sonuçta özel guvenli atarlar mi ? Atilacaksa değer eve bir lira ekmek parası bırakmıyor şu an beni caydırmak için.
Bi yerinizin kırılmasını bayılmak falan mı sanıyorsunuz size vurduğu bi yumrugun zedesini ömür boyu vücudunda taşıyacaksın belki, hepsi bir yana böyle düşünmenizi de hiç etik bulmuyorum iyi yada kötü sevip evlendiğiniz insanı bosarken giderayak isinden edeyim mantığı çok yanlış

X