Kocam aldatmis oldu mu sizce

vala esinizin sözünü tutacağına inanıyorsanız sizin vereceğiniz bir karar bu.
tekrar sahsi fikrim ben affetmezdim 😂 o bir daha yapmayacak olsa bile ben her gün acaba yapar mı diye kendimi yerim.
Maalesef yalan söylemeyen erkek değil insan yok hep yalnız kalırsınız kafada tartmak gerekiyor iyi ve kötü yanlarını çünkü anne babanız bile yalan soyleyebilir ama silip atilamayacak konuysa affedebiliyosunuz sonuçta eşiniz de ailenizdir

Ailesiyle konusturmuyirim birde çünkü ailesi bana zamanında hiç güzel konuşmadı onların yanında bana kötü davrandigi da oldu ama şimdi kendi araları açıldı etme bulma dünyası işte ailesi de aramızdaki sorunlara karışıyordu simdi

Evet bazen baskın olabiliyorum ama hayat kısa her kim olursa olsun canimi yakıyorsa ve ben buna engel olamiyorsam onun da canı yansın ha birde ailesi de zamanında aramıza çok karıştı şimdi ailesiyle de konuşmuyor ailesine güvenip bi ara onlar tarafında oldu şimdi tek ailem sensin diyecek kıvama düştü etme bulma dünyası işte ailesi de nasibini aldi
Bazen mi :) sen burda anlattigin gibiyse hayatınız kocan fatmagulun suçu ne dizisindeki Fatmagül'ün abisi rahmi ile evlisin. Bu kontrol manyakligi seni içten içe eritir.

" Ailesiyle gorusturmuyorum"
"Karım sizinle konuşmama kızıyor"
" Sensiz asla dışarı çıkmam"
Sence sağlıklı mı bu ilişki?

Bazen mi :) sen burda anlattigin gibiyse hayatınız kocan fatmagulun suçu ne dizisindeki Fatmagül'ün abisi rahmi ile evlisin. Bu kontrol manyakligi seni içten içe eritir.

" Ailesiyle gorusturmuyorum"
"Karım sizinle konuşmama kızıyor"
" Sensiz asla dışarı çıkmam"
Sence sağlıklı mı bu ilişki?
Kocaman adam konuşmak isterse gider konuşur engel olmuyorum sadece ona fikirlerimi söylüyorum beni üzdüğü konular olduğu için konuşmaması gerektiğini söylüyorum sadece sen beni ailenin yanında çok ezdin bana kötü sözler eden insanlarla konuşmak istemiyorum gitmek istemiyorum diyorum bazen kötü enerjilerden uzak kalmak da iyidir ailesi iyi insanlar olsaydı ben daha çok sahiplenirdim bence

Maalesef yalan söylemeyen erkek değil insan yok hep yalnız kalırsınız kafada tartmak gerekiyor iyi ve kötü yanlarını çünkü anne babanız bile yalan soyleyebilir ama silip atilamayacak konuysa affedebiliyosunuz sonuçta eşiniz de ailenizdir
yok valla kusura bakmayın. ben bir insanın her lafını sorgulayacak bir süpheye düsüyorsam o insanla ömür geciremem, kendimi yıpratamam. babam bana arkadaslarla kahvedeyiz diyip karılara gitmedi. öyle bir sey olsa emin olun ona da mesafemi koyardım. güven evlilikte en önemli sey. güven olmadıktan sonra sürekli kendinizden eksiltirsiniz. silip atılabilecek konular var atılamayacak konuşar var tabii ki ama benim için bu hayatta en önemli sey sürekli birilerini sorgulamadan, güvenerek yasamak. ben esim için bir kere bile aklıma bir süphe düsürse o gün gider boşanma davasını açarım çünkü kendimi biliyorum yapamam, sürekli yüzüne vururum ve sonunda onu da bıktırırım. biz esimle tanıstığımız günden beri doğru, yanlış her seyimizi paylaştık. hala daha öyle devam ediyoruz. önemli olan dürüst olmak ve ilişkiler bittiğinde bile o saygıyı, sevgiyi koruyabilmek. yalan söyleyen bir insan hayatınızı mahveder. affedilmek de ona hata yapması için 2.bir şans vermektir

