Erken boşalma problemi ve isteksizlik.

arkadaşlar konuyu ben acınca bana kalmış mevzu ama bizim problem çözüldü ya :halay:valla cinselliğimizin en güzel anlarını yasıyoruz masallah. konuştuk hallettik. daha anlayışlı ve acık olmaya karar verdik birbirimize işe de yaradı.

arkadaşlar konuyu ben acınca bana kalmış mevzu ama bizim problem çözüldü ya :halay:valla cinselliğimizin en güzel anlarını yasıyoruz masallah. konuştuk hallettik. daha anlayışlı ve acık olmaya karar verdik birbirimize işe de yaradı.
Erken boşalma konusunu nasıl hallettiniz peki ?

Erken bosalma sorunu evliliğin en basındaydı. Zaman ilerledikçe daha iyiye gitti. Ben geç orgazm oluyordum o erken geliyordu şimdi süreyi daha verimli kullanıp ortalama bir sürede buluşuyoruz.
Kız o kadar konu açtın bisürü kişi cevap yazdı bari nasıl çözdüğünüzü de anlatsan :) Sinirlenmeden tartışmadan nası çözdünüz mevzuyu , isteği nasıl arttı sonradan? Bir de en önemli konuyu geçiştirmişsin süreyi nasıl verimli kullanıyosunuz bu kardeşlerine de yardımcı ol :KK70:

Kız o kadar konu açtın bisürü kişi cevap yazdı bari nasıl çözdüğünüzü de anlatsan :) Sinirlenmeden tartışmadan nası çözdünüz mevzuyu , isteği nasıl arttı sonradan? Bir de en önemli konuyu geçiştirmişsin süreyi nasıl verimli kullanıyosunuz bu kardeşlerine de yardımcı ol :KK70:
Hemen yazayım. Aslında şöyle ikimiz de birbirimizin ilkiydik o yüzden iki acemi bir araya gelince evliliğin basında yıpranmalar yaşandı. Cinsellik problemleri bende travma oluşturdu onu da uzaklaştırdı. Ben her kavgada bunu ortaya döktüm. Sürekli bundan kavga çıkardım. En son artık bunun yanlış olduğuna karar verdim. Son tartışmada adam gibi konuştum artık. Ne hissediyorsak dürüst olalım, herhangi bir konuda sıkıntı ya da beklenti varsa söyleyelim dedik. Bu bir farkındalık yarattı. “Benim senden şu beklentilerim var” demek ve karşılığında sakin kalarak cözüm bulmaya çalışmak sorunu %80 halletti.
aynı anda tatmine ulaşma noktasında ise şöyle oluyor ara ara yavaşlıyoruz. Ara ara hızlanıyoruz. Her zaman orgazm oluyorum diyemem ama hani psikolojik de olsa bir tatmine ulaşıyorum.
Özellikle tv karşısında otururken oynasmaya başlıyorum dizi bitince direkt yatağa geçip hızlı sevişme güzel oluyor. Valla bazen film cekiyormus gibi artistik hareketler yapıyorum yavaş yavaş öpmek ,gözlerinin içine bakmak , boynunu koklamak gibi bu da gaza geliyor 😂 o zaman daha istekli oluyor. Maşallah diyeyim gayet iyiyiz gün aşırı birlikte olmak istiyor. Mesela önceden ben orgazm olayım diye kendini çok kasıyordu boşalmamak için. Eziyet oluyormus meğer ona. O da bana bunu söyledi. Ben de artık hızlı olmayı öğrendim. Valla bakıyorum o gelecek gibi kendi kendimi koşuluyorum “ çabuk çabuk bak o geliyor” diye zihnimi eğittim galiba 😂

