Bosanana kadar evden ayrılmak istemiyorum hukuken kocam zorla çıkarabilir mi

zuzummmm

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2024
32
-1
34
Daha önce dediğim gibi annesi eşim uzerinde o kadar söz sahibiymiski bu zamana kadar her dediğini her konuda yaptirmis.bı bizim evlenmemize engel olamadı.evlenince ilk aydan basit şeylerden sıkıntı çıkardılar az çeyiz getirdi çalışsın vs ,evlenmeden çalışmam demiştim halbuki, eşimde bana hicbisey yapmadı düğün eşya vs eski eşyaya geldim gelinlik ayakkabı vs hicbirsey almadı ama bana hesap sordular. neyse ayırmak için büyü yapmış sana şizofren vs demişler ardımdan benim haberim yok.sonrasinda büyü yaptıkları da çıktı vs vs
En son büyü olayında konuşmayı kestiler çünkü annesi ya o ya ben dedi buda atmayinca annen yok deyip kapadı suratına açmadı.Ben bayram günü aratttirdim bu seferde bana kim bakacak yaşlı kariyim vs diye aklına.Evlenmeden önce yaşlılık durumunda ailenede bakmam demiştim oda anneside kabul etmişti annesinin evi ve maaşı var. annesi şimdi yeğeninin nişanı için gelecek ve stres başladı yine abisi ablası kadını kesinlikle evlerine sokmuyolar düğünümde abiside gelmedi ablasida son anda zorla geldi simdi annesi geleceği için kavganın dozu arttı ve bana bugün annenler cuma gideriz( ödünç aldığı babamın arabasi vardı, ara ara alıp kullanır ,içine asla benzin koymaz ,babam ise doldurur verir utanmaz vs) senide birakir ben dönerim dedi.
Ben benimle böyle kolayca oynasınlar istemiyorum ekmeklerine yağ sürüp çekilmek istemiyorum evden ayrılmak istemiyorum annesiyle ablasına gitsin ablası boşanmış kirada evi var evine üç maaş giriyor dublex evi var orda kalsınlar madem öyle .
Beni zorla evden çıkarabilir mi ? Milli sporcu boksor Beni doverse ağzımı burnumu kırar ama ragziyim o derece hincliyim.Belediyede özel güvenlik işinden atılır mi doverse ?

Son düzenleme:
Çıkaramaz, boşanana kadar ikinizin de evi.

Dövme işi yak, lütfen KADES indir, akşamları da adamın gözüne çok görünme. Evet şikayet edersen belediyeye muhtemelen kovallarlar ama dayak yiyeceğin noktaya gelmeden çık git bence önce kendini düşün.
Doverse kesin bı yerim kırılır çünkü onbeş yıllık sporcu şunu merak ediyorum doverse ve darp raporu alırsam işinden olur mu ? Buskide ama sonuçta özel guvenli atarlar mi ? Atilacaksa değer eve bir lira ekmek parası bırakmıyor şu an beni caydırmak için.

Doverse kesin bı yerim kırılır çünkü onbeş yıllık sporcu şunu merak ediyorum doverse ve darp raporu alırsam işinden olur mu ? Buskide ama sonuçta özel guvenli atarlar mi ? Atilacaksa değer eve bir lira ekmek parası bırakmıyor şu an beni caydırmak için.

Ablacığım ağzın burnunun kırılması oyuncak değil, deli misin kemikllerin kırılır baka girme sakın o işlere ... cik git o evden sonra nafaka talep edersin paralara oyle konarsin.

Şaka mısınız? Bu işin şakası olmaz sakın bu şekilde bir şeylere zorlamayın eşinizi Allah korusun ya öldürse sizi olur mu böyle iş hiç!

Ben senç anlayamadım. Sana şiddet uygulama potansiyeli olan bir adamla neden inatlaşıyorsun. Mahkemede paylaş kozunu bitir. Hani eline ne geçecek. Sadece kendini tehlikeye atıyorsun. Evet bu arada size şiddet uyguladığına dair dava açılır ve ceza alıp kesinleşirse çalıştığı yere ihbarda bulunur çok önemli bir durum mu şuan bu kısım?

Tüm konularınız okudum biliyorum. Burada size ne söylenirse söylensin işe yaramıyacak. Çünkü sizde verilen tavsiyeleri doğru uygulayacak potansiyel yok. Tüm hareketleriniz mantıksız ne yazık ki.
"Ağzımı burnun kırarsa razıyım" ne demek oluyor??? Off off!!! Kendinize gelecek gibi görünmüyorsunuz ama yine de bunu diliyorum sizin için.