yok valla kusura bakmayın. ben bir insanın her lafını sorgulayacak bir süpheye düsüyorsam o insanla ömür geciremem, kendimi yıpratamam. babam bana arkadaslarla kahvedeyiz diyip karılara gitmedi. öyle bir sey olsa emin olun ona da mesafemi koyardım. güven evlilikte en önemli sey. güven olmadıktan sonra sürekli kendinizden eksiltirsiniz. silip atılabilecek konular var atılamayacak konuşar var tabii ki ama benim için bu hayatta en önemli sey sürekli birilerini sorgulamadan, güvenerek yasamak. ben esim için bir kere bile aklıma bir süphe düsürse o gün gider boşanma davasını açarım çünkü kendimi biliyorum yapamam, sürekli yüzüne vururum ve sonunda onu da bıktırırım. biz esimle tanıstığımız günden beri doğru, yanlış her seyimizi paylaştık. hala daha öyle devam ediyoruz. önemli olan dürüst olmak ve ilişkiler bittiğinde bile o saygıyı, sevgiyi koruyabilmek. yalan söyleyen bir insan hayatınızı mahveder. affedilmek de ona hata yapması için 2.bir şans vermektir
Çok haklısın bilmiyorum ne yapacağımı bosansam maddi olarak da zorlanırim manevi de zorlanirim ben de çoğu şeyin farkındayım ama sanırım erkeklerin yüzde 99 böyle siz de çok güvenmeyin ben fazla detaycı biriyim insanları iyi tanırım yalanını çabuk bulurum çoğu erkek çok güzel kadın gördüğünde hayır diyemecek kadar guvenilmezdir

Çok haklısın bilmiyorum ne yapacağımı bosansam maddi olarak da zorlanırim manevi de zorlanirim ben de çoğu şeyin farkındayım ama sanırım erkeklerin yüzde 99 böyle siz de çok güvenmeyin ben fazla detaycı biriyim insanları iyi tanırım yalanını çabuk bulurum çoğu erkek çok güzel kadın gördüğünde hayır diyemecek kadar guvenilmezdir
tabii ki. herkesin aldatma ihtimali var kimseye %100 güven olmuyor. insan kendine bile tam olarak güvenmiyor. umarım güzel bir ömrünüz olur ve tüm sıkıntılarınız gecer.

Goy goy ne ? Mesaj içeriği ne ama. Bankalarda başka birimlerle hiç yüz yüze gelmeden iş pasliyorlar ya da aynı ekrani paylaşıyorlar vs eşinizin işi ne ? Başka ildeki kızla arkadaş olunuyor. Ayrıca kadına eşim seninle konuşmama kızıyor demek de bence çok küçük düşürücü. Hal hareketlerine çeki düzen verir kendini geri çeker olur biter yani. Çok bunaltici bir evlilik bu. Sürekli eşinizi kontrol altına mi aliyorsunuz. ( Size yalan söylemesini aklamiyorum ama sürekli tepesinde kabus gibi her adımını kontrol ediyorsanız onu yonlendiriyorsaniz ya eşiniz çok saf ya siz çok kiskancsiniz.)
Satıs üzerine fabrikalar arası satis mühendisi malzeme soruluyor başka ildeki firmalara orda çalışanlar iste

Satıs üzerine fabrikalar arası satis mühendisi malzeme soruluyor başka ildeki firmalara orda çalışanlar iste
Ben normalde kıskanç değildim hatta kadın arkadaşı olsun pek umursamazdim ki eşimle tanışmadan önce erkek arkadaşımın kanka kız arkadaslariyla tanismisligim vardır kıskançlık da yapmadigima göre bi kere yalan soylenilince işte kuşku galiba o da kıskançlık gibi algilaniliuor yalan söylediği için de kısıtlamak

Telefonunu çok kontrol ederim hergun kim kayıtlı değil bakarım kayıtlı olmayan numaranın kime ait olduğunu bulurum takip ediyorum bakalım bir açığını yalanini daha bulursam surundururum
Az önce konuyu açtım işte surekli ayni konuyu acitigim icin sinirlendi filan ben icimde tutmam cunku sinir de ederim dansöz videoları açıp al izle dedim daha önce filan sabaha kadar sesi açıp uyutmadim daha onceleri.biraz once tekrar actim ayni konuyu ayri odaya gittim sonra yanima geldi hafiften gözlerinin içi doldu
erkeklerin yüzde 99 böyle siz de çok güvenmeyin ben fazla detaycı biriyim insanları iyi tanırım yalanını çabuk bulurum çoğu erkek çok güzel kadın gördüğünde hayır diyemecek kadar guvenilmezdir
Ya ne saçma bir evliliğin var. Ve bunu evlilik sanıyorsun, aşk saniyorsun, normal sanıyorsun. Belki de dünyada tek tanıdığın adam baban, kaypak amcan, bir iki eski şerefsiz sevgilin ve bu kocan. Ama genelleyip erkeklerin yüzde doksandokuzu hede hödö falan diyorsun.
Kesinlikle öyle bir şey yok. Senin bilmediğin evlerde insanlar eşlerinin telefonunu karıştırmadan, sözlerinden şüphe etmeden yaşıyor. Karilarina yalan söyleyip ergen gibi açık kadın derdine düşmüyorlar. Ne bileyim illa dansözlü meyhaneye gidilecekse eşle rakı içmeye gidip öyle izliyorlar dansozlerini. Senin evlilik sandığın bu saçma şey gibi devamlı didiklenen, yalanlar söylenen, eski kavgaları diri tutulan, birbirini dibe çekme - rezil etme heveslisi, bir gün aldatilacagi ihtimalini 'zaten hep erkekler böyle' diye çoktan kabul etmiş evlilikler sandığın kadar herkesin yaşadığı bir şey değil. İnsanlar güvene dayalı ilişkiler yaşıyorlar. Şüpheye düşünce de bakıyorlar bu adam kaypak, yalancı notunu verip bosuyorlar.