Aynı problem benim eşimde de vardı. Bazen bir ürologa görünmek iyi geliyor. Ama doktoru iyi seçmek gerekiyor. Biz prof.dr.Ege Can Şerefoğlu'na gittik. Kısa bir sürede derdimizi çözdü. Çok ilgili bir doktor. Randevu almak biraz zor ama asistaniyla tatlı dille konuşursanız bir boşluğa sikistirabiliyor 😀 evliliğin temeli cinselliktir böyle bir duruma yardımcı olmak isterim. İsteyen olursa asistanının numarasını yazabilirim mesajdan✌️

Aynı problem benim eşimde de vardı. Bazen bir ürologa görünmek iyi geliyor. Ama doktoru iyi seçmek gerekiyor. Biz prof.dr.Ege Can Şerefoğlu'na gittik. Kısa bir sürede derdimizi çözdü. Çok ilgili bir doktor. Randevu almak biraz zor ama asistaniyla tatlı dille konuşursanız bir boşluğa sikistirabiliyor 😀 evliliğin temeli cinselliktir böyle bir duruma yardımcı olmak isterim. İsteyen olursa asistanının numarasını yazabilirim mesajdan✌️
reklam kokan hareketler bunlar.

Nasıl bir profil fotoğrafı bu ya ? :KK70: bankacı pozu hashtag. Ya fotoyu kırp ya ayarlardan profili gizle. adam gibi yapın şu işi :KK70:

Cinsellik olmadan evlilik olmuyor ne yazikki üroloji doktoruna gidebilir eşiniz.

İlk başlarda daha kası sürüyordu. Zamanla kendini tutmayı öğrendi ön sevilme hariç sanırım 10 dk vs sürüyor birleşme. Fakat ritmik olmuyor çünkü kendini zor tutuyor. Arada duraklıyoruz. Yani elini kullandığı zamanlar oluyor ama ben konsantrasyonu kaybetmiş oluyorum. Sekse bakış açım değişmiş gibi hissediyorum sekste amacım o zevk alsın o istesin o tatmin olsun gibi
Ayy çok zor ya geciktirme için ilaç vs alsanız

Kimisi erken boşalmadan dertli olur sıkıntısı olur kimiside geç boşalma konusunda ortayı bulmusuz çok şükür zor bir durum ama gerçekten Dr abgoruesi lazım geciktirmeyin bnce

Psikiatris kontrollü bazı anti depresantlar erken boşalmaya çok önemli etkiler gösterebiliyor. Özellikle " dapoksetin " içerikli ilaçları araştırabilirsiniz.

Not: İnternetteki kaynağı belli olmayan ürünlere itibar etmeyin. Sonuçta bu bir ilaç. Muhakkak bir " psikiatri doktoruna " muayene olun. Psikiatri ile ne alaka diyenler olabilir, bahsettiğim ilaç da anti depresant grubundadır. Dediğim gibi reçetesiz satılan türler de var ama doktor' a danışarak kullanmak, sağlık ve OLASI YAN ETKİLER açısından daha güvenlidir. Bu mesaj, bir ilaç tavsiyesi olmayıp, hangi doktora hangi tür ilacı danışmanız gerektiğine dair bilgilendirme mesajıdır. Kaş yapayım derken göz çıkarmamak adına, yine tekrarlayayım muhakkak " doktor danışması " yapın.

