Gelinbaşı ve Gelin Tacı Kocaeli/İzmit Kuaför Tavsiyelerinizi Bekliyorum KK Hatunları :)

Slm arkadaşlar,benimde ekimde düğünüm var kuaför konusunda çok kararsızım hayal kırıklığına uğramak istemiyorum ,özellikle makyaj konusunda,tavsiyelerinizi bekliyorum.

kızlar düğünüm ağustosta kuafor konusunda karar veremedim

Ali gür gelin paketi yapmış
gelin:sac makyaj manıkur pedıkur kas bıyık
damat:saç sakal
fiyat 500tl

mas kuafor
gelin:sac makyaj manıkur pedikur kas bıyık
fiyat:450 tl

mehmet tatlıya henuz bakmadım

sımdıye kadar bu kuoforlere gıtmedım gıdıpte memnun kalan varmı makyaj porselen istıyorum sorun yasamak istemıyorum sızce hangı kuafor daha iyi hangısını tavsıye edersnız.

Son düzenleme:
Kızlar merhaba bende yeni evlendim 1 aylık yeni evliyim.izmitinde yabancısıyım.bende sizlerden fikir almak istiorum ağda için gidebiliceğim temiz bir yer önerebilir misiniz ? Şimdiden teşekkürler

mrb lar arkadaşlar ben ankaradan izmit e gelin geldim izmitte gelin sacımı yapa biliceklermi cok araştırdum ve en sonunda carrefour da mehmet tatlı da metin bey yaptı ve ankarada ki gelin sacımdan daha da güzel oldu o kadar cok mutlu ayrıldım ki sacım da güzel olunca gecem de muhteşem gecti diyecehim hiç kimseyi aramayın gidin metin bey okadar rahat saç tarıyorki en güzel gününüz berbat gecmesin,. METİN bey burdan bir daha cok teşekkür ediyorum,
bende burdan buldum METİN bey i

orhan hakkında bir fikrim yok hiç gitmedim iyi diye duydum mas kuaförün pek iyi olmadınını biliyorum abartılı saç ve makyaj yapıyorlar hakan özmene sakın gitmeyin çok ukala çalışanları istediğini yaptırmak çok zor yine çarşıda hamza kuaför var orası da fena değil istediğin gibi yapıyorlar

çarşıda suat , orhan , hamza, bir de özer iyi diye biliyorum bunların dşında carrefour ve realde ali gür ve mehmet tatlı var bunlardan da mehmet tatlıyı övüyor herkes
mehmet tatlı ya da giderseniz arkadaşlar METİN BEY VEYA SEVGİ HNM dan başkasına da yaptırmayın saçlarınızı

Kızlar merhaba bende yeni evlendim 1 aylık yeni evliyim.izmitinde yabancısıyım.bende sizlerden fikir almak istiorum ağda için gidebiliceğim temiz bir yer önerebilir misiniz ? Şimdiden teşekkürler

canım fethiye caddesinde sanallar güzellik merkezi var, oraya gidebilirsin ben memnunum ordan :KK66:

kızlar Tuncay beye giden var mı? acısuda sanırım yeri o_O

mehmet tatlıya gdicem bir de özere. 2siarasında düşünüorum. hangisi dersiniz. ya dabaşka bir kuaför ? of bu iş ne zor.bilmiyorum da bir yer...
mehmet tatlıya git bence gitsende metin veya sevgi hnm ı bul bunlardan başkasına yaptırma ikisinde bir birinden güzel yapıyorlar

mehmet tatlıya gittin mi nasıl??????????????????????? çok önemli
mrb lar arkadaşlar ben ankaradan izmit e gelin geldim izmitte gelin sacımı yapa biliceklermi cok araştırdum ve en sonunda carrefour da mehmet tatlı da metin bey yaptı ve ankarada ki gelin sacımdan daha da güzel oldu o kadar cok mutlu ayrıldım ki sacım da güzel olunca gecem de muhteşem gecti diyecehim hiç kimseyi aramayın gidin metin bey okadar rahat saç tarıyorki en güzel gününüz berbat gecmesin,. METİN bey burdan bir daha cok teşekkür ediyorum,

ben METİN bey in müşterisiyim artık benim gelin sacımı okadar güzel yaptıki yarın röfle kesim e gidicem kendisine tşk edicem burdanda gelin olucak arkadaşlar metin bey e gitmeden gelin olmayın

metin bey e git mehmet tatlı da carrefoursa da hiç düşünmeden
suat birer yahyakaptan subesini kesinlikle tavsiye etmem hizmet sifir, işçilik zayif guler yuz deseniz o da yok 1.5 yildir izmitteyim dogru dürüst bir kuafor bulamadim gelin sacimi yapan ilhami hem cok basarili hem de guler yuzlu ama salonuna gittiginizde gelende dolu oldugu icin elemanlari yapar onun kdr guzel fon cekeni gormedim ben iclerinden en cok onu begendim

ben METİN bey in müşterisiyim artık benim gelin sacımı okadar güzel yaptıki yarın röfle kesim e gidicem kendisine tşk edicem burdanda gelin olucak arkadaşlar metin bey e gitmeden gelin olmayın

Metin bence işi bilmiyor burada yönlendirme yapıyorsunuz ama ....

Uye olmussunuz 7 mesaj yazmissiniz sonrada bir daha hic mesajiniz yok.Metin de Metin yazmissiniz ama benim saclarimi berbat yapan Metin in kendisi idi.Siz Metin icin mi calisiyorsunuz diye dusunmekten kendimi alamadim mesajlarinizi gorunce..

Ben düğünü izmitte yaptım, kuaförüm harikalar yaratmıştı. Sanırım suat kuafördü. Şiddetle tavsiye ederim :)

Ben düğünü izmitte yaptım, kuaförüm harikalar yaratmıştı. Sanırım suat kuafördü. Şiddetle tavsiye ederim :)

Evet sitede Suat ile ilgili olumlu cok fazla yorum var .Bir sonrakine deneyebilirim.Tam olarak adresi neresi acaba?Birde telefon numarasi varsa rica etsem bana ozelden yazabilirmisiniz..

Evet sitede Suat ile ilgili olumlu cok fazla yorum var .Bir sonrakine deneyebilirim.Tam olarak adresi neresi acaba?Birde telefon numarasi varsa rica etsem bana ozelden yazabilirmisiniz..

Yürüyüş yolundaydı sanırım. Net hatırlamıyorum işte maalesef. Yeğenim var izmitte ondan öğrenir size yazarım özelden

Arkadaşlar yeni konu açmayayım dedim.
Saç kesimi için önereceğiniz kuaför var mı? Burada genellikle makyaj ve gelin saçı konuşulmuş ama klasik kesim saçta önereceğiniz birileri var mı?

X