Kadınlar matinasında sevgilime video çekip atmıştım dansözu jajajaj o da iyyyy midem bulandı bunlar ne biçim ya diye tepki göstermişti o aklıma geldi şimdi

Kadınlar matinasında sevgilime video çekip atmıştım dansözu jajajaj o da iyyyy midem bulandı bunlar ne biçim ya diye tepki göstermişti o aklıma geldi şimdi
Ve bence sizin dansöz vs öncesi daha büyük problemleriniz var

Ya ne saçma bir evliliğin var. Ve bunu evlilik sanıyorsun, aşk saniyorsun, normal sanıyorsun. Belki de dünyada tek tanıdığın adam baban, kaypak amcan, bir iki eski şerefsiz sevgilin ve bu kocan. Ama genelleyip erkeklerin yüzde doksandokuzu hede hödö falan diyorsun.
Kesinlikle öyle bir şey yok. Senin bilmediğin evlerde insanlar eşlerinin telefonunu karıştırmadan, sözlerinden şüphe etmeden yaşıyor. Karilarina yalan söyleyip ergen gibi açık kadın derdine düşmüyorlar. Ne bileyim illa dansözlü meyhaneye gidilecekse eşle rakı içmeye gidip öyle izliyorlar dansozlerini. Senin evlilik sandığın bu saçma şey gibi devamlı didiklenen, yalanlar söylenen, eski kavgaları diri tutulan, birbirini dibe çekme - rezil etme heveslisi, bir gün aldatilacagi ihtimalini 'zaten hep erkekler böyle' diye çoktan kabul etmiş evlilikler sandığın kadar herkesin yaşadığı bir şey değil. İnsanlar güvene dayalı ilişkiler yaşıyorlar. Şüpheye düşünce de bakıyorlar bu adam kaypak, yalancı notunu verip bosuyorlar.

Galiba erkeksiniz her erkek için demiyorum belki de siz o çok az olan yüzdelik dilimin içindesiniz yani benim düşüncem bunlar herkes aynı dusunmeyebilir

Eşlerinizi sürekli kısıtlayıp size yalan söylemek zorunda bırakıyosunuz. Sonrasında da sonuç bu oluyo. Ne olmuş dansöz izlediyse ? Emin olun bu dansözün umrunda bile değil. Kaldı ki dansöze hallenmesinden korkuyosanız asıl problem çok daha başka. Ben eşimin doğum gününe çağırmıştım dansözü gayet de eğlenmiştik :) kısacası bu veya başka bi mevzu farketmez birbirinizi kısıtlayarak bi ömür geçiremezsiniz. Sonrasında yalan da olur aldatma da

Galiba erkeksiniz her erkek için demiyorum belki de siz o çok az olan yüzdelik dilimin içindesiniz yani benim düşüncem bunlar herkes

Kulübe gitmiş yalan olarak değerlendirirsek büyük hata , aldatma fiziksel değil yalan söylemesi diye düşünüyorum. Aldatmış buz gibi.
Ya elit yermis de bilmem neymiş de pavyonun başka adı bana göre

Ya elit yermis de bilmem neymiş de pavyonun başka adı bana göre

Bildiğin dilber izlemeye gitmişler eliti mi var sanki amann sorun gizli saklı gitmesi. Celal ile Ceren de ki sahne aklıma geldi. Bunlar kadınsa ceren ne diyordu içip sapıtınca ama sosyal medyaya düşünce yakalandı hahaha 😂

Hem yalan konuşuyor hem de dansozleri izliyor ayrıca bana işteki kadın arkadaşlarıyla hanımli şekilde konuşacağına samimi olmayacağına söz verip resmen geçen gün bir kadınla goygoy yaptığını gördüm ve kız da evli.Hic görmediği whatsapp üzerinden iş yaptığı evli bir kadınla nasıl goygoycu yapacak seviyeye geliyor 4 ayda.Ben de kıza eşim konuşmamı istemiyor diye yazicaksin yoksa affetmem dedim o da kıza eşim seninle is dışında konuşmamı istemiyor diye yazdı

Senin kocan bana ihanet Vibe veriyor. Valla kadınlar 3. Şahıs. Ne öyle sahibim izin vermiyor gibi yahu koca adam yol yordam bilmiyor mu? Bana öyle mesaj gelse gülerim. Eşin cidden sulak ve yalancı biri ya ögg

X