Merhaba arkadaşlar. Bu konuyu açıp açmama konusunda çok düşündüm. Ama takdir edersiniz ki herkesle paylaşılacak bir konu değil bu.Yakınlarıma açamıyorum o yüzden en azından burada kendimi güzelce ifade ederim belki biraz rahatlarım belki de tecrübeli hanımlar bana biraz fikir verir diye düşündüm.
eşimle iki yıl sevgililik dönemimiz oldu. İlk günden itibaren ten uyumumuz muhteşemdi. İkimiz de cinsel birliktelik yaşamamıştık öncesinde. Cinselligi Sınırlı yaşıyorduk ama resmen libidolarımızı kontrol edemiyorduk. Haftada bir ya da iki kere buluştuğumuz için Özlem oluyordu ve beni gördüğü an erekte olduğunu biliyorum. Güzel ve beklenti halinde geçen sürecin sonunda evlendik. İlk gece sadece yakınlaştık birleşme olmadı.Ertesi gün evdeydik yine bir şey olmadı. Balayına gittik denemelere başladık ama kendimi kasmamama rağmen birleşme bir türlü olamadı.Birleşme olmadıkça onun uzaklaştığını farkettim. Sonra bir şekilde birleşme oldu fakat istediğim gibi istekli değildi eşim. Balayı bitti eve geldik ama istek emaresi göremiyordum. Uzun süre bunalım yaşadım. Erken boşalma sorunu vardı. Doktora gitmeyi tercih etmiyor cinsellikten de gitgide uzaklaşıyordu. Ben de güzel istekli bir kadınım.Çoğu birlikteliğimiz benim yönlendirmelerim ile ve ben tatmin olmadan olup bitiyordu. Bu sırada rol yapmayı öğrendim.sırf biraz gaza gelsin diye orgazm taklidi yaptım ki çoğu zaman hala yapıyorum. Çoğu kez konuşmalarımız tartışmalarımız oldu.Birbirimize ağır sözler sarfettik genelde ben yaptım bunu... çünkü gururuma yediremiyorum beni gören kadınlar bile “o kadar güzelsin ve çekicisin ki Kocan çok şanslı” diyorlardı. Ben de insanlar bana acımasın diye öyleymiş eşim cinsellige Çok düşkünmüş gibi bir izlenim veriyordum ki hala öyle... arada düzeldigimiz de oldu iki günde bir seks yaptığımız zamanlar güzeldi.Tabi bu dönemde zihnimde dönüp duran “sen istediğin için,sorun çıkarma diye böyle “gibi cümleleri umursamamak çok zordu. Velhasıl arkadaşlar bir şekilde evliliğimizde 1.5 yolu bitirdik. Şimdi burun ameliyatı oldum.Neredeyse 13gün oldu. 13gündür ayrı yatıyoruz ameliyat yüzünden. Eşim bu 13 günde ne masturbasyon yaptı ne boşaldı ne de seks istediğine dair bir işaret yollamadı bana ve en sonunda patladım ben de tamam belki bir şey yapamayız ama insan elektrik aura olarak yansıtmaz mı? Bir söz bir mesaj ne bileyim ya? Dün artık konuştuk. Önce inkar etti. Bana kızdı söylendi. Kafanda kuruyorsun dedi. Sonra da seninle boşalma süremiz eşit değil bu beni yoruyor dedi. Ben daha çabuk geliyorum seni beklerken çok zorlanıyorum zevk alsam da sonrasında duş vs biraz da üşeniyorum dedi.
Kızlar ben her sevişme öncesi erotik şeyler düşünerek kendimi sekse hazırlıyorum sırf onu uğraştırmayayım diye... ilişkide çok aktifim o mutlu olsun zevk alsın diye kendimi parçalıyorum resmen. Çoğu zaman dayanamıcam artık dedi diye yalandan orgazm olmuş gibi yapıyorum. Ve sonrasında hep ben soruyorum nasıldı diye... sürekli okuyorum onun adına da çabalıyorum. Ama çok yoruldum artık. Ben her gün birlikte olsak bıkmam ona ise iki günde bir evi süpürmek gibi görev gibi geliyor bence. Ne yapacağımı bilmiyorum destek alma konusunda gönülsüz.beni oyalıyor gibi geliyor. Doktora da gitmek istemiyor bilmiyorum ne olacak böyle .
Bi evlilikte tek onemli sey cinsellik değil ama onsuzda asla olmaz heleki libodunuz uygunsa erkek bosalan bi esi Allah kimseye göstermesin ben asla bu kadar fedakar olmazdim evlilikte cinsellik cok onemli esimin Allah'a sukur bole dertleri yok kaldiki 1 saati geçen iliskilerimizde oluyor bence tedavi olsun esiniz gerekirse rest cekin

