Kocam aldatmis oldu mu sizce

yav bu adamı başına silah dayayıp götürmediler ya. beyler ben öyle bir mekana gelemem diyemez miydi? yalan söylemis. yalan söylemek, gerceği gizlemek de ben bir haltlar yiyorum kafamda tilkiler dolanıyor. bir fırsatını bulsam fıydıracam demektir bence. yani aldatmaktır. aldatma olması için illa biriyle beraber olmasına gerek yok. böyle bir konuda yalan konusmak da aldatmaktır bence.

ek olarak en sonda bedduanıza destek aramanız çok hoş bir dokunuş olmus 😂
Nokta atışı bir yorum
Senin kocan bana ihanet Vibe veriyor. Valla kadınlar 3. Şahıs. Ne öyle sahibim izin vermiyor gibi yahu koca adam yol yordam bilmiyor mu? Bana öyle mesaj gelse gülerim. Eşin cidden sulak ve yalancı biri ya ögg
Hayır kız da evli görmediği biriyle nasıl goygoy yaoabiliyor keşke onun eşine de ulaşıp bi konussaydim

Nokta atışı bir yorum

Hayır kız da evli görmediği biriyle nasıl goygoy yaoabiliyor keşke onun eşine de ulaşıp bi konussaydim

Sağlıklı düşünmüyorsun o kişi seni ilgilendirmiyor işte ahlaksızsa kendine ahlaksız kocan neden uyuyor. Eşine ulaşmak vs. oldukça çocukca. O gider başkası gelir sonu mu var? Bu mıymıntı kocanla.

Sağlıklı düşünmüyorsun o kişi seni ilgilendirmiyor işte ahlaksızsa kendine ahlaksız kocan neden uyuyor. Eşine ulaşmak vs. oldukça çocukca. O gider başkası gelir sonu mu var? Bu mıymıntı kocanla.
Yani o da doğru eşim yüz vermicek birilerinin dedikodusunu yapıyorlar is dışında dedikodu yapacak kadar 4 ayda nasıl oldu bu diyesi geliyor insanin

Maalesef yalan söylemeyen erkek değil insan yok hep yalnız kalırsınız kafada tartmak gerekiyor iyi ve kötü yanlarını çünkü anne babanız bile yalan soyleyebilir ama silip atilamayacak konuysa affedebiliyosunuz sonuçta eşiniz de ailenizdir

Herkesi neden genelleyip duruyorsunuz? Affediyorsanız affedin de zaten yalan söyleyen insan bulamam niye boşanayım kafasındasınız. Dunyayı cidden tanımadığınızı düşünüyorum tüm genellemeniz 3.5 insan üstüne. 8 milyar karakter var. Size göre zaten tüm kadınlar aldatılıyor. Malesef sığınmak için aradığınız bahane bu.
Eşim ailem falan değil anne baba farklı eş farklı ortak hayat kuruyoruz evet seviyoruz ama bir sınır da var bana yalan söylerse cezasını çeker. Annesi gibi olmuşsunuz açık aramak, herşeyini karıştırmak, size yalan üstüne yalan söylüyor. Bunun üstüne azarlamalar. Eninde sonunda aldatcak bu adam ve siz de ama açık bulayım derken ömür tüketip sonra ya zaten herkes aldatıyor neden ayrılayım diyeceksiniz açık bulunca da kimseyi kandırmayın burda o halde ne diye konu açtınız derler adama?

Herkesi neden genelleyip duruyorsunuz? Affediyorsanız affedin de zaten yalan söyleyen insan bulamam niye boşanayım kafasındasınız. Dunyayı cidden tanımadığınızı düşünüyorum tüm genellemeniz 3.5 insan üstüne. 8 milyar karakter var. Size göre zaten tüm kadınlar aldatılıyor. Malesef sığınmak için aradığınız bahane bu.
Eşim ailem falan değil anne baba farklı eş farklı ortak hayat kuruyoruz evet seviyoruz ama bir sınır da var bana yalan söylerse cezasını çeker. Annesi gibi olmuşsunuz açık aramak, herşeyini karıştırmak, size yalan üstüne yalan söylüyor. Bunun üstüne azarlamalar. Eninde sonunda aldatcak bu adam ve siz de ama açık bulayım derken ömür tüketip sonra ya zaten herkes aldatıyor neden ayrılayım diyeceksiniz açık bulunca da kimseyi kandırmayın burda o halde ne diye konu açtınız derler adama?
Aldatırsa affetmem zaten somut birseyi bekliyorum o ani bekliyorum bakalım

Yani o da doğru eşim yüz vermicek birilerinin dedikodusunu yapıyorlar is dışında dedikodu yapacak kadar 4 ayda nasıl oldu bu diyesi geliyor insanin

Ayy konu bulup sohbet etmek için konuşmuyorsalar Gama değilim valla çenebaz erkek sevmem, bana komik olucak bana çenesi düşük olacak herkesle öyle olan erkekten nefret. Sulak tipler yani bunlar. Ciddi erkek olacak erkek kendi evli kadın evli hiç demiyor mu eşi rahatsız olmaz diye yada kendi eşim. İş dışında konuşulmaz bence.

Tamam abla sus acima tuz oldun sen de gidip yüzüne tükürsem ben bu adamın rahatlamam

Ben senin senin zihniyetini düzeltmen adına yorum yazıyorum dediğine bakın yahu 😂 Tamam sus ne kadar iğrenç bir üslup sana mı soracağım? Konu neden açıyorsunuz abi siz? Bana ne ne yaparsan yap. Lafı başka yerden anlıyorsunuz destek olan da hata ablaaa 🙂

10 saat gecirdigi biri değil kız başka bir ilde çalışıyor yuzyuze hiç görmemiş ona rağmen goygoy yapilir mi 3 veya 4 ayda tanıdığı kadınla üstelik kadın da evli
Bence evli insanlar daha rahat kur yapıyorlar.nasil olsa evliyim ben diyip daha rahat takılıyorlar.

X