Ben senç anlayamadım. Sana şiddet uygulama potansiyeli olan bir adamla neden inatlaşıyorsun. Mahkemede paylaş kozunu bitir. Hani eline ne geçecek. Sadece kendini tehlikeye atıyorsun. Evet bu arada size şiddet uyguladığına dair dava açılır ve ceza alıp kesinleşirse çalıştığı yere ihbarda bulunur çok önemli bir durum mu şuan bu kısım?
İhbar alması atılmasına yeterli mi ? Yedi ay zaten çektim ailem sen seçtin adamı çek gelme dediler.Cektigimle mi kalayım anası ablası abisi istediğini elde etmiş olacak resmen adama her istediklerini yaptırıyorlar bı sözle sebepsiz bosatip attırıyor kolay mı öyle ?Derdi eve gelip yerleşmek bosanana kadar benim gibi sürünsün gelmesin istiyorum hatta dayak yiyip işinden attirmak istiyorum.İsi çok rahat dağın başı yan yatıp geliyolar mangal yapiyolar uyuyolar canları iateyince çay atistirma keyfi sürekli tel vs oyalaniyolar ordan atılsa normal işe girip calisabilecek göre sahip değil bu.Hayatimi mahfettigi gibi mahfolsun istiyorum.
Aslında darp raporu alacağımı bilsiginden hep ufak tefek darp ediyo saçımı cekiyo tokat atiyo omza yumruk ufak şeyler hep ama evden çıkmayınca belki gözü döner

Tüm konularınız okudum biliyorum. Burada size ne söylenirse söylensin işe yaramıyacak. Çünkü sizde verilen tavsiyeleri doğru uygulayacak potansiyel yok. Tüm hareketleriniz mantıksız ne yazık ki.
"Ağzımı burnun kırarsa razıyım" ne demek oluyor??? Off off!!! Kendinize gelecek gibi görünmüyorsunuz ama yine de bunu diliyorum sizin için.
Sebebini söyledim ama ? Boşanma sonuçlanana kadar evde kalmak istiyorum gidecekse o gitsin niye eziyet tek taraflı oluyor.İsten atilacaksa eğer darp edilmeye razıyım dedim

Sebebini söyledim ama ? Boşanma sonuçlanana kadar evde kalmak istiyorum gidecekse o gitsin niye eziyet tek taraflı oluyor.İsten atilacaksa eğer darp edilmeye razıyım dedim

Ayy!!! Gerçekten ne dediğinizi bilmiyorsunuz? Neredeyse adam sizden boşanıyor diye hak vericem bu sözlerinizden sonra.

Ablacığım ağzın burnunun kırılması oyuncak değil, deli misin kemikllerin kırılır baka girme sakın o işlere ... cik git o evden sonra nafaka talep edersin paralara oyle konarsin.
Derdim para değil hayatımla onurumla şerefimle oynaması para olsaydı evlenirken isterdim bedava evlendim.Hicbiswyimde yok evliykende olmadı aşık sandım adam kendine aşıkmış rolmus sadece

İhbar alması atılmasına yeterli mi ? Yedi ay zaten çektim ailem sen seçtin adamı çek gelme dediler.Cektigimle mi kalayım anası ablası abisi istediğini elde etmiş olacak resmen adama her istediklerini yaptırıyorlar bı sözle sebepsiz bosatip attırıyor kolay mı öyle ?Derdi eve gelip yerleşmek bosanana kadar benim gibi sürünsün gelmesin istiyorum hatta dayak yiyip işinden attirmak istiyorum.İsi çok rahat dağın başı yan yatıp geliyolar mangal yapiyolar uyuyolar canları iateyince çay atistirma keyfi sürekli tel vs oyalaniyolar ordan atılsa normal işe girip calisabilecek göre sahip değil bu.Hayatimi mahfettigi gibi mahfolsun istiyorum.
Aslında darp raporu alacağımı bilsiginden hep ufak tefek darp ediyo saçımı cekiyo tokat atiyo omza yumruk ufak şeyler hep ama evden çıkmayınca belki gözü döner
Atılır ama boşa hayatını mahvediyorsun. O adam seni rahat bırakmaz

Beni sevmiyoki niye uğraşsın bazı erkekler mallari olarak görür kendisine ait olan şeyi ezdirmez laf edilse kan çıkarır ,benimki bana herkese sovduruyo ,gece onikide sokak ortasında yürüyüşe çıkmışken birakiyotelim vs yoktu yanimda on dk oldu sen on dk yürüyelim demiştin diye oyun oynamak için beni bırakıp eve dönüyor.Bu adam mı uğraşacak ? Ailem zaten şehir değiştirmeyi planlıyordu bizden alakasız onlarla giderim bulamazda beni intikam için.

Derdim para değil hayatımla onurumla şerefimle oynaması para olsaydı evlenirken isterdim bedava evlendim.Hicbiswyimde yok evliykende olmadı aşık sandım adam kendine aşıkmış rolmus sadece

Bir bedel ödetmek istiyorsanız tazminat ve nafaka davası açın. Bu şekilde daha fazla bedel ödetirsiniz. Yoksa adam ağzınızı burnunuzuda kırar, o da yanına kâr kalır.

X