bizi de maddi açıdan zorlar açıkçası. bütçemizden baya kısmamız gerekir. terapi ücretleri malum... sürekli araştırıyorum, okuyorum. ben kafaya koydum bu sorunu çözmek için çabalayacağım. erken boşalmayı da benim çabalarım sayesinde bu aşamalara getirdik zaten. bazı makaleler okudum. elle uyarma, masaj gibi yöntemler zamanla işe yarıyormuş. hayır işin kötüsü ikimiz de içten içe çok gerginiz şu an. bu konu hakkında konuşmak dahi istemiyordu önceden en azından şimdi konuşabiliyoruz.
Merhaba bu konuda çözüm oldu mu ben de aynı durumdayım eşimle ve artık burama geldi.4. Yılımız feragat edeyim demiştim evlenirken de biliyordum ama hata ettim

Açıkçası burayı okuyunca ben de ütopik bir beklentim mi var diye düşünmeye başladım. Sanırım eşimin benim kadar istekli olmaması beni geriyor. Benim libidom daha yüksek. Orgazm olup olmadığımı anlayamıyorum açıkçası saçma gelecek belki ama böyle klitorisi okşadıgında da böyle katlanamayacagım bir his geliyor bu mudur orgazm bilmiyorum. Ya da birleşme anında gıdıklanma gibi garip bir his oluyor. Kendimi keşfetmek adına masturbasyon yaptığımda da çok uğraşmam gerekiyor. Yine aynı böyle değişik bi gıdıklanma hissi. Bir iki an sürüyor. Anlayamıyorum. Yorumunuz icin teşekkürler duruma daha net bakmamı sağladı.
Sizin herhangi bi anormal beklentiniz olduğunu kesinlikle düşünmüyorum,şöyle düşündüğüm zaman gerçekten erken boşalma çok can sıkıcı bir durum gerginliğinizi anlayabiliyorum,libido olarak bende çok uçlarda geziniyorum,eşime bıraksam bazen inanlımaz şehvet oluşuyo kendisinde ve bi süre sonra boşalma anına geliyor ki kendini tutabiliyorda,çok yorgun olduğunu düşündüğüm sırada ona müsade ediyorum istediği gibi kendini bişeye mecbur hissetmeden boşalsın diye,arada ki dengeyi bi şekilde korumaya çalışıyorum,her gün olsa asla yok demem hatta günde bi kaç turada🥴duyguları aşırı yoğun yaşadığımız zamanlarda aynı ayında boşaldığımız da oldu bu inanılmaz bi an ama tabi ki de nadiren olur bu,şimdi şöyle benim o anın tadını çıkarmak istediğim sırada ,onun da boşalmaya yaklaştığını anladığımda hemen geri çekiliyorum farklı bi pozisyon veya yaramazlık durumları,kaçtır söyledi nerden anlıyorsun nasıl gelicemi biliyorsun ,bi kaç saniyelik bi durumda o an çekiyorsun diyor ,o anki ruh halini değiştirmeyi öğrendim ve bazen de elle veya oral ya da başka türlü cinsel birleşme olmadan onu rahatlatıyorum ki sonra doyasıya bi tura çıkalım diye,kendini kontrol etmesini öğretin birlikte öğrenin bu mümkün yanlız biraz sabırlı olmanızda fayda var,o an ki gerginlikte yıkıcı şeyler çıkabilir insanın ağzından ,ilişkinizde kalıcı bi iz bırakmasın ,sabırla anlayışla ve tatlı dille yaklaşın ve birlikte öğrenin keşfedin kendinizi,bu arada orgazmı mastürbasyon la tanımaye çalışın çok yakınlarında dolaşıyorsunuz muhtemelen o anın☺️

X