Kocam seks bağımlısı olabilir mi ?

Yeni evlilerin enerjisi fazla oluyor evet.Gün içersinde 6kez istiyodur herhalde.Gece bir anda 6 kez nasıl yapsın istesede olamaz bence diye düşünüyorum.Belki ilaçla olur.🫨
Muhtemelen zirveyi görmediğinden isteği bitmiyordu, belki adamda erken boşalma vardı yoksa orgazm olmasa bile kurur insan birkaç ilişkiden sonra

Muhtemelen zirveyi görmediğinden isteği bitmiyordu, belki adamda erken boşalma vardı yoksa orgazm olmasa bile kurur insan birkaç ilişkiden sonra
Ola bilir öyle evet sorun varsa.
Yani bir gecede 2kezle yeterli zirveyi görup tatmin olunca artık yeniden yapmaya gerek kalmıyor önemli olan ilişkinin kalitesi.😁

Merhaba. Anlatması zor o yüzden dümdüz yazacağım. Kocam benimle birlikte olduğu halde bir de mastürbasyon yapıyor bunu kesinleştirdim. Bu beni derinden sarstı. Daha dün birlikte olmuştuk. Ertesi gün banyoda mastürbasyon yaptığını anladım. Banyodan hemen sonra kendisine ilgi gösterdim. Muhtemelen birlikte olamaz diye düşündüm ama hemen yeni bir sekse hazır hale geldi. İnanamıyorım gerçekten. Tamam erkek fizyolojisi farklı tamam onların cinsel gücü ve isteği daha yoğun ama bu kadarı da fazla değil mi ? Haftada 2-3 kez birliktelik bence normal ve yeterli. Ama benim kocam neden böyle. Kendimi yetersiz vs hissetmiyorum. Çünkü bence kendisi anormal.
Evde yapmasina göz yummazsan disarda yapar hangisi sence daha dürüstlük..
Canim sende ara sira gir yanina😊

Şeyini kessin🤣

Siz yanlış anladınız sanırım evli kadınlarla birlikte oluyor çirkinden kasıt o
Kessin.mi?
Konu sahibinin kadınlar ile bereber oluyoru kacirdim mi acaba.ama yok .diyorki esim peş peşe benle ve banyod masturbasyon yapiyor yetmedi beninle tekrar iliskiye hazirlandi dedgini yadigin ustune cirkin dediginizi sandim .
Ama nerde evli kadinlar ile beraber oluyor yazisi

Kessin.mi?
Konu sahibinin kadınlar ile bereber oluyoru kacirdim mi acaba.ama yok .diyorki esim peş peşe benle ve banyod masturbasyon yapiyor yetmedi beninle tekrar iliskiye hazirlandi dedgini yadigin ustune cirkin dediginizi sandim .
Ama nerde evli kadinlar ile beraber oluyor yazisi
Yok biz başka birinden bahsediyorduk konu sahibinin kocasından değil

Merhaba. Anlatması zor o yüzden dümdüz yazacağım. Kocam benimle birlikte olduğu halde bir de mastürbasyon yapıyor bunu kesinleştirdim. Bu beni derinden sarstı. Daha dün birlikte olmuştuk. Ertesi gün banyoda mastürbasyon yaptığını anladım. Banyodan hemen sonra kendisine ilgi gösterdim. Muhtemelen birlikte olamaz diye düşündüm ama hemen yeni bir sekse hazır hale geldi. İnanamıyorım gerçekten. Tamam erkek fizyolojisi farklı tamam onların cinsel gücü ve isteği daha yoğun ama bu kadarı da fazla değil mi ? Haftada 2-3 kez birliktelik bence normal ve yeterli. Ama benim kocam neden böyle. Kendimi yetersiz vs hissetmiyorum. Çünkü bence kendisi anormal.
Salın şu adamları :KK48: bırakın biraz kendi halinde de takılsınlar. Seninle beraberliğinde sorun yoksa isteklerini karşılıyorsa yüksek libido ekstra bi şans valla 🤣

Kimi ister her gün sex kimi ister hafta bir adam her gün sex istiyor suç istemiyor gene suç .bizde ayda bir terelleum

Kız ne güzel işte 😘 ilgisiz olsa kalkmasa daha kotu valla anlamıyorum evliligin %80 i cinsellik zaten. Eşinin seni arzulamasi iyi birşey olmali senin için. Bide eşin kendine fazla güvenen biriyse genelde libidosu daha fazla olur. Erkeklerde de öyle bir durum